PDA

Zobacz pełną wersję : porada saa



duży tom
12-02-11, 19:29
Witam ćwiczę 1,5 roku ,wzrost 187, waga 98kg ,pas 92cm ,biceps 45.5cm ,klatka 117cm mierzone bez pompy ,ze sterydami jestem ciemny.
Zamierzam od marca zapodać taki cykl który polecił mi kolega 20 strzałów deci i 20 wina .
deca co 3 dni a za 1-1.5 miesiąca wejdzie wino chodzi mi o suchy mięsień żeby wody nie pociągło ,wiadomo do tego dużo białka i aminokwasy co o tym sądzicie , ile po tym moge zrobić suchej masy i jakie będą przyrosty.

fallenursus
12-02-11, 19:52
sadze ze kolega cie nie lubi. daj swojej dziewczynie moj numer gg, bo bedzie mnie potrzebowala.
ile masz lat?

duży tom
12-02-11, 20:16
26 ,dlaczego tak sądzisz ?

MAXIMUS 2
12-02-11, 20:49
26 ,dlaczego tak sądzisz ?
Fallen ma racje albo cię nie lubi albo czai się na twoją kobietę jak przywalisz samą deke to się dowiesz o co chodzi a tak na serio to samej deki się nie bierze i to na 1 cykl rozumiem tak? dokup testo jakiś enan a tak na marginesie tą deke bym se na razie odpuścił

Lukaszr0
12-02-11, 20:52
26 ,dlaczego tak sądzisz ?

Bo będzie deka-dick :) Jak chcesz dobre mięcho to walnij enantat i zakącz winkiem. Na 1 cykl starczy.

duży tom
12-02-11, 20:57
ale napiszcie mi co sie może stać jaki będą skutki uboczne , 20 strzałow to nie jest chyba dużo a testo nie chce bo zatrzymuje wode i będe wyglądał jak balon.

fallenursus
12-02-11, 21:08
Nieodpowiednia dieta zatrzymuje wode a nie testo.
Co do skutkow uboxznych deki to poczytaj podwieszony temacik o braniu koksow bez mozgu

Lukaszr0
12-02-11, 21:38
2-3 strzały deki mogą wystarczyć żeby ci nie stawał. Nie bije się deki bez testosteronu. A co do zatrzymywania wody to tak jak pisał fallen. Na każdym środku można zrobić suchą masę, wszystko zależy od diety.

duży tom
12-02-11, 23:03
to co panowie polecacie, pieniądze nie grają roli

fallenursus
12-02-11, 23:43
1-8 100mg propka co dwa dni.
Kupisz testovisa lub testolica to ci to w zupelnosci wystarczy.
Oswoisz sie z towarem bedIesz wiedzial jak reagujesz na testo wtedy drugim cyklem mozna ombinowac

Zed
12-02-11, 23:58
jw. a co do wody to zalezne od diety wszystko, imo ja bym zrobil prop wins i na 1 kontakt super.

artist
16-02-11, 23:49
dokladnie jw

ewentualnie
1-6 meta 20-30mg ed

lub

1-10 cypio/enan 300-500mg ed

fallenursus
17-02-11, 01:33
dokladnie jw



1-10 cypio/enan 300-500mg ed

chyba cie posralo

MAXIMUS 2
17-02-11, 08:52
ewentualnie


1-10 cypio/enan 300-500mg ed[/QUOTE]


Chcesz zabić chłopaka czy jak tyle testo co dziennie tylko niemów że tak jechałeś?

fallenursus
17-02-11, 12:46
Artsta magik pewno sie pomylil:)
ale jesli kolega ma jechac sto propa eod to 300 cypia na tydzien to za malo.500 bedzie ok.

ht
17-02-11, 13:25
najlepsza opcja na pierwszy raz to propek.

vold
18-02-11, 07:41
Poprostu kolega chce Ci wygrzmocić kobite i tyle :)

ps, tak jak napisał felen.

duży tom
18-02-11, 19:23
jednak będe brał propa, dece i wino , deci 200mg. tyg zaczynam od 1 marca .

fallenursus
18-02-11, 20:04
To po kiego wala trujesz dupy powaznym ludziom jak robisz tak jaki ci jakis diler poradzi?

blood in blood out
18-02-11, 20:12
jednak będe brał propa, dece i wino , deci 200mg. tyg zaczynam od 1 marca .

