PDA

Zobacz pełną wersję : PW czy Amino 6600 z FA?



palcello
22-02-11, 22:06
Witam , chciałem się zapytać które amino uważacie że jest lepsze :)? PW czy Amino 6600 z FA?

seras666
22-02-11, 23:13
pw ofc!

Triceps.pl
23-02-11, 07:25
Bierz pierwszą opcję ;]

luo
23-02-11, 08:57
Zdecydowanie PW, ewentualnie możesz popatrzeć jak teraz cenowo wychodzi FA XTREME 3R. O ile dobrze pamiętam PW i 3R mają bardzo podobny skład

fallenursus
23-02-11, 13:57
dla tych co marudza ze smaki sa nie dobre, proponuje lyknac Gakic w prochu lub bez ww bialko Zero Carbs z VPX'a.
mnie tam pw teraz mam chyba cytrynowy w kolorze denaturatu ,smakuje:)
mozesz rowniez brac pod uwage xtend, ma o wiele wiecej smakow od PW.

Triceps.pl
23-02-11, 14:03
Best tak zapytam po prostu: na czym polegają Twoje wątpliwości co do hydrolizatu w tym produkcie FA, o którym wspomniałeś?

Faktycznie smakowo niezbyt pasujące i różni się od poprzednich wersji, jednakże niezbyt zwracam uwagę na smak, a bardziej na skład (pod tym kątem bierz Purple Wrath). Myślę, że za jakiś czas i pod kątem smakowym CL się zmieni, a przynajmniej mam nadzieję.

Chociaż ja mam spaczony gust smakowy :D

Triceps.pl
23-02-11, 19:42
Witaj Triceps, moje wątpliwości polegają na tym że to moja kolejna puszka tych aminokwasów i różnią się zarówno smakiem (przegryzałem z ciekawości) jak i wyglądem tabletek- inaczej są powlekane, względem puszek zakupionych kilka miesięcy temu. Wcześniej było je czuć tak jak stare Amino 2700 w białym opakowaniu i miały porowatą powłokę, te które mam teraz są gładkie jak ściana (może kwestia transportu choć nie wydaje mi sie, ale powlekanie mało ważne w sumie) i po przegryzieniu są słodkawe- jak serwatka, co gorsza po chwili robią się jak guma, mam wątpliwości czy tak wygląda hydrolizat którego gorzki smak ciężko czymokowiek zabić.
W działaniu nie czuję takiego ubicia mięsni jak wczesniej, ale to moze sila sugestii tych podejrzeń, nie wiem.

OK dzięki ;]

palcello
23-02-11, 20:23
Dzieki :) Po sogu.