PDA

Zobacz pełną wersję : Cycki :)



Kapciao
16-02-11, 22:45
Od razu powiem że cycek nie ma ale jest bardzo ważne pytanie a tak mam większą pewność że spojrzycie :)
Chodzi o brzuch a konkretnie o to żeby go pokazać, bo w końcu lato się zbliża. Macie jakiś dobry sposób na wyrzeźbienie go ? Dodam że cały czas biegam i mam diete :) POZDRAWIAM :)

1Matt
16-02-11, 22:50
micha z ujemnym bilansem kalorycznym + ciężki trening do stworzenia odpowiednich warunków anabolicznych i przyśpieszenia metabolizmu:)
bieganie, Aeroby itp to tylko dodatek, najwięcej zdziałasz jedzeniem i treningiem na siłowni.
to Ci pozwoli zgubić zbędny fat pod którym kryją się mięśnie, jeżeli ćwiczyłeś je regularnie jak inne partie typowo na masę to nie będzie żadnych problemów z uwidocznieniem:)

Kapciao
16-02-11, 23:06
no własnie a trening przy zgubieniu wagi może być taki jak na mase tylko przy innym ciężarze? bo aktualnie robie ACT. I czy brzuszki też przydało by się robić czy wystarczy samo bieganie ? Pozdrawiam :)

1Matt
16-02-11, 23:17
może być? nie, on powinien taki być!! śmieszne treningi wymyślane na redukcje, z większą ilością powtórzeń i śmiesznie małym ciężarem jest bezsensu...
dzięki ciężkiemu treningowi stwarzasz u siebie max anaboliczność co przyczynia się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej:)
spokojnie możesz trzaskać ćwiczenia na brzuch

Micek185
16-02-11, 23:28
krok po kroczku przeczytaj dokładnie:
http://www.e-gym.pl/showthread.php?28967-Spos%F3b-na-kaloryfer!


i żeby ktos na darmo nie wchodził to i cycki są:
http://1.1.1.5/bmi/rulehibernia.com/wp-content/uploads/2010/09/man-boobs.jpg

1Matt
16-02-11, 23:35
micek mała poprawka w Twoim arcie, mam nadzieje, że miałeś na myśli tylko ćwiczenia na masę mięśni brzucha jeżeli chodzi o spalanie FATU?
bo typowy trening na masę typu FBW więcej pomoże przy spalaniu tkanki tłuszczowej niż te zakichane biegi czy aeroby... to mają być tylko dodatki,
bo jeżeli biegi pobudzą u kogoś taką anaboliczność jak ciężki trening na siłowni to ja jestem królowa Elżbieta...

Micek185
17-02-11, 00:01
nie wiem czy juz sam na to wpadłes ale biegi i aeroby to to samo.
przy spalaniu tłuszczu to właśnie cwiczenia aerobowe pozwalaja na takie rozkręcenie metabolizmu aby spalał on tkankę tluszczową nie tylko podczas trening ale i kilkanaście godzin po sesji.cwiczenia z cieżarami to cwiczenia anaerobowe(czyt.beztlenowe) gdzie chodzi o odpowiedź anaboloczna mięśni czyli o budowanie tkanki mieśniowej a spalana tkanka tłuszczowa jest nie jako dodatkiem do treningu.podstawa przy budowaniu sylwetki z niskim poziomem tłuszczu i widocznym sześciopakiem będa więc aeroby,dieta z ujemnym bilansem kalorycznym i niskimi węglami gdzie po dopasowaniu ilości tłuszczu i weglowoadnów uzupełnia sie "resztę"białkiem.więc królowo chylę czoła...

KowalX
17-02-11, 00:18
bo typowy trening na masę typu FBW więcej pomoże przy spalaniu tkanki tłuszczowej niż te zakichane biegi czy aeroby...

Nie jestem tego taki pewien.


... ale biegi i aeroby to to samo.


