PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na mase (do oceny i ewentualnej poprawy :)



darek9309
05-02-11, 22:50
pon (klata,bic)
klata 4 serie(prosty) 10 8 6 6
wyciskanie sztangielek [2 serie]
rozpiętki na płasko [4 serie]
PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ 3s

uginanie ze sztnga 3serie(prosty)
uginanie ramion ze sztangielkami stojac, chwyt mlotek 3serie
uginanie ramion ze sztangielka w podp. o kolano 3 s

środa (barki triceps)
wyciskanie zza głowy 3 serie
wyciskanie sztangielek 3s
unoszenie w przód 3serie]

wyciskanie francuskie [3 serie]
prostowanie ramienia ze sztangielkaw opadzie tulowia 3s
popki w podporze tylem 3s

piatek (plecy, kaptur)
martwy ciąg 3serie]
podciąganie na drążku 3serie]
wiosłowanie 3serie

przysiady z obciążeniem [3 serie
wykroki 3 serie
wznosy lydek 3s



i nie wiem co na kaptury
i kiedy mogeprzedramie cwiczyc, w jaki dzien

Mosin
05-02-11, 23:12
Ćwicz lepiej klata-triceps, plecy-biceps, nogi-barki. Przedramię z bicepsem, łydki możesz robić 2x tygodniowo. Na kaptury polecam sztrugsy z hantlami.

darek9309
05-02-11, 23:30
tak cwiczylem jak podales tylko kumpel ktory duzo cwiczy i mas duze osiagniecie mi tak doradzal

Mosin
07-02-11, 20:08
Pamiętaj ,że dopasowanie planu to indywidualna sprawa i coś co działa na twojego kumpla może na ciebie działać słabo, to co ja podałem można zakwalifikować jako taki " klasyk " więc trzymał by się raczej tego dopóki nie dojdziesz sam do optymalnego planu, generalnie dużo kombinuj zarówno z ćwiczeniami jak i łączeniem grup mięśniowych ,metodą prób i błędów dojdziesz do dobrego dla siebie planu.

Chcę_być_wielki
07-02-11, 20:45
na klatę przenoszenie nad głową bym wyrzucił, bo dużo na tricepsa wchodzi .

regan14
07-02-11, 21:41
do klatki dorzuc skos gore zamiast przenoszenia. a wyciskanie hantlami 4 serie zrob, rozpietki daj na koniec. Na wieksze partie robilbym po 4 s, mniejsze po 3. i 12-10-8-6. na kaptury-szrugsy z hantlami lub sztangą, podciaganie sztangi wzdluz tulowia, szrugsy na poreczach.

luo
07-02-11, 22:16
na klatę przenoszenie nad głową bym wyrzucił, bo dużo na tricepsa wchodzi .
O jakie przenoszenie Tobie chodzi, które w dużym stopniu angażuje triceps?

Dobrze Mosin napisał, musisz kombinować, zmieniać/dodawać co jakiś czas po jednym/dwóch ćwiczeniach. Trening który podałeś też daje radę, z tym że rozdziel plecy i nogi, tak żeby było te 3/4 dni odstępu między nimi. (biceps możesz dać po plecach) Na nogi spróbuj czegoś takiego
siady, najlepiej fronty
potem prostowania podudzi siedząc ze sztangą łamaną na stopach (prostowania na maszynie),
wykroki
mc na prostych nogach ze sztangą/hantlami. Jak nie możesz wyczuć dwójek możesz dać uginania podudzi leżąc na maszynie (ze sztangielką między stopami)

Na barki jedno wyciskanie wystarczy. Hantle czy sztanga to już jak uważasz. Potem unoszenia sztangielek bokiem i na koniec unoszenia sztangielek do poziomu w opadzie tułowia

plecy, zacznij od podciągania na drążku, potem wiosło i mc na koniec

szrugsy po plecach albo barkach.

przedramię możesz robić w każdy dzień bez pleców i bicepsów. 1x w tyg powinno wystarczyć

Szkapa
08-02-11, 10:37
Ćwicz lepiej klata-triceps, plecy-biceps, nogi-barki. Przedramię z bicepsem, łydki możesz robić 2x tygodniowo. Na kaptury polecam sztrugsy z hantlami.

A powiesz mi dlaczego tak?
Równie dobrze może ćwiczyć tak jak ma podane :)
Ja osobiście jadę Klata+Biceps,Plery+Triceps,Nogi+przedramie,Barki+k aptury