PDA

Zobacz pełną wersję : Lewa strona mniejsza od prawej:(



Sosnalol1705
06-03-07, 22:02
Witam.Mam taki problem:moja prawa ręka jest większa o około 1 cm od lewej 1 cm to dużo. Co mam zrobic zeby lewa reka nadgoniła prawa chociaz o 0.5 cm zmiana treningu??jak tak to prosze o rozpiske treningu głownie na biceps i triceps.

Dexter1900
06-03-07, 22:42
Ja mam identycznie :evil: Ale coz :( Dobrze ze tyle samo siły, ja tak mam bo mialem zlamany obojczyk i ponad miesiac w gipsie i jedna schudla :mrgreen:

Raskus
07-03-07, 08:22
Chłopie, nie przejmuj się aż tak takimi sprawami.

Mam identycznie, no prawie. Jedna reka zdecydowanie wyglada inaczej od drugiej, bardziej wypukly biceps za to chudszy niz u drugiej.

A wszystko dlateog, ze nie mgoe wyprostowac do konca lewej reki(sprawia mi to wiele problemow jak np. wyciskanie na laweczkach).

Poprostu, jak radzil Arni w jednym ze swoich art. zwróc większa uwagę na tą rękę, wykonuj nią pierwsze ćwiczenia dokładniej, ale nie zwiększaj na nią ciężarów. Wszystko powoli.

pkmh
07-03-07, 08:39
Mój koleszka też ma taki problem jak Wy...Ja zaś mam taki problem z klatką..ale mam nadzieje że z czasem sie wyrówna..pozdro

jonasz7
07-03-07, 18:21
To normalne!! każdy tak ma. Myśle że tego się nie da wyrównać jeżeli chodzi o biceps.
pzdr.

Scott
08-03-07, 17:20
ja chyba tez tak mam, ale to moze bledy pomiarowe. Mysle ze chodzi o to ze jestes prawo reczny i wyobraz sobie ze od poczatku zycia co bys nierobil "jednoracz" robiles to prawa reka a nie lewa chyba ze byles do tego zmuszony. Wydaje m isie ze to takie "przeklenstwo" :P i jest to juz nabyte od poczatku zecia, wiec taka zmiana bedzie trudna i napewno nie natychmiastowa. jezeli juz cos chcesz zrobic to tak jak juz napisano- mysl o tej rece cwiczac (nie ze swiadomosc ci ja dopompuje) ale skupiajac sie na tej lapie bedziesz wykonywal cwiczenie idealnie technicznie co da Ci zamierzony efekt, rzecz jasna po czaaasie :/ nawykow nie zmienisz ani sprawnosci prawej reki na lewa, choc to kwestia przyzwyczajenie, wiec kiedy tylko sobie przypomnisz i nie bedzie to jakos "szkodliwe" podnos,dzwigaj,rzucaj,pchaj itd LEWA reka, dodatkowo mozesz sobie "pomachac" od czasu do czasu czyms lekkim, np takie mini-uginanie ramion z...butelka pelna wody :P tak w zaciszu domowym, jak sobie przypomnisz :) mysle ze z czasem sie to skoryguje.