Nie koniecznie :)

1Matt
17-02-11, 00:22
genialne.xD aeroby i biegi to to samo.xD sam to wymyśliłeś czy ktoś Ci podpowiedział? wybierz się na studia AWF skoro nie rozróżniasz tych
dwóch oddzielnych treningów... zwłaszcza, że się diabelnie różnią ilością wydzielanego GH podczas treningu:) jeżeli dla ciebie trening biegacza będzie taki sam,
jak trening aerobowy to wybacz:D nie komentuje tego:)
powiedz mi zatem jaką role odgrywa anaboliczność podczas spalania tkanki tłuszczowej? żadną?
i powiedz mi, z jakiej racji na redukcji niskie węgle a na masie już nie? skoro węglę blokują anaboliczność insuliny, to jaki sens jest podnosić do bagatela
wysokich wartości węgle podczas masy? lepszy rozwiązaniem są tłuszcze ponieważ odgrywają ogromną rolę podczas transportu testosteronu (cholesterol)
powiedz mi również jaki udział tlenu jest pobierany do biegów a jaki do ciężkich przysiadów? gdzie podczas biegu również jakiś czas biegniesz na bezdechu,
zwłaszcza przy interwałach!!! do tego w interwałach masz tylko impulsywne wydzielanie GH (przyśpieszasz - wydzielasz, zwalniasz - brak impulsu do wydzielania GH)
a podczas treningu FBW masz ciągłość wydzielania GH!!! i gdzie tu Twoja teoria z kontynuacją spalania tkanki tłuszczowej jeszcze kilkanaście godzin po treningu?
skoro wydzielanie testosteronu nie osiągnęło w żadnym stopniu swojego szczytu... większa anaboliczność i przyśpieszony metabolizm będzie przy ciężkim
treningu siłowym bardziej niż przy śmiesznych biegach... zresztą spytaj o to siłaczy StrongMan, jak niektórzy to robią, że mają "kratę" na brzuchu?
chociażby Svend Karlsen czy Mariusz Pudzianowski? jeżeli myślisz, że robią oni tak śmiesznie jak Ty to opisujesz to się grubo mylisz.

Micek185
17-02-11, 00:40
nawiązujesz do mojego art.to masz tam jasno i klarownie określone jaki typ biegu mieści się w aerobach o sprintach nikt tu nie mówi.60-70% tetna maxymalnego jest odpowiednim tęmpem do spalania tkanki tłuszczowej.
węgle są szybciej przyswajalnym źródłem energii niż tłuszcze,po za tym tluszcz blokuje przyswajalnośc innych składnikow i nadmiar w spożywaniu nie bedzie miał takiego samego wplywu jak wegle.jeśli chodzi o białko wiadomo że samo białko powoduje wieksze zapotrzebowanie na energie ponieważ aby organizmowi jest je ciezej spalić.
interwały dzialają na zasadzie zmeinnego tempa trening gdzie schodzisz z bardzo wysokiego wysiłku na minimalny,w treningu fbw nie wchodzisz na tak wysoki poziom a po drugie po skonczonej serii odkladasz sztange i nie kontunujesz wysiłku tylko cąłkowicie odpoczywasz (w interwalach zas nie) dlatego masz czas aby mieśnie odpoczęly przed następną serią.jesli chcesz zeby fbw dał ci efekt w postaci spalania tkanki tłuszczowej niestety bedziesz musial podnieśc tempo treningu i zmniejszyć przerwy między seriami do minimum co i tak bedzie musiało spowodowac zmniejszenie ciezarów.więc nie wątpliwie nadal najskuteczniejszym narzedziem do spalania tłuszczu będa aeroby i dieta.

1Matt
17-02-11, 00:55
na temat Diety nic nie pisałem bo tu jest absolutna racja i wg temat diety nie podlega dyskusji;]
co do FBW, mięśnie odpoczywają? kiedy? te 20sekund podczas dokładania obciążenia? nie rozśmieszaj mnie:)
nie wiem jak Ty to robisz, że odpoczywasz między seriami, ale ja zapier** ile wlezie i nie mam żadnych problemów z brzuchem ani poziomem BF (ostatnio mierzony 10,4% pierwszy pomiar, drugi 10,6%) gdzie ja nigdy nie robiłem żadnych biegów ani aerobów i Ty chcesz mi wkręcać, że FBW jest mniej skuteczne od biegów i aerobów?
no wybacz ale to chyba jakaś pomyłka:) do tego podczas biegu jesteś w stanie przez kilka kilometrów zachować jedno tempo i jeden puls? wiesz, szczerze wątpię, że masz taką wprawę:) a jeszcze lepiej Ci powiem, podczas interwałów nie odpoczywasz? a to spowolnienie to co to jest? miś uszatek? to jest odpoczynek!! podczas, którego
gwałtowanie obniżasz wydzielanie hormonu wzrostu!! wydzielasz go dużo tylko podczas przyśpieszania, podczas zwalniania go gwałtowanie hamujesz, jaki w tym sens?
gdzie podczas treningu na siłowni podtrzymujesz jedno stałe tempo, chyba jest różnica nie? a podczas FBW nie wchodzisz na tak wysoki poziom?
racja nie wchodzisz, wchodzisz na wyższy!!! nie wiem jak Ty musisz trenować skoro piszesz takie rzeczy:) nie robiłeś chyba nigdy porządnego FBW jak sądzę:)
te śmieszne podwieszone FBW to se można o kant dupy obić, one są ciężkie? nawet w 1/100 nie są tak ciężkie jak powinny być...
co do węgli, powiedz mi jaki mają wpływa na tarczyce? i jakie procesy rozkładania przechodzą? wiesz?
skoro są takie wspaniałe, to Ci pokazuje piękne pokolenie grubasów amerykańców chociażby:) którzy żyją na tych złotych węglowodanach:)
znasz wg podział tłuszczy? wiesz jakie tłuszcze mają na co wpływa? i jak dane tłuszcze się rozkładają? a co lepsze, wiesz co z poszczególnych tłuszczy powstaje? bo chyba jednak nie skoro są takie be:)

Micek185
17-02-11, 01:12
weźmy pierwszego lepszego gościa z nadwagą i ty mu każesz robic twoje fbw a ja trening siłowy i aero,po miesiącu sprawdzimy wyniki:)
20s przerwy miedzy seriami? :):):)
sam cwicząc niegdy nie miałem problemów z poziomem tłuszczu zawsze widoczna krata ale to zasługa diety,aero nigdy nie musiałem kręcić wystarczy to mądrze przeprowadzić i tyle.jaki jest problem utrzymac równe tempo na bierzni elektrycznej lub na stadionie?biegniesz cały czas mniejwięcej równym tempem i tyle.
z dieta się nie będe sprzeczał nie jestem w tym specjalista moje podstawy mi wystarcza na tyle żeby powiedziec że dawanie więcej niż 1-1,2g tłuszczu to głupota.i nie mówię tu o tłuszczu z "frytek".

1Matt
17-02-11, 01:28
to raczej logiczne, że nie chodzi mi o tłuszcz z frytek...
aha, czyli FBW nie jest treningiem siłowym jak się ma rozumieć?:) ciekawe
tak 20s-30s do minuty, jeżeli Ty między seriami siedzisz i odpoczywasz 5minut to powodzenia:)
a wiesz pan po jakim czasie uaktywnia się spalanie tkanki tłuszczowej podczas biegu? bo jeżeli myślisz, że od samego początku to się mylisz:)
bieżnia? powodzenia z więzadłami:) a jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy bieżnią a biegiem swobodnym no to wybacz nie ma o czym dyskutować:)
utrzymasz równe tempo podczas 50minutowego biegu jak to napisałeś w swoim artykule? zwłaszcza jeżeli będziesz chciał je podkręcać? chcę zobaczyć film
nagrany przez Ciebie ze sprzętem elektronicznym mierzącym Ci tętno i tempo podczas takiego biegu:) zakładamy, że wiesz jakie musi być tętno to optymalnego
spalania tkanki tłuszczowej:)

