PDA

Zobacz pełną wersję : SA



lodzianin
10-02-11, 18:12
Witam wszystkich ,ten temat chciałem poświęcic młodym ludzią którzy JAK JA sięgają po sterydy nie mając o nich żadnego doświadczenia ani wiedzy.Moja przygoda z SA rozpoczeła sie jakiś czas temu .Niemając żadnej wiedzy sięgałem po koksy i brałem je jak mówili mi koledzy z siłki ,co się okazało to nabawiłem się zapalenia jąder ,nadjądży i prostaty .Przyjołem całą serie antybiotyków i wiele czasu spędziłem u lekarza i w szpitalu.Chciałbym aby amatorzy którzy sięgają po te środki wiedzieli o tym czym to grozi ,BÓLEM ,DYSKOMFORTEM I WSTYDEM PRZY DZIEWCZYNIE.Zanim jacyś amatorzy sięgną za koksiki proponuje aby napisali tu na forum do eksspertó którzy mają pojęcie o tych sprawach .Zanim coś weżmiecie poczytajcie o tym i róbcie wszystko z głową,POZDRAWIAM ,BADZCIE DUZI ,SILNI I ZDROWI.

ht
10-02-11, 18:50
malo wniosles tym tematem....

fallenursus
10-02-11, 18:57
twoj temat jest uz w podwieszonych pt.'' zanim wezmiesz sie za koks-czytaj!''

Hermann
10-02-11, 19:14
Choroby o których wspominasz nie mają nic wspólnego ze sterydami. Metody leczenia tzn antybiotykoterapia o której piszesz świadcza o tym że zarażony byłes bakteriami. Złapałes to albo drogą płciową albo nie zachowałes ostrożności gdzies w kiblu czy na basenie nie mam pojęcia. Owszem są inne przyczyny nie zwiazane z bakteriami ale występują one pojedyńczo tzn nie dotycza jąder, najądrzy i prostaty razem. Zapalenie wszystkich tych trzech organów jak równiez zastosowanie antybiotyków świadczą o infekcji bakteryjnej. Ponadto w kwietniu czy maju radziłes sie Fallena odnośnie koksu i odniosłem wrażenie że wszystko skonczyło sie dobrze. Może cos przegapiłem ale choroba nie była spowodowana sterydami.Pozdrawiam