PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon+białko



kaabat
16-02-11, 19:12
Elo, mam pytanko, mam gainera własnej roboty i białko, lepiej jest jeść to białko na cyklu nitro 2, czy lepiej go nie jeść??
Czy lepsze efekty da z białkiem (dieta jest...) tylko po odpowiednich odstępach czasowych? Czekam na propozycje :)
A i czy lepiej nitro 2 brać 20g rano i 10 przed treningiem czy tak jak piszą na opakowaniu 20g 30 min przed treningiem i 10g bezpośrednia po???

Sosna91
16-02-11, 21:15
mogleś to napisać to swojego wczorajszego tematu http://www.e-gym.pl/showthread.php?31135-Nitrobolon-2-bia%B3ko to raz.

dwa to to ze diety nie masz zbyt dobrej, jeszcze ciekawe w jakich proporcjach i ilosciach jesz to co napisales nizej.
cytac z poprzedniego tematu


Zwiększyłem sobie ilość np kanapek, dodatkowo zawsze duże śniadanie, doszły do tego porcje tego mojego gajnera, owsianka itp z mlekiem, ryż, makaron, sałatki, owoce, więcej mięsa, niestety piersi nie mam zbyt często i jest dość droga lecz mogę tłuszcze spokojnie jeść, tłuszcz mi nie grozi przy moich genach, więc spoko, ogólnie tak 3500 kcal dziennie i widzę, że zaczyna masa iść deliaktnie :) tłuszcze musisz jesc, tylko poczytaj to dowiesz sie ze dziela sie na nasycone i nie nasycone i ktore nalezy spozywac kolejna sprawa ze tyje sie od cukrów oraz zle zbilansowanej diety.

podsumowując uważam żebyś pił to białko, ale opieraj sie głównie na jedzeniu. bo to jest fundament.

Nitro nie bralem to nie doradze.

KowalX
16-02-11, 21:24
...

...poczytaj to dowiesz sie ze dziela sie na nasycone i nie nasycone...
żeby tylko :)

kaabat
17-02-11, 08:44
A ak dawkować?? Zadałem też takie pytanie :) Przeczytajcie która wersja dawkowania lepsza.