KowalX
17-02-11, 01:56
genialne.xD aeroby i biegi to to samo.xD sam to wymyśliłeś czy ktoś Ci podpowiedział? wybierz się na studia AWF skoro nie rozróżniasz tych
dwóch oddzielnych treningów... zwłaszcza, że się diabelnie różnią ilością wydzielanego GH podczas treningu:) jeżeli dla ciebie trening biegacza będzie taki sam,
jak trening aerobowy to wybacz:D nie komentuje tego:)

Ale przecież biegi również mogą być aerobami ,zależnie jw jaki sposób wykonujesz trening :)


powiedz mi zatem jaką role odgrywa anaboliczność podczas spalania tkanki tłuszczowej? żadną?

Co znaczy anaboliczność? Podczas uwalniania energii nie może być procesów wzrostów gdyż spalanie jest procesem katabolicznym, więc podczas "spalania tkanki tłuszczowej" procesy anabolizmu nie zachodzą ;)


i powiedz mi, z jakiej racji na redukcji niskie węgle a na masie już nie? skoro węglę blokują anaboliczność insuliny, to jaki sens jest podnosić do bagatela
wysokich wartości węgle podczas masy? lepszy rozwiązaniem są tłuszcze ponieważ odgrywają ogromną rolę podczas transportu testosteronu (cholesterol)

Nie rozumiem stwierdzenia ,że blokują anaboliczność insuliny. Tłuszcze nie będę lepszym rozwiązaniem od cukrów w dużej ilości, nie wypływają też na insulinę (a ma ona działanie anaboliczne), trawią się bardzo wolno , poza tym przy niskiej podaży węglowodanów spada wydolność psychofizyczna, organizm korzysta z ciał ketonowych jako źródła energii ,a cały organizm jest zakwaszony co w dłuższej perspektywie prowadzi do wielu groźnych schorzeń.Duża podaż węglowodanów ma też ten plus iż wpływa wydolność fizyczną pozytywnie, podaż dużej ilości tłuszczy nie ma takiego wpływu. Cholesterol jest prekursorem testosteronu. Cholesterol jest prekursorem testosteronu i nie jest jego transporterem ,bo za transport cholesterolu odpowiedzialne są lipoproteiny,a za ich transport krew. Poza tym cholesterol korzystny jest w ilościach optymalnych, w dużych natomiast szkodliwy. Pomijając iż lipoproteiny mogą w ciągu doby u zdrowego człowieka dostarczyć do 100gram cholesterolu, triglicerydów oraz fosfolipidów. Natomiast większość samego cholesterolu zostanie syntezowana przez organizm. Obciążanie go nadmierną ilością tłuszczy z zewnątrz nie jest korzystne w szczególności o niskiej gęstości. Podawanie tłuszczy nasyconych w dużych ilościach nie jest korzystne dla zdrowia, tak jak i nienasyconych np. omega 6 może być szkodliwe. Podwyższony poziom tłuszczy w surowicy krwi nie jest korzystny. Wiele węglowodanów bogatych jest też w witaminy ,które nie występują w tłuszczach, oraz inne substancję. Poza tym organizm człowieka może wchłonąć znacznie mniej kwasów tłuszczowych niż węglowodanów w ciągu doby, nie mówiąc na godzinę jest to też zależne od choćby sprawności układu pokarmowego, ten jest również zależny od podaży błonnika znajdującego się tylko w produktach bogatych w węglowodany oraz bakterii fermentacyjnych dla których również cukier jest niezbędną pożywką.


