PDA

Zobacz pełną wersję : Uraz stawu ramiennego



Czarny222
22-02-11, 23:01
Od jakiegoś czasu mam poważny ból stawu ramiennego, konkretnie obojczykowo-barkowego. Próbowałem już wszystkiego, Animal Flexa, Glukozaminę, która niby odpowiada za regeneracje stawów, robiłem nawet przerwę w ćwiczeniach które sprawiały mi największy ból. Ale gdy po pauzie niby trochę się poprawia, podczas wykonywania ćwiczeń wszystko wraca. Czyżby jedynym rozwiązaniem była wizyta u chirurga ?

KowalX
22-02-11, 23:17
Nie koniecznie chirurga, może to być przewlekła kontuzja. Możesz wybrać się na usg czy co tam Ci zlecą i wtedy będzie wiadomo co jest na rzeczy.

luo
22-02-11, 23:18
Sama glukozamina nic tutaj nie da, animal flex też od jakiegoś czasu ma okrojony skład. Zresztą to raczej profilaktyka niż leczenie.

Przy jakich ruchach czujesz ból, bardziej staw czy mięsień/przyczepy? Przy ruchach bez ciężaru też go czujesz?
Jak ciągnie się to już długo to dobrze by było jakbyś tak jak napisał Kowal zrobił usg i będziesz wiedział na czym stoisz

CIASTECZKOWY POTWOR
23-02-11, 14:31
USG jak powiedzial wyzej pewien mądry człowiek

Czarny222
23-02-11, 18:29
Czuje ból głównie przy wyciskanie hantli na ławeczce, przy opuszczaniu sztangi za głowę na ławeczce... po treningu nie mogę nawet butelki z wodą podnieść. Ból jest nawet przy samej sztandze... właśnie czytalem, że flex wielu osobom pomógł dlatego go zakupiłem, ale się zawiodłem... czyli najwidoczniej musze wybrać sie do chirurga, ale zapewne sami wiecie jak to jest z nasza służba zdrowia... zostane przyjęty zapewne za kilka miesięcy

fallenursus
23-02-11, 18:35
Poszukaj kilka tematow nizej moze na nastwpnych stronach.
Wszysgko opisane.

fallenursus
23-02-11, 18:40
Poszukaj kilka tematow nizej moze na nastwpnych stronach.
Wszysgko opisane.

http://www.e-gym.pl/showthread.php?22207-Ból-barku&p=372678&viewfull=1#post372678

o tu