PDA

Zobacz pełną wersję : KLATA I BICEPS



Roga(L)
07-03-07, 20:10
Mam taki problem,cwicze juz troche(5miesiecy) i efekty sa super z malymi wyjatkami.Wiem ze klata jest ciezka do wyrobienia ale u mnie dolna czesc wyglada sporo gorzej.No i biceps:triceps bardzo zadowalajacy a bic marnie.Mogl by mi ktos ulozyc cwiczonka ns te partie
BIC I KLATE MAM W ODZIELNE DNI nie sa polaczone z innymi partiami (bic-czwartek klata-wtorek)

Dexter1900
07-03-07, 20:31
Moze napisz swoj caly plan a my go skorygujemy :razz: Hihi A na bica robisz modlitewnik??

moherowy_beret
07-03-07, 20:45
Nie chce zakładać nowego tematu więc pytam tutaj, mam nadzieję, że autor tematu mi wybaczy :grin:
Obecnie ćwiczę systemem :
pon - plecy bic przedramie
sro - nogi barki kaptury
pia - klatka tric

Niestety nie pasuje mi robić razem klatkę z tricepsem i chce go wrzucić do innego dnia.
Czy taki rozkład moze byc czy cos nie gra i trzeba tu cos zmienic ? :
pon - plecy bic przedramie
sro - nogi tric
pia - klatka barki kaptury

z góry dzięki za pomoc :cool:

krzychuool
07-03-07, 21:14
lepsze będzie plecy tric
klata bic
nogi bary

jonasz7
08-03-07, 10:27
Czy ja wiem hm....myśle że taen zestaw jest dobry:


pon - plecy bic przedramie
sro - nogi tric
pia - klatka barki kaptury

pzdr.

bocion
08-03-07, 13:18
Ja cwicze takim planem:
Poniedzialek: Klata + Plecy
Sroda: Barki + Kaptury + Nogi
Piatek: Biceps + Triceps

Jak widac polaczenia nietypowe tz. np. klata nie pracuje podczas cwiczenia plecow i vice versa; biceps i triceps tak samo. Chodzi o to zeby moc dac z miesni wszystko i jak njadokladniej je "zjechac". Wiadomo ze cwiczac np. klate a potem(na jednym treningu) triceps, nie bedziesz cwiczyl tego trica takimi ciezarami jakimi normalnie bys go cwiczyl(bez klaty). Kiedy cwiczylem klata+tric, plecy+bic itd. efekty byly marne. Juz od pol roku cwicze mniej wiecej takim treningiem jak wyzej napisalem i efekty sa o wiele lepsze. Mysle zejest to indywidualna sprawa-kazdy ma inna genetyke-jednemu beda wchodzily takie treningi a drugiemu inne. Sam wybierz co dla ciebie lepsze-najlepiej na zasadzie prob i bledow.

jonasz7
08-03-07, 14:18
bocion, jak ci tak dobrze wchodzi to dobrze, ale wydaje mi się że plecy masz nie dotrenowane, bo po klacie nie zrobisz na max. pleców, a pisząc że robisz plecy w pon dlatego żeby dowalić je je max. to myśle że jedno wyklucza drugie.
pzdr.

bocion
08-03-07, 20:17
To zle myslisz, poniewaz cwiczac klate miesnie plecow oraz bicepsow nie sa zaangazowane. Wspominam o bicepsach poniewaz cwiczac plecy bicepsy tez pracuja. Wiec wychodzi na to ze zadne z miesni ktore pracuja przy klacie nie pracuja przy plecach. Wiec nie wiem o co ci chodzi

[ Dodano: 08-03-2007, 20:35 ]
Kurde nie wiecie czemu mi cytowanie selektywne nie dziala? :???:

jonasz7
08-03-07, 21:33
bocion, chodzi o to że to są dwie duże partie i razem na jednej sesji nie przetrenujesz
je na max. A o to tobie chyba chodzi!!
pzdr.

bocion
08-03-07, 21:40
Jonasz chodzi mi o to zeby nie trenowac dwoch partii na jednej sesji ktore pracuja jedna przy cwiczeniu drugiej, a nie zeby nie laczyc dwoch duzych partii. Pisze otym juz w moim pierwszymposcie w tym temacie a ty jakos widac nie kapujesz(przykro mi)-Faktem jest ze to meczacy trening ale wcale nie znaczy ze zaniedbujesz jedna z partii. Akurat plecy czuje po takim treningu bardzo dobrze. Wierz mi ze jakbym zaniedbywal plecy zmienilbym ten plan.

jonasz7
08-03-07, 21:47
Chodzi o to zeby moc dac z miesni wszystko i jak njadokladniej je "zjechac"

A ja myślałem że o to chodzi!!
Ja już napisałem to co chciałem, a ty zrób z tym co chcesz!!
pzdr.

bocion
08-03-07, 21:59
Brak słów

jonasz7
08-03-07, 22:05
bocion, masz racje nie ma co pisać!!
pzdr.