PDA

Zobacz pełną wersję : Tygodniowy plan treningu.



antek01235
23-02-11, 19:36
Witam. Mam 16 lat i postanowiłem zacząć ćwiczyć. Podchodze do tego poważnie. Sprzet jaki posiadam to gryf, hantelki ,obciążenia. Moje pytanie jest takie czy dla początkującej osoby taki plan jest dobry:?
Poniedziałek
-Klatka piersiowa
-biceps

Wtorek
-Przerwa

Środa
-Nogi( łydki, uda)

Czwartek
-Plecy
-Triceps

Piatek
-Basen

Sobota
-Brzuch

Niedziela
-przerwa

nofyk
25-02-11, 10:33
Jako tako moim zdaniem narazie nogi są ci nie potrzebne ćwieczyć.
Twoj sprzęt to tylko sztanga obciążenia i hantle ?
I jakie cwiczenia chcesz robić dokladnie na kazda partie?

luo
25-02-11, 11:22
Bzdura Nofyk, nogi należy ćwiczyć już od samego początku, one są fundamentem całej sylwetki!
Narazie zrób sobie ACT (http://www.e-gym.pl/showthread.php?100-ACT-Aerobic-circuit-training). Nauczysz się techniki i przyzwyczaisz organizm do większego wysiłku. Poleć tak ze dwa miesiące a potem możesz wskoczyć na jakąś odmianę fbw np push/pull/legs. Bardzo dobry program do zbudowania podstaw, których teraz nie masz, a które są niezbędne.
Zajrzyj też tutaj (http://www.e-gym.pl/showthread.php?30818-plan-treningowy-do-oceny&highlight=), możesz znaleźć sporo ciekawych inf

Zajrzyj jeszcze do działu dieta

antek01235
25-02-11, 14:52
Wielkie dzieki luo.

piuras86
28-02-11, 09:24
Jako tako moim zdaniem narazie nogi są ci nie potrzebne ćwieczyć.
Twoj sprzęt to tylko sztanga obciążenia i hantle ?
I jakie cwiczenia chcesz robić dokladnie na kazda partie?

wszystkie ćwiczenia! Trzeba byc nieźle ograniczonym żeby mieć w bani (bez linek nic nie zrobię ) ja od czasu do czasu jestem na siłowni co sa linki tak to w domu mam modlitewnik który sam wyspawałem poręcze do pompek tez samoróbka ławka,sztanga,hantle,łamaniec 150kg obciążenia i jakoś nie narzekam i wszystko zrobie co chce .....

Młodzik rozplanuj sobie ten trening co teraz masz na 8 tyg ..... później zmień na jakiś inny tak żeby sie nie zamykać w jednym

Pioter1994
28-02-11, 18:07
To narazie nie plan tylko rozkład partii.

Jeżeli chodzi o początek to ACT.

PS: Podchodzisz do tego poważnie? Masz dietę?