PDA

Zobacz pełną wersję : Trening z Areobów



psk53
06-03-07, 23:10
Siema
Przestałem chodzić na siłkę, przez krótki okres kiedy chodziłem przybrałem parę kilo na wadze i trochę tłuszczu. Teraz ważę 62kg i robię taki domowy trening na pozbycie się tłuszczu:

Pon - Pt
ABS (8 minutowy) tyłek
ABS (8 minutowy) brzuch
ABS (8 minutowy) nogi
ABS(8 minutowy) ramiona
3x15 pompek
15x2 każda ręka (biceps) obciążenie 9kg na rękę

Mam w domu AnimalCuts 42 saszetki, myślicie, że gdybym je łykał od pon - pt, tak jak mam treningi to te aeroby lepiej by dały radę? głównym celem jest spalenie tłuszczu na brzuchu i pośladkach, szybko i skuteczne. Jak myślicie, po jakiś 3 miesiącach będzie widać rezultaty?

doradźcie!

johny
04-05-07, 20:09
a gdzie te areoby ??? ABS nie da ci nic samo po za tym rob sobie abs pon wt czw pt bez srody zebys dal brzuchowi odpoczac (trening areobiczy powinien trwac okolo 45 minut,powinno sie go wykonywac po treningu silowym lub tez z samego rana najlepsze efekty) ja jako trenig taki mam bieganie bardzo szybko trace tluszzcyk+dieta dobra to jest wtedy realy efekt (gwarantuje ci ze po kazdym 10 km biegu tracisz okolo 2 kg [przy wiekszej masie]) ja tak biegam do tego biegam w blusce i kolo 17 jak jest cieplo ;p pozdrawiam (po za tym nawiazujac na przyklad do pompek to po nich nie schudzniesz)