PDA

Zobacz pełną wersję : rwące przedramie



okee
07-03-07, 04:01
Witam ! moze najpierw zdefiniuje moj problem - jest to bol mniej wiecej na srodku przedramienia w okolicy kości i co dziwne boli jedynie gdy wykonuje cwiczenia polegajace na zginaniu rak w łokciach ale tylko gdy wewnetrzna strona dloni jest skierowana ku gorze. na poczatku bol nie byl zbyt silny i go zignorowalem (moj blad) a teraz jest nie do zniesienia. boli jakby mi ktos kość łamał co uniemozliwia mi cwiczenie bika i przedramienia. wiecie moze jak sobie z tym poradzic ? jestem w trakcie cyklu na testosteronie i boje sie ze przedramiona i bik bedzie dosc powaznie odstawal od reszty jezeli nie rozwiaze tego problemu. pomozcie !!!!!!!! autora pomocnego postu nie ominie SOG. z gory dzieki , czekam .

Dexter1900
07-03-07, 19:38
Ja mam identycznie (na lewej rece) tak narywa ze mozna posrac sie z bolu ja ostanio mysalem ze sie poplacze ( a to robie raz na rok ) hehe no i olalem przedramie nie robie tzn roie ale tylko nachwytem bo podchwytem nie moge bo boli strasznie a nabicka robie jakos powoli i opuszczam powoli sztange zdejmuje powoli dlonie i jakos jest :mrgreen: Powoli przechodzi :arrow:

okee
07-03-07, 20:11
to jeszcze nie masz najgorzej. ja przez ten bol wogule nie moge bika robic :evil:
ktos zna moze na to recepte ?

Dexter1900
07-03-07, 20:40
Ja mysle ze nie ma na to zadnej recepty :neutral: Juz kiedys pare osob o tym wspominalo :sad: