PDA

Zobacz pełną wersję : pytanko i mase



kuba23x
07-03-07, 01:43
siemka cwicze od 4 miechow kupilem sobie bialko serwatkowe przez miesiac stosowalem diete typu ryby ryz majaron owoce wazywa soki jogurty mleko i po miesiacy sie wazylem i zeroooooooo mam szybka przemiane materi i ciezko jest mi przybarac na masie oczywiscie przyrost sily widze po ciezarach ale masy nic mam 182 i waze ciagle 71 kg i co wy na to co proponujecie

tom
07-03-07, 13:22
ryby ryz majaron owoce wazywa soki jogurty mleko
a ile miales bialka wegli tluszczy?
widocznie zbyt malo kalorii jadles...

1987
07-03-07, 14:05
witam!! Jestem osobą której tez ciezko przytyc a co dopiero utrzmac mase.. mam 190 cm wzrostu i waze 75 rok temu na wiosne jakos kupiłem sobie odzyweczki i powiem szczerze ze jesli chodzi o mase polecałbym Ci weglowodanówki! Ogólnie takie ok 70% węglowodanów i z 20 białka do tego aminokwaski :) taka kuracja przez 2 miesiące i człowieku tyjesz 5 kg minimum :) wydaje sie ze 5 kg nieduzo ale po mnie to naprawde było widać!! No i oczywiście regularny trening to podstawa!! ogólnie polecam mass xxl + amino po dwóch miesiącach na koniec kup sobie krete na podtrzymanie i pij duuuużo wody... pozdro :) mam ten sam problem a odzyweczki kosztują... tez niedługo sobie kupuje węglowodanówki + amino (białko) tylko ten sport jest drogi szczególnie dla osób ktore nie pracuja... a no trzeba sobie jakos radziec :)

kuba23x
07-03-07, 23:24
dzieki za pomoc trening jest ale gorzej z dieta poniewaz pracuje i trudno jest jessc w pracy co chwile

1987
08-03-07, 01:03
jedzenie przedewszystkim o regularnych godzinach to podstawa. jak masz regularne przerwy w pracy na jedzenie to naprawde mozna łatwo od tego przytyć napewno nie wszystkim ale regularnosc to podstawa naprawde. mam wielu znajomych którzy jak poszli do pracy to jedza reg i chcąc nie chcąc masa sama przychodzi.!! A własnie w pracy dobrze jest zabrac sobie jede koktail z jakiejs węglowodanówki i o ustalonej godzinie go spojac bo to własnie jest taki uzupełnik diety!! Wiadomo ze w pracy nie masz kurczaczka z ryzem dlatego dobrze jest uzupełniac gainerem w pracy tym bardziej!! Pozdro :)

tom
08-03-07, 08:20
do pracy mozesz zabierac gainera...

Prezydent_1c
08-03-07, 11:43
j/w gainer do pracy to dobra rzecz. Orzeszki tez możesz jeśc w pracy ;)

kuba23x
08-03-07, 12:38
a jakiego gainera wybrac

Prezydent_1c
08-03-07, 13:35
Polecam Mass XXL. Dobry też Vitalmax 1 albo 2.

Odżywek
08-03-07, 19:03
Ja bym bral Gainera Vitalmax 2 (wiecej bialka ma mniz 1 ale 1 tez dobry sam bralem to wiem.) Pozdro :wink: