PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na mase o wiekszej i mniejszej objętosci.POMÓŻCIE



Przemysław
24-02-11, 10:42
Witam!

Czy ktoś mógłby mi rozpisac bądz podac jakies zródła na temat treningu na mase o mniejszej objętości wykonywanego w czasie 2-3 tygodni i treningu o wiekszej objetosci w czasie 10-12 tygodni.Na czym te treningi polegają, czym sie różnią.Mam 25 lat, 176 cm wzrostu, wazę 72 kg.Moj staz to ponizej roku, mialem dosc duzą przerwe, treningi wznowilem od listopada.Na poczatku 1,5 miesiaca robilem ogolnorozwoówke a pozniej 12 tygodni czyli jakies 3 miechy treningu na mase 3 razy w tygodniu.Teraz pasowaloby mi zrobic trening o mniejszej objetosci w czasie 2-3 tygodni z aerobami 3 razy w tygodniu.A pozniej znow zaczolbym trening 10-12 tygodniowy o wiekszej objetosci.Slyszalem , ze Radek Slodkiewicz tak przeplata treningi i poleca je.Też bym chcial zastosowac taki system, wiec poradzcie mi co i jak, jak mozecie i macie wiedze.Mam mini silownie w domu, mam do dyspozycji ; sztange prostą , łamaną, hantelki, ławkę regulowana, modlitewnik, stojaki, drazek do podcigania, rowerek spinningowy no i obciązenie oczywiscie

luo
24-02-11, 11:43
Jak sama nazwa trening o dużej objętości=duża ilość ćwiczeń, serii i powtórzeń czyli można powiedzieć normalny split
W tren o małej objętości opierasz się głównie na ćwiczeniach bazowych, złożonych, duże ciężary, mało powt, np push&pull&legs, zajrzyj do relacji Pumbasa, może coś Ci się przydać

Przemysław
24-02-11, 12:09
Mam 25 lat, 176 cm wzrostu, wazę 72 kg.Mam troche opone na brzuchu, chce ja zrzucic, zbliza sie lato.Jaki rodzaj treningu polecacie abym na lato fajnie wygladał, oczywiscie che tez zeby miesnie rosly.

nowy371
24-02-11, 16:35
http://www.e-gym.pl/showthread.php?28967-Spos%F3b-na-kaloryfer! tu masz opisane od a do z jak z opony zrobic grzejnik

PucuLeg
24-02-11, 21:34
Mam 25 lat, 176 cm wzrostu, wazę 72 kg.Mam troche opone na brzuchu, chce ja zrzucic, zbliza sie lato.Jaki rodzaj treningu polecacie abym na lato fajnie wygladał, oczywiscie che tez zeby miesnie rosly.
Witaj moj imienniku. A wiec to co Ty chcesz zrobic czyli zrzucenie tkanki tluszczowej i jednoczesne zdobycie masy miesniowej to zabawa dla doswiadczonych osob a nie poczatkujacych :) Jesli chcesz dobre wygladac na wakacje to wystarczy ze troche pocwiczysz, zajrzyj do dzialu dieta, odwiedz link zapodany przez nowego i wszystko ogarniesz. Najpierw zredukuj to co tam masz, bedziesz mial cacy kaloryferek, a potem zapraszam na silownie ;p Poza tym 72kg to nie tak duzo, czy Ty aby na pewno masz tam w ogole jakas oponke? ;p A co do Twojego pierwszego postu, mysle ze kombinowanie z takimi treningami wiekszego sensu w Twoim przypadku nie ma. Przez pierwszy rok wystarczy jechac na cwiczeniach typowo masowych i sila dobrze idzie w gore. Sylwetka tez sie znacznie poprawia. Na takie kombinowanie przyjdzie pora pozniej.

Pozdro