bierz śmiało:)

jeszcze jak byś to rozpisał ---byłoby naprawdę fajnie

jedyne co moge Ci doradzić to żebyś brał teścia krócej niż nandrolon----- a ja wygrzmocę ci kobietę (lub męzczyznę bo z twoim podejściem do sprawy na pewno nie jesteś normalny)

vold
18-02-11, 22:55
Może normalny ale napewno nie doinformowany i to jest problem,

tracisz zdrowie bez efaktów i jeszcze za to płecisz , tragiczne ale prawdziwe :)

duży tom
19-02-11, 13:36
1-10 propek 100mg co 3 dni
1-10 deca 100mg co 3 dni
9-13 wino 50mg co 3 dni
dowiadywałem się o od wielu osób i mówili że tak będzie dobrze ,a wy od razu wszyscy że wacek nie stanie, pewnie wam nie staje bo cały rok na sterydach jedziecie.

duży tom
19-02-11, 13:44
1-9tygodnia dece

Patriot
19-02-11, 13:50
to zdasz relacje za parę tygodni jak nie chcesz słuchać moderatorów, którzy doświadczenie zbierają od kilku bądź co poniektórzy kilkudziesięciu lat, a wolisz słuchać dilera który ci zwyczajnie wciska dodatkowy towar bo co jemu za zysk jak byś kupił tylko testo, a tak może dla jakiegoś naiwniaka wcisnąć jeszcze dece, wino czy co tam jeszcze nagda :)

Mastershammer
19-02-11, 14:12
Właśnie takie osoby powinni Moderatorzy:):)odrazu banować.Przez takie osoby i dyskusje forum traci.Tłumaczy sie dziecku co ma zrobić żeby krzywdy sobie nie zrobił,a koles wali po 10 wpisach,że i tak stuknie i tak.A my sie chuja znamy bo cały rok na bombie i nam fiuty nie staja.BAN!!!!!!!1

fallenursus
19-02-11, 15:14
1-10 propek 100mg co 3 dni bo jestem hardkorem!
1-10 deca 100mg co 3 dni se tak wziolem bo dil polecil ale i tak tego nie wykozystam
9-13 wino 50mg co 3 dni bo nie wiem co robie
dowiadywałem się o od wielu osób i mówili że tak będzie dobrze ,a wy od razu wszyscy że wacek nie stanie, pewnie wam nie staje bo cały rok na sterydach jedziecie.


masakara

duży tom
19-02-11, 15:52
masakra to są niektórzy użytkownicy forum , będą mi mówić co mam robić żeby rosnąc a sami wyglądają jak dzieci "mastershammer" ty to się wogóle nie odzywaj maluchu, jak bym co poniektórych słuchał to bym tak za 5 lat nie wyglądał ,jak można mówić co sie ma brać i ustawiać cykl jak sie człowieka na oczy nie widziało to jest k....wa masakra, pare fotek wysyłam to wtedy może tak nie będziecie krytykować??????

rafio83
19-02-11, 15:57
Grubo jedziesz kolego. Kontroluj bajere!
Na tych fotkach nic wielkiego nie widzę... To ze masz dobry biceps nie czyni z Ciebie kozaka...

PS. odpowiadam juz na Twoje kolejne posty, nie nie mam większego niż Ty i nie wyglądam lepiej,ogól pachy....

fallenursus
19-02-11, 16:12
no akurat masterhammer maluchem nie jest:)
tlumaczy sie tobie napierw powoli jak dziecku, trzymajac za raczke..nie dociera.
tu nie ma nic na hopsiup i szczerze? to wali mnie jak wygladasz. dlaczego? bo to twoj pierwszy cykl, i twoj organizm polowy tego co tam masz nie wykozysta.

Mastershammer
19-02-11, 17:55
masakra to są niektórzy użytkownicy forum , będą mi mówić co mam robić żeby rosnąc a sami wyglądają jak dzieci "mastershammer" ty to się wogóle nie odzywaj maluchu, jak bym co poniektórych słuchał to bym tak za 5 lat nie wyglądał ,jak można mówić co sie ma brać i ustawiać cykl jak sie człowieka na oczy nie widziało to jest k....wa masakra, pare fotek wysyłam to wtedy może tak nie będziecie krytykować??????