powiedz mi również jaki udział tlenu jest pobierany do biegów a jaki do ciężkich przysiadów? gdzie podczas biegu również jakiś czas biegniesz na bezdechu,

Biegać możesz tlenowo lub bez, zależy jaki trening wykonujesz. A podczas przysiadów nie jest to wysiłek tlenowy.


zwłaszcza przy interwałach!!! do tego w interwałach masz tylko impulsywne wydzielanie GH (przyśpieszasz - wydzielasz, zwalniasz - brak impulsu do wydzielania GH)

Nie wiem co masz na myśli przez trening interwałowy,ale z ciężarami również można go wykonywać ;) Poza tym nie impulsywnie ,a pulsacyjnie i wydzielany w ten sposób jest zawsze. GH hamuje somatostatnyna ,która jest niezbędna choćby to zatrzymywania żółci oraz soku żołądkowego jak również insuliny.

zakładamy, że wiesz jakie musi być tętno to optymalnego
spalania tkanki tłuszczowej:)

Na niskim poziomie i w miarę wyrównane,by to zrobić tępo nie musi być idealnie równe. I da się tak biec.

1Matt
17-02-11, 09:24
a ja nie napisałem, że nie mogą być:) ale niech się nauczy rozróżniać, że są różnice pomiędzy jednym a drugim...
Kowal jeżeli procesy anaboliczne podczas spalania tkanki tłuszczowej by nie zachodziły, to nie istniała by sytuacja,
w której jednocześnie spalasz tkankę tłuszczową i "robisz" mięśnie, tłumaczyć Ci nie muszę kiedy taka sytuacja zachodzi? (chociażby w pierwszych kontaktach z siłownią)
także teoria do kosza, że anaboliczność nie zachodzi... zresztą, jeżeli wtedy istniałby tylko proces kataboliczny, to nici z osiągów biegaczy, ale nawet i siłaczy,
którzy podczas treningu siłowego zarówno robią masę jak i spalają tkankę tłuszczową... oni się nie bawią w redukcje żadne bo to nie ma w ich przypadku
najmniejszego sensu, zależy im na sile i masie, robią to cały czas a jedzenia bagatela jest na takim poziomie, że nie ma bata by się nie podlać...
a jednak!! oni potrafią zachować odpowiedni poziom BF a nawet go zmniejszyć:)
Kowal nie napisałem nigdzie o "nadmiarze" tłuszczy... to logiczne, że wszystkiego nadmiar przyczynia się do szkód, tak samo tych waszych kochanych węgli:)
przez co potem musicie bawić się w redukcje i zbijać połowę tego co żeście zrobili... a nie można wyglądać cały rok dobrze? bez żadnych redukcji?
wystarczy trzymać węgle na odpowiednim poziomie a manipulować tłuszczami i białkiem, dzięki temu, że tłuszcze się gorzej odkładają nie ma możliwości na nabieranie fatu
wybacz moje przejęzyczenie:) a jeżeli on jest w stanie tyle czasu biegać w ten sposób to fajnie, szkoda tylko, że trening siłowni przyniesie jednak lepsze rezultaty...

KowalX
17-02-11, 12:36
a ja nie napisałem, że nie mogą być:) ale niech się nauczy rozróżniać, że są różnice pomiędzy jednym a drugim...
Kowal jeżeli procesy anaboliczne podczas spalania tkanki tłuszczowej by nie zachodziły, to nie istniała by sytuacja,
w której jednocześnie spalasz tkankę tłuszczową i "robisz" mięśnie, tłumaczyć Ci nie muszę kiedy taka sytuacja zachodzi? (chociażby w pierwszych kontaktach z siłownią)
także teoria do kosza, że anaboliczność nie zachodzi... zresztą, jeżeli wtedy istniałby tylko proces kataboliczny, to nici z osiągów biegaczy, ale nawet i siłaczy,
którzy podczas treningu siłowego zarówno robią masę jak i spalają tkankę tłuszczową... oni się nie bawią w redukcje żadne bo to nie ma w ich przypadku

