PDA

Zobacz pełną wersję : powrót na forum = nowy cykl



szumek
09-02-11, 15:43
Witam, chciałbym wszystkich pozdrowić nie było mnie tu strasznie dawno 1,5 roku , 2 lata ? nie ważne, nie dawno skończyłem cykl na tcm + glutaminka, teraz mam przerwe i szykuje nowy mam już dość spory staż na siłowni, odżywek też się napróbowałem troszkę, teraz chcę zapytać was o zdanie bo jedyny stack jaki brałem to CP, więc nie znam się za bardzo...
co myślicie o takim połączeniu: Horse power + BCAA z Activlab + Animal Pak ?? Ktoś próbował podobnie? może coś zasugerujecie, jakaś zmiana lub polecicie coś naprawdę dobrego. Chodzi mi głównie o przyrost mocy.
Na siłowni ćwiczę 2 - 3 razy w tyg do tego codziennie się podciągam prócz weekendów, oraz sporo biegam.
Czekam na rozsądne wypowiedzi.

KowalX
09-02-11, 17:00
White Flood + green magnitude + purple wraath (to możesz darować jak nie masz kasy i łykać bcaa,ale nie activlab).

szumek
09-02-11, 17:37
czemu nie z activlabu ? słyszałem pochlebne wypowiedzi na jego temat, po za tym nie mam aż 4 stów :D tak do 280 ~ 300 zł mogę przeznaczyć na ten cel .

szumek
09-02-11, 17:51
poleć coś do 300 zł czekam, a co sądzicie o tym horse power ?

szumek
09-02-11, 18:24
hmm ćwiczę już od długiego czasu ale pierwszy raz spotykam się z poleconymi przez ciebie suplementami

szumek
09-02-11, 19:18
a polecasz je również z własnego doświadczenia ?

KowalX
09-02-11, 19:29
Ja również jak Best polecam fitmaxa, łykałem również. A purple + GM powinieneś się cenowo zmieścić.