Posłuchaj misiaczku,za mało ryżu w życiu zjadłeś żeby wogóle ze mną dyskutować to po 1.Po drugie nie masz pojecia o koksach i zrobisz sobie kuku.Gdybys choć troche myslał,przeczytał tematy podwieszone to byś zrozumiał dlaczego ludzie chcą Tobie odradzic te twoje kosmiczne cykle.Jednak i tak zrobisz swoje,wiec czekam w kolejce po Voldim na twoja panne.Trzymaj sie i czekamy na relacje.

grzesiek k
20-02-11, 11:41
nie wklejaj foto stary bo to nie foto galery i za raz zostaniesz wysmiany,skoro juz chcesz walic dece,propa i wino to spoko twój wybór ale jak ci cos jebnie to bedziesz wiedział jakiego srodka to jest wina?wiesz co zrobic jak ci wyjebie cisnienie,jak dostaniesz gino,jak sie jaja zaczna kurczyc itd wiesz co wtedy zapodać?odp pewnie brzmi nie...twoj organizm jest dziewiczy na saa i jeden dobry srodek(prop)wystarczy by zobaczyc jak działasz na test i wogole,dopiero pozniej mozesz zapodac na 2,3cykl dece jesli chcesz cyklu masowego.Nie zawsze duzo znaczy dobrze,zmarnujesz towar i jeszcze narobisz sobie biedy,posłuchaj fallena jak ci radzi i innych bo naprawde chca dobrze,a to ze ci jada po ambicji juz to tylko i wyłacznie twoja zasługa bo radza ci dobrze a ty ich nie słuchasz i zaczyna ich to wkurwiac juz.zapodaj propa 1-6tyg 100mg e2d i to jak narazie wystraczy.

ht
20-02-11, 12:38
masakra to są niektórzy użytkownicy forum , będą mi mówić co mam robić żeby rosnąc a sami wyglądają jak dzieci "mastershammer" ty to się wogóle nie odzywaj maluchu, jak bym co poniektórych słuchał to bym tak za 5 lat nie wyglądał ,jak można mówić co sie ma brać i ustawiać cykl jak sie człowieka na oczy nie widziało to jest k....wa masakra, pare fotek wysyłam to wtedy może tak nie będziecie krytykować??????

kolegpo skoro sie nie chcesz sluchac ludzi ktorrzy maja od ciebie o wiele wieksza wiedze to po co owogle zakladasz temat.
wytlumacze ci o co tutaj chodzi.
dill ci wciska pare srodkow bo ma na tym pieniadze i w jego interesie lezy zebys wizal od niego jak najwiecej.

jak znam zycie to pewnie jeszcze pewnie wjebie ci firmy smietniki na ktorych jest najwieksza przebitka:)

tutaj chlopaki maja w dupie ile na to wydasz tylko ci rozpisuja tak zeby to mialo rece i nogi. tak ze sie nie spinaj:)
pozdro.

luo
20-02-11, 14:10
Chłopaki chcą Ci uświadomić, że w dzisiejszych czasach, gdzie masz praktycznie wszystko podane na tacy, dobrze wiedzieć przynajmniej te podstawowe informacje na temat tego co się bierze.
Dill chce zarobić i gówno go obchodzi Twoje zdrowie, takie są fakty. Nie wiesz jak zareagujesz na sam TT, a chcesz dokładać do tego jeszcze dece i wino. No offence, ale to czysta głupota;)








PS. Po hj masz się słuchać ludzi na forum? przecież koksy to cukiereczkihttp://img602.imageshack.us/img602/5194/tuli.gifhttp://img602.imageshack.us/img602/5194/tuli.gif

duży tom
14-05-11, 17:33
Witam panowie, już jestem na końcu cyklu zostało jeszcze pare strzałow wina i odblokownie ,powiem szczerze jestem średnio zadowolony , przybylo masa 6kg, siłla około 15kg ręka 2cm troche tłuszczu spadło żyłka bardziej widoczna , deca-dick nie było wręcz odwrotnie , na drugi cykl na pewno was posłucham bo tak jak napisalem średnio jestem zadowolony , wiem że to nie foto galery ale wrzucę pare zdjęc bo sam nie wiem czy mnie coś ruszyło

fallenursus
14-05-11, 17:46
rozpisz cykl
rozpisz pct

duży tom
14-05-11, 17:57
1-10 prop 100mg e3d
2-9 deca 100mg e3d
8-12 wino 50 mg e2d
jeszcze zostało 7 strzalow wina po ostatnim strzale wina e5d hcg + clomid nia odblokowanie

fallenursus
14-05-11, 18:18
Ja bym juz wchodzil z hcg 500iu eod akurat trzy dni po ostatnim strzale sermy.

bullet
15-05-11, 20:52
wygladasz dobrze, ale 6kg na takim cyklu???
i to przy startowej masie prawie 100kg
to ja ze startowej 80 na 86 wszedlem na podobnym cyklonie.