PDA

Zobacz pełną wersję : Wybór jabłczanu kreatyny



Tatełe
06-02-11, 02:44
Zastanawiam się nad wyborem jabłczanu kreatyny, który połączę z gainerem Trec Mass XXL.
Brałem już 2x Cm3 i 1x Tcm Olimp.

Co się stało z Cell Pumpem z Biogenix? W sklepie producenta jest dostępny, w prawie każdym innym sklepie internetowym nie.
Doczytałem się tylko że został już raz wycofany z obiegu z powodu braku atestów.

Doszukiwać się Cell Pump, spróbować np. Xpand czy kupić ponownie któryś z jabłczanów które już brałem?

fallenursus
06-02-11, 02:54
https://www.svncanada.com/cart_photo.php?lid=10949&pic=image.jpg

najlepszy matrix kreatynowy jaki bralem.

Chcę_być_wielki
07-02-11, 20:52
universal najlepsza

fallenursus
07-02-11, 21:04
Uni chyba whjepke miales jak dalej chcesz byc wielki:)

luo
07-02-11, 21:06
universal najlepsza

Pod jakim względem?
GM dobry stack, sam jeszcze nie jadłem, ale praktycznie nie ma osób które by na niego narzekały

Chcę_być_wielki
07-02-11, 21:13
w działaniu i składzie jak inne jednak tu płacisz za firmę. Jak dla mnie firmowe może być lepsze , jednak to jest kwestia budżetu

mtm
07-02-11, 21:14
nie wiem jak działają wasze kubki smakowe , ale GM smakuje bardzo źle , jak go jadłem to na samą myśl o nim było mi nie dobrze .

regan14
07-02-11, 21:26
a ja bym Ci polecił nitroxa z bio-tech'u. bralem go z rok temu i powiem ze kopie ladnie, pobudzenie zajebiste, sila na +, pare cm przyszlo. Oczywiscie z dobra dietą. Pamietam ze zasnac po nim nie mogłem, dlatego bierz go wczesniej;p Smak: ujdzie.

KowalX
07-02-11, 21:41
nie wiem jak działają wasze kubki smakowe , ale GM smakuje bardzo źle , jak go jadłem to na samą myśl o nim było mi nie dobrze .

Jaki miałeś ,jabłko czy cytryna? Ja wolę ten drugi ,bo po pierwszym długo zostaje posmak i trzeba dużo wody, mocno przesłodzony.

MolderDist
08-02-11, 00:12
Hi-tec wypuścił całkiem fajny środek
Beta-Bolic - kilka wersji kreatyny, troche beta-alaniny i tauryny

także skład jak najbardziej ok
cena też dobra bo w promocji teraz dużej bo nowy produkt.
Kuzyn bierze teraz od dzisiaj i mówi, że smak porażka straszna, w mordzie pieni się jak plusz.

Tatełe
08-02-11, 23:53
a ja bym Ci polecił nitroxa z bio-tech'u. bralem go z rok temu i powiem ze kopie ladnie, pobudzenie zajebiste, sila na +, pare cm przyszlo. Oczywiscie z dobra dietą. Pamietam ze zasnac po nim nie mogłem, dlatego bierz go wczesniej;p Smak: ujdzie.


Nitrox to stack ze związkami azotowymi? Taki jak np. nitrobolon?

Tatełe
08-02-11, 23:55
https://www.svncanada.com/cart_photo.php?lid=10949&pic=image.jpg

najlepszy matrix kreatynowy jaki bralem.

GM - ciekawa opcja, właśnie czegoś podobnego szukałem.
Czy ktoś jeszcze może coś napisać o nim? Jakie doświadczenia?

mtm
09-02-11, 00:23
Ja ci moge napisać że bardzo dobry i wart ceny . Nie spodziewaj że będziesz mieć chęć łamać gryfy po nim , i nie bierz smaku cytrynowego .