PDA

Zobacz pełną wersję : Dymatize Super Mass Gainer+ BSN ON Xplode+ Monohydrat keatyny+ ewentualnieCarboBiogen



ochikar
23-02-11, 20:23
Dymatize Super Mass Gainer+ BSN ON Xplode+ Monohydrat keatyny+ ewentualnieCarboBiogenix
Czy takim mixe mogę sobie zrobić cykl, gainer starczy na jakieś 2 tygodnie, więc później zastąpie to białkiem dymatize
zalezy mi na nabraniu masy z 5 kg, jakt brać wogole, jak polaczyć, kiedy brac
ps: oczywiście dietę mam odpowiednią i staż pond 6 mcy

Mosin
23-02-11, 20:31
ps: oczywiście dietę mam odpowiednią i staż pond 6 mcy


Jak sam napisałeś ,że masz odpowiednią dietę to po co ci Gainer i białko oraz carbo ? To są odżywki czyli jedzenie w proszku. Monohydrant bierz 5g rano w dni nt i 5g rano, 5 po treningu w dni treningowe cykl możesz ciągnąć 6 tyg ewentualnie jak jeszcze będzie na ciebie działać dociągnąć do 8 tygodni. Dużo wody minimum 3l dziennie, dobry sen i porządna dieta to wszystko co potrzeba.

ochikar
23-02-11, 20:44
dieta jest w miare dobra ale potrzeba uzupelniac poza tym mialem jeden cykl kreatynow i poszla tylko sila, masa nic, poza tym gram jeszcze w noge i po tym mi spada waga bardzo

zenon123
24-02-11, 09:46
jaka masz wage ?? czy aby nadwyzka kaloryczna jest wystarczająco skoro mowisz , ze nie rosniesz ;DD

Sosna91
24-02-11, 11:57
zacznij jeść, będziesz rósł przy stażu zaledwie 6miesiecy wielkich bodzców nie trzeba zeby rosnąć, do tego duze braki w wiedzy skoro chcesz węgle zastępować białkiem

ochikar
24-02-11, 23:07
nie białkiem tyko białkiem i carbo