Nie może zachodzić anabolizm podczas katabolizmu. Nie zachodzi taki proces ani w pierwszych kontaktach z siłownią ani nigdzie. Nie istnieje sytuacja gdzie buduję się masę mięśniową i jednocześnie spala tkankę tłuszczową co najwyżej pozbywa się wody. Nie można robić tego w tym samym momencie.


najmniejszego sensu, zależy im na sile i masie, robią to cały czas a jedzenia bagatela jest na takim poziomie, że nie ma bata by się nie podlać...
a jednak!! oni potrafią zachować odpowiedni poziom BF a nawet go zmniejszyć:)

Utrzymanie BF na pewnym poziomie,a "spalanie" tkanki tłuszczowej podczas ,której mówisz,że występują procesy anaboliczne to co innego - nie występują. Ponieważ uwalnianie energii nie ma nic wspólnego z anabolizmem.


Kowal nie napisałem nigdzie o "nadmiarze" tłuszczy... to logiczne, że wszystkiego nadmiar przyczynia się do szkód, tak samo tych waszych kochanych węgli:)
przez co potem musicie bawić się w redukcje i zbijać połowę tego co żeście zrobili... a nie można wyglądać cały rok dobrze? bez żadnych redukcji?
wystarczy trzymać węgle na odpowiednim poziomie a manipulować tłuszczami i białkiem, dzięki temu, że tłuszcze się gorzej odkładają nie ma możliwości na nabieranie fatu
wybacz moje przejęzyczenie:) a jeżeli on jest w stanie tyle czasu biegać w ten sposób to fajnie, szkoda tylko, że trening siłowni przyniesie jednak lepsze rezultaty...

Jeśli byś chciał robić masę podnosząc tłuszcze to musiałbyś mieć ich nadmiar gdyż ilości bezpieczne nawet dla bardzo dużych osób nie są wcale takie duże. Tak nadmiar węgli jak i białek również lecz można pozwolić sobie na ich znacznie większą ilość.
A co do przynoszenia lepszych rezultatów przez trening siłowy to jakieś teorię twoje. Oba treningi są całkowicie inne i w inny sposób oddziałują na ciało. A sam trening siłowy (nie mylić z typowo kulturystycznym dość mocno przeciąża układ nerwowy i nie tylko). Trening aerobowy doskonale wzmacnia układ krwionośny. Co do redukcji. Redukować można na dużej ilości węglowodanów i bardzo niskiej tłuszczy (dieta japońska) lub dużej tłuszczów ,a bardzo niskiej węglowodanów (wprowadzenie się w stan ketozy),ale żadna nie jest ok. Najlepsze zawsze będzie spożycie pewnych ilości niż tak drastyczne cięcie.

1Matt
17-02-11, 20:33
Body recomposition...
amen, więcej nie piszę bo to sensu już nie ma, wy wiecie lepiej;]
szkoda tylko, że tkwicie w miejscu zamiast piąć się naprzód... przykładów z forum mogę podać wiele;]
bo jest tylko kilka osób, które tu się rozwijają, reszta stoi w miejscu i wyglądają jak przysłowiowe szczawiki lub świniaki... :)
pozdr

KowalX
17-02-11, 20:44
Co ma rozwój to zdań twierdzących ,że anabolizm zachodzi w trakcie katabolizmu. Ogarnij się ;)

1Matt
17-02-11, 21:07
Ty myślisz, że ja się wykłócam po to, aby udowodnić, że mam rację? mnie to powiewa Kowal czy ktoś
tu się z tym zgodzi bo ja wiem, że mam rację:) mi chodzi o to, że na forum panuje chaos, a większość moderatorów nie ma pojęcia o niczym...
trochę ma naczytane artykułów z internetu i prawi te same regułki od lat powtarzane nie widząc, że ten sport ciągle się zmienia...
odnieś się do tego pojęcia co wyżej napisałem:) i nie czytaj tylko na polskich stronach, bo z reguły to ciemnota...
sugerujesz, że anabolizm znika gdy następuje katabolizm? większej bzdury nie słyszałem... tak jakby nagle testosteron zniknął wraz z insuliną na rzecz kortyzolu...
co to za głupawa teoria? to są procesy metaboliczne zachodzące nonstop w organizmie!! i tego choćbyś nie wiem jakie teorie wymyślał nie zmienisz...
jeżeli byłoby, tak jak mówisz to byłoby niemożliwością budowanie masy mięśniowej...bo to co byś wypracował raz, drugi raz byś utracił...
a te procesy metaboliczne są zależne od siebie... testosteron wyżej od kortyzolu - progresja, testosteron niżej od kortyzolu - regresja,
żaden z nich nie znika Ci nagle z organizmu to samo jest z anabolicznością i katabolizmem...
dlaczego mówi się o zmniejszeniu skutków katabolizmu i zmniejszeniu jego aktywności w nocy? nie mówi się o pozbyciu się go!! bo to jest niemożliwe!!!
minimalizujemy jego działanie na rzecz anabolizmu koniec kropka...

flutebox
17-02-11, 21:14
Mariusz Pudzianowski nie jest już Strongmanem, to tylko tak na marginesie :)

1Matt
17-02-11, 21:27
a co to ma do rzeczy? to chyba każdy wie? będąc strongmanem wielu mogło zazdrościć mu poziomu BF, więc w czym problem?

KowalX
17-02-11, 22:02
sugerujesz, że anabolizm znika gdy następuje katabolizm? większej bzdury nie słyszałem... tak jakby nagle testosteron zniknął wraz z insuliną Najpierw zadajesz pytanie ,które sam wymyślasz, po czym odpowiadasz, że to nieprawda ;)

Nie wiem czy Ty sam wiesz co piszesz i czy rozumiesz co czytasz z tego co napisałem. W organizmie człowieka procesy anaboliczne i kataboliczne zachodzą ciągle, w młodym wieku przeważają anaboliczne, w późniejszym równoważy się to aż to zmiany na przewagę katabolizmu. Jednak odnosiłem się do słów, które przytoczyłeś odnośnie "spalania tkanki tłuszczowej" gdzie napisałeś ,że anaboliczność odgrywa jakąś rolę podczas spalania tkanki tłuszczowej. To piszę Ci po raz enty, iż podczas "spalania" nie zachodzi anabolizm gdyż jest to proces uwalniania energii.A to co napisałeś jej kompletną bzdurą odnośnie spalania. To nie ja tutaj wymyślam nowe teorię,bo to podstawy fizjologi i biochemii. I nie bój się moja wiedza to nie strony pani Majki, od dawana uczestniczę w wyjazdach różnego typu, czytam fachowe pisma i nie tylko.

Micek185
17-02-11, 22:12
Najpierw zadajesz pytanie ,które sam wymyślasz, po czym odpowiadasz, że to nieprawda ;)



99% dyskusji sie od tego zaczyna choćby ta:)

1Matt
17-02-11, 22:39
micek Ty za to ślepo czytasz bzdury z internetu i powtarzasz je wokół nie mając bladego pojęcia o czym piszesz;]
a jak przyjdzie już do konkretnej głębszej rozmowy to znikasz bo brak Ci argumentacji;]
chociażby nie wiesz dlaczego mówiłem suwnica zamiast wyprosty nóg, bo to ten sam ruch.... różnica jest jedynie w kącie nachylenia płaszczyzny;]
ale i w tym i w tym jest to samo, pracują tylko kolana co jest wg idiotyzmem... dalej się rozpisywać nie będę bo Ty i tak wiesz lepiej;]
także pozdrawiam i życzę "dalszych" przyrostów