PDA

Zobacz pełną wersję : Czy gainer mozna stosowac jako jeden z posilkow??



ubermas
06-03-07, 23:50
Siemano! Mam zamiar kupic sobie gainer Weidera Giant Mega Mass XXL. Mozna go stosowac jako jeden z posilkow?? Zobaczcie, 100 gram proszku to jakies 380 kcal, 20 gram bialka i chyba niecale 70 wegli +szklanka mleka to juz jest jakies 500 kcal, 30 gram bialka i 70 gram wegli, czyli zdawaloby sie idelany posilek. Mam diete zlozona z 6 posilkow, w sumie nie mam problemu ze zjedzeniem ich, szkola mi w tym nie przeszkadza, ale chcialem zjesc/wypic cos innego. Jedni mowia, ze gainer to owszem nalezy brac, ale jako dodatek do normalnej diety. Dlatego pytam czy moze to byc moj posilek?? Prosze o odpowiedz kogos madrego, wiedzacego co i jak. Z gory dzieki. Pozdro

marcin1340
07-03-07, 17:47
mozeszgo stosowac jako posiłek bo sm tak robie bo niedasie czymac diety dokłdnie jak chodzisz do szkołły i masz duzo lekcj niewystarczysmo jedzeni bi i tak wszystkiego nie wzniesz (np:ryzu,jaj,twarogu) to w tedy pij gainera.J zabieram go w szejkerzeodrazu zrobionego i pije na 2 lekcji a na 3 jem knpiki

Odżywek
07-03-07, 18:10
No mozna zastosowac Gainera zamiasta posilku chociaz nie jest to zabardzo zalecane.Gaier to uzupelnienie diety a nie jeden z posilkow czyli Posilki powinny byc normalne a braki jakie sa miedzy nimi wypychal by gainer ale jak niema innej opcji niz Gainer zamiast posilku to mozna brac lepiej gainera niz wogule nic.pozdro :wink:

ubermas
07-03-07, 18:45
Dzieki chlopaki za pomoc. Daje po sogu. Pozdro

(...)
07-03-07, 18:48
wiesz ja nie brałem geinera, ale z doświadczenia kolegów wiem, że można (od czasu do czasu) potraktować go jako pisłek, ale jednak jedzenie to podstawa

tom
07-03-07, 22:28
od tego jest gainer wkoncu :mrgreen:

jonasz7
10-03-07, 08:15
Dieta to podstawa, ale jak do budy bierzesz dobre kanapki w opodwiedniej ilości i wode mineralną to można jak najbardziej pić jeszcze gainera.
Tak jak pisałeś jest ok, ale zrób troszke większą przerwe między gainerem a kanapkami.
pzdr.

ubermas
10-03-07, 09:50
No ja staram sie jesc co 2,5 h. Rano jem platki z mlekiem i rodzynkami, w budzie kanapke i odzywek bialkowa, potem 2,5 h po kanpace chcialem wypic gainera jako posilek wlasnie, czyli, ze nastepny moge zjesc za 2,5 tak?? Czy po gainerku jakas dluzsza przerwa?? Pozdro

jonasz7
10-03-07, 17:40
Patzr podziel sobie posiłkimniejwięcej tak:
6.00 śniadanie
8.00 troszke rodzynek na uzupełnienie węgli
9.00 kanapki
11.00 gainer lub białko
13-14.00 obiad
16.30 posiłek przed treningowy
po treningu gainer lub carbo lub rodzynki
19.00 kolacja
przed snem białko

pzdr.