PDA

Zobacz pełną wersję : Mleko



moherowy_beret
07-03-07, 21:54
Pytanie - czy picie szklanki gorącego mleka pod wieczór (20-21 godzina) ma jakiś wpływ na rozwój mięśni ? :razz: I jakie skutki ma dla ćwiczących picie mleka ? Pozytywne ?

areneusz
07-03-07, 21:59
Śmieszne bo mowisz o jednej szklance :lol: Ja mleko to litrami pije, no oczywiscie ze ma wpływ, zawiera białko przez co jest cenione, mleko zawiera laktoze, po ktorej w nadmiernych ilosciach mozna miec biegunke, pij tyle ile organizm potrzebuje pozdr.

moherowy_beret
07-03-07, 23:08
Hehe, a ile sie powinno pić, bo nie wiem ? :razz:
A pytam bo wiem, ze kiedys byl tu temat o mleku i czy wplywa pozytywnie na budowanie miesni, ale zapomnialem juz co tam bylo napisane :mad:

Bruno-Pn
07-03-07, 23:27
mleko zawiera bialko :) faktycznie strasznie duzo .

areneusz
09-03-07, 20:15
No jak wypijesz ze 3 szklanki dziennie to ci nei zaszkodzi, ja pije mleko z odzywkami bo jak mieszam jedno porcje to porzebuje 0,5 litra bo mixera nie mam a zeby to rozrobic to trzeba sie naracowac lyżką

pey
15-03-07, 11:28
areneusz, piszesz ze mleko pijesz litrami, a później ze 3 szklanki. Tak naprawde to chyba nie za bardzo orientujesz się co do mleka i ilości, którą należy spożyć dziennie. Mleka nie liczy się na litry, bo w tym przypadku chodzi tu o BIAŁKO a nie konkratnie o mleko. Białko dostarczasz nie tylko w mleku, ale także w innych produktach więc na to trzeba też patrzeć. A nadmierne i niekontrolowane spożywanie białka doprowadzi Cie do skazy i plam na skórze. Kolega pisząc o szklance mleka ciepłego na noc, postępuje dobrze , bo zdrowo! Taka dawka wystarczy organizmowi na noc i nie obciąży wątroby i żołądka.

areneusz
15-03-07, 19:03
Spoko, ja teraz tak dużo nie pije mleka, w srodku nocy sobie wypijam szklaneczke cieplego mleka, moze wypijam na dzien 1-2 litry

pey
15-03-07, 19:06
nie ma co przesadzać, bo mleko jest juz za bardzo przereklamowane!

MILAN
18-03-07, 22:08
Spoko, ja teraz tak dużo nie pije mleka, w srodku nocy sobie wypijam szklaneczke cieplego mleka

To co ty wstajesz w nocy sobie przygrzać mleczko? :D:D

Sobian
18-03-07, 22:53
Ktoś pisał o złym wpływie mleka u mężczyzn, jak znajde to wkleje.
Poza tym niektórzy nie toleruja laktozy

Odżywki to polecam z woda bo mleko zawiera tłuszcze przez co białko zawarte w odżywkach gorzej się wchłania...

pey
19-03-07, 00:53
MILAN, zapalony kulturysta, jeśli jest uparty w swoim dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów, wstanie w nocy i nie będzie to dla niego kara, lecz własny wybór przynoszący rezultaty.

Sobian
19-03-07, 10:32
pey ma racje, ja często wstaje w nocy i biore porcje bialka wolnowchlanialnego. To przynosi bardzo dobre rezultaty

pkmh
24-03-07, 23:11
ja często wstaje w nocy i biore porcje bialka wolnowchlanialnego.

Co masz konkretnie na mysli?Nie orientuje sie zbytnio w sprawach diety :oops: Podaj konkretne produkty...z gory thx :wink:

Mam jeszcze drugie pytanko co do mleka: Zauważyłem że gdy pije codziennie mleko przez jakies 3 dni to na twarzy pojawiaja mi sie krosty (konkretnie to na czole) nie jest ich duzo ale i tak mnie denerwuja :evil: czy jest jakie skuteczny sposob aby temu zapobiec?

areneusz
25-03-07, 11:31
To moze jestes uczulony na mleko, poradz sie lekarza, albo moze to nadmiar bialka

Wiktor1882
25-03-07, 12:05
nadmiar białka moze obiawicz sie pierdzeniem podobnym do zepsutego jaja

pkmh
25-03-07, 19:37
nadmiar białka moze obiawicz sie pierdzeniem podobnym do zepsutego jaja

fachowo powiedziane :razz: :razz: :wink: :wink:

Wiec chyba jestem uczulony na mleko :evil: troche padaka bo mialem sobie massa kupic ale bede musial chodzic w syfach fare tygodni :???: