PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon 2, białko??



kaabat
15-02-11, 18:11
Elo,
1: Kupuje nitrobolon 2, 550g, zrobiłem sobie takiego ala gainera z musli, różnego rodzaju ziaren, owsianki, płatków śniadaniowych itp wymieszane, i to będę ostro jadł przy nitrobolonie, lecz mam pytanie mam okazję kupić tanio białko od kolegi ostrowi 900g, czy przy braniu nitro można brać też białko?? Czy same węglowodany??
2: To białko jest z tamtego roku i jest otwarte, a termin ważności ma jeszcze 2 miesiące, czy nic się z nim nie stało? Było w opakowaniu (foli) lecz zawinięte ale otwarte, czy może już nie mieć właściwości?
Proszę o odpowiedź na moje pytania :)
Pozdro

andre
15-02-11, 18:34
jak nie porobily sie grudki, i jest sypkie caly czas to szamaj

KowalX
15-02-11, 18:37
Białka po terminie się nie spożywa,a zamiast nitrobolon wybierz inny suplement.

kaabat
15-02-11, 18:44
Do końca terminu ma jeszcze 2 miesiące, na nitro już się zdecydowałem, mój kumpel 7 kg przytył z dobrą dietą biorąc go, ale nie rozmawiamy o wyborze supla, jestem zdecydowany koniec rozmowy :P , lecz zadałem 2 pytanka :) Pozdro, liczę na więcej odpowiedzi :)

Sosna91
15-02-11, 19:44
Do końca terminu ma jeszcze 2 miesiące

tak lecz było otwarte a wiec juz nie hermetycznie, zjedz zobaczysz, nie bedzie sraki czy innych objawów to pij.


czy przy braniu nitro można brać też białko?? Czy same węglowodany??

tego pytania nie rozumiem bo az nie chce mi sie wierzyć że można takie zadać. Tak musisz dostarczać zarówno białko, jak i węgle i tłuszcze, i skup sie na dobrej misce jak Twoj kolega bo sama ostrowia 900g nie załatwi sprawy.

no i z tego co sie orienguje to nitro masz za mało dokup troche mono.

kaabat
15-02-11, 20:33
Spoko, jedzenie jest :P Zwiększyłem sobie ilość np kanapek, dodatkowo zawsze duże śniadanie, doszły do tego porcje tego mojego gajnera, owsianka itp z mlekiem, ryż, makaron, sałatki, owoce, więcej mięsa, niestety piersi nie mam zbyt często i jest dość droga lecz mogę tłuszcze spokojnie jeść, tłuszcz mi nie grozi przy moich genach, więc spoko, ogólnie tak 3500 kcal dziennie i widzę, że zaczyna masa iść deliaktnie :)