PDA

Zobacz pełną wersję : Wznowienie ćwiczeń



Scott
12-02-11, 15:21
Właśnie tak, wznawiam ćwiczenia po przerwie i chcę to zrobić z dobrze dobranym zestawem. Staż mam myślę odpowiedni, dieta jest, dla tego pozwolę sobie pominąć typowe budulcowe sprawy w planie. Chcę zbudować dobre mięśnie i wyłącznie mięśnie, tłuszcz tam jakiś jest, ale to się da zrobić ;)
Myślę o takim zestawie
- Shock universala, lub Napalm (o drugim na razie czytam, więc nie wiem czy warto)
- Purple wraath CL
- Storm U, lub Green magnitude LC
Jest jeszcze opcja, żeby zamiast ostatniego produktu wrzucić np Syntrax Matrix + jakieś bcaa, ale wolałbym już Green i przyłożyć się do diety niż matrix i jakieś tanie bcaa.

Sosna91
12-02-11, 16:34
nie napisales nic o sobie, ile ćwiczyłeś wczesniej, jak długa była przerwa, co stosowałeś wcześniej, itd a powinieneś od tego zacząć.

jeśli możesz przyłożyc się do diety to nie kupowałbym nic na sile, jesli natomiast masz problem z pobudzeniem do treningu wtedy mozna zakupić booster, można zrobić jakiś cykl na krecie ale to uważam ze za pare tygodni nie teraz na start. suple dobiera się według potrzeb i braków a nie żeby tylko kupić i patrzeż że jak kolorowe pudełko i proszek to od razu będzie klepało ; )

Scott
12-02-11, 16:47
Ćwiczę już około 4 lat, przerwa to ok 2,3 miesiące, a przed nią miesiąc, dwa miałem raczej piknik niż regularny trening.
Do tej pory stosowałem shocka i storma co zdecydowanie mi służy, krótko też był green. Unikałem mono, bardziej jabłko, lub alkalyn.
Ze względu na tryb żucia nie jestem w stanie podporządkować wszystkiego diecie/treningowi = nie dostarczam wszystkiego, czego bym chciał odpowiednich ilościach, staram się jeść regularnie w zbilansowanych posiłkach, ale ciężko walczyć do tego o witaminy i inne sprawy. Jestem zdecydowany na booster i jakieś aminokwasy, ale jak zauważyłeś - nie będę tego roił od razu po wejściu na siłownię, wolę wykorzystać potencjał po zastałych mięśniach, pocieszyć się zakwasami ;)