PDA

Zobacz pełną wersję : Rzeźba na wakacje



Fiszer
01-03-11, 14:07
-Płeć: M.

-Wiek: rocznikowo 15.

-Waga: 61/62 kg.

-Wzrost: 178

-Co chcesz osiągnąć: Rzeźbę górnej części ciała.

-Staż: Nie ćwiczyłem.

-Inna Aktywność/Sporty: w-f(klasa L.A)


-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc): drążek , warunki domowe

-Aktualna/planowana dieta. brak

-Przeciwskazania Medyczne brak

-Suplemacja. nie .

breku
01-03-11, 14:45
"-Staż (http://www.e-gym.pl/): Nie ćwiczyłem."
to porzeźbione ;d

PucuLeg
01-03-11, 20:09
No ale czego od nas oczekujesz? Bo w sumie to nie wiem. Nic nie napisales... Rzezbic to mozna jak sie ma mase, a Ty tam masz patyczki wiec ewentualnie to sie mozesz troszke odchudzic. Nie wazysz wcale duzo jak na swoj wzrost wiec po prostu rusz tylek z domu a kaloryfer sam sie zrobi. Brzuszki rob, pompki, podciaganie, biegaj. Popatrz sobie "trening domatora" i wszystko sobie ogarniesz. Przede wszystkim biegaj i nie jedz przed snem. Zacznij od krotkich 30minutowych biegow po miescie czy tam na stadionie, jednym stalym tempem, a z tygodnia na tydzien dokladaj sobie po 5 minut, az dojdziesz do tych 50 i biegaj sobie po 50 minut z 4x w tygodniu a klata na lato bedzie jak ta lala. Pozdro

Pioter1994
01-03-11, 20:37
Sezonowcy :D

W warunkach domowych będzie Ci ciężko. Najlepiej gdybyś zapisał się na full siłownię. Trening ACT + dietka.

Micek185
02-03-11, 13:55
a jak lato minie to co później zrobisz z rzeźbą ?

PucuLeg
02-03-11, 17:53
Mam nadzieje ze z tym sezonowcem to nie do mnie ;p
Odpowiadajac na Twoja propozycje, no jasne ze jakby sie zapisal na silownie to byloby najlepiej ale jesli nie czuje do tego "powolania" no to sam trening w domu wystarczy aby uzyskac plazowa sylwetke ;p

mtm
02-03-11, 18:14
WAGA? 60 ! CEL? RZEŹBA !

http://www.otofotki.pl/img16/obrazki/ai6734_%282%29.gifhttp://www.otofotki.pl/img16/obrazki/ai6734_%282%29.gifhttp://www.otofotki.pl/img16/obrazki/ai6734_%282%29.gifhttp://www.otofotki.pl/img16/obrazki/ai6734_%282%29.gif


OCZY KRWAWIĄ ...


NIE ZA WCZEŚNIE NA SEZONOWCÓW ? W TAKIM RAZIE OFICJALNIE OTWIERAM SEZON !

lazy
02-03-11, 18:43
Jakieś zapisy do tego sezonu ? HAHAHAHA.
Nie lepiej chłopcze jak byś zapłacił te 60 zl i poszedł na siłke , troche byś sie dowiedział co i jak.
Od tego sa instruktorzy na silowniach pomoga doradza.
A tutaj większość cię wysmieje , ćwierć doradzi , reszta ignoruje.

PucuLeg
02-03-11, 18:53
Ale po co zniechecac chlopaka do forum i takie pojazdy slac? Dostal wsazkowki co moze zrobic i to tyle w tym temacie. Pozdro

lazy
02-03-11, 19:14
Wcale ze nie zniechecam , poradziłem siłownia że było by znacznie lepiej.
Pozdro.

mtm
02-03-11, 19:55
daruj sobie takie gadki żeby zrezygnował z forum . owszem wyśmiałem go ale to wszystko ma ręce i nogi . Widać nikt mu nie poleci rzeźby , dlaczego ? Bo nie ma czego rzeźbić . Plan na najbliższe lata to masa i wszystko w temacie . Chyba że kości będzie rzeźbić .

lazy
02-03-11, 20:05
Przepraszam bardzo ale nie kazałem mu rezygnować z forum tak?
Jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam bardzo. Lecz mój zamiar był nakłonienia go do siłowni , bo to znacznie lepiej , ponieważ instruktor mu pomoże lub otoczenie.
Forum jak najbardziej niech uczęszcza. Powiedziałem co widać , większości osób tutaj wysmiewa , osiągnęli swoje i to samo robili co teraźniejsi pytaja i szukaja pomocy.
Wiec moja prośbą jest mimo to ze jestes Modem , Czytaj ze zrozumieniem , badz poproś o wytłumaczenie tego co ktoś napisał ? Nie miałem najmniejszych zamiarów kogo kolwiek zniechecac do tego FORUM ;o . Pozdrawiam

mtm
02-03-11, 20:08
CZYTAM ze zrozumieniem .

pozdro

blood in blood out
02-03-11, 20:22
po to jest forum by pytać
jeśli ćwiczycie na "normalnej" siłowni to nikt nie patrzy na obciążenie--- lecz na technikę
mając 15 lat--- nie zawracaj sobie głowy kulturystyką---- na to przyjdzie czas-- prowadź zdrowy styl życia i unikaj diety typu "fast food"
TAKIE BANALNE-- ALE WSPOMNISZ ME SŁOWA MAJĄC TRZY DEKADY ZA SOBĄ:)

PucuLeg
02-03-11, 20:25
Ja tam nic o rezygnacji z forum nie wyczytalem... Mysle ze dalsza wymiana zdan nie ma sensu bo to odbiega troche od tematu.

blood do czego nawiazujesz mowiac o technice? -.-

blood in blood out
02-03-11, 20:33
do tego ,ze nie masa ołowiu na końcach gryfu jest ważna---lecz technika wykonywania kazdego pojedynczego powtórzenia
tak dla mojej informacji podaj ciężar jakim jesteś w stanie zrobić 8 pow uginania przedramion ze sztangą (typowy biceps)

mtm
02-03-11, 21:00
Bo ambicje zostawiamy za drzwiami . Co nie oznacza że mamy pracować na Małych ciężarach .

PucuLeg
02-03-11, 21:22
Blood przepraszam ale musze zapytac, O CHUJ CI CHODZI?

Pierdolisz farmazony ni z tego ni z owego, jakies problemy?

Mosin
02-03-11, 21:33
" Obciążenie jest nieważne ale powiedz ile zakładasz na sztangę "

Blood zaprzeczasz sam siebie pewnie ma to w medycynie jakąś fachową nazwę...

PucuLeg
02-03-11, 21:37
Idiotyzm? Taaa, chyba trafilem. Koles wbija na temat i tak ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna mowic* o technice jakby kogos to tu obchodzilo. What wrong with him?

* juz mi sie nie chce przeklinac

mtm
02-03-11, 21:50
moderator działu otworzy jak uzna za stosowne . Bo do niczego już to nie doprowadzi .

Do autora . Skup sie na masie , dział dieta i trening na suplementy przyjdzie czas . Bo NIE MASZ czego rzeźbić .