PDA

Zobacz pełną wersję : Co polecacie !?



CRiG3N
04-02-11, 13:53
Witam!

Mam na imię Erwin, waga 52kg, wiek 16lat, wzrost 174cm.
Jak sami zauważyliście, jestem chudej postury. Chcę to zmienić tylko nie bardzo wiem jak, staram się jeść jak najwięcej, ostatnio trochę ćwiczę ( brzuszki ). Zamierzam teraz zakupić sztangę bo mam słabą klatę i baaardzo chude ręce ( zależy mi na przytyciu i wyrobienia sobie potężniejszej łapy ).

Pytanie do Was: Jakie Suplementy i odżywki polecacie ?
Rozważałem kupno: UNIVERSAL STORM czy MASS XXL , ale obawiam się że mogło by mnie za bardzo popi**dolić :D
Jak większość chciał bym szybkich rezultatów i brak skutków ubocznych, jest to możliwe ?


WSZYSTKICH KTÓRZY ZNAJĄ SIĘ NA TYM, PROSZĘ O WYPOWIEDZ !!!!

Sosna91
04-02-11, 14:00
( zależy mi na przytyciu i wyrobienia sobie potężniejszej łapy ).
Rozważałem kupno: UNIVERSAL STORM czy MASS XXL , ale obawiam się że mogło by mnie za bardzo popi**dolić :D


lubie takie tematy ;) no popierdo** Cie konkretnie, i czache i miesnie urosną tak ze dodją dodatkowe koszty wymiany drzwi z futrynami na szersze no i auto byś musiał zmienić na takie jak ma Fallen bo do normalnego juz nie wejdziesz.


a tak serio to zapisz sie na siłownie bo sztangą samą nić nie zdziałasz, do tego w dziale dieta znajdz dla siebie diete zacznij ją stosować bądz zacznij jeść jak facet.

jak sie do tego zastosujesz to za pare miesięcy mozę jakies efekty zauważysz, jesli natomiast myslisz ze zrobisz to w przeciagu kilku tygodni to odpuść juz teraz

CRiG3N
04-02-11, 14:25
a jakieś odżywki ? suple ?

fallenursus
04-02-11, 14:27
zadne
ewentualnie mix bialek.

CRiG3N
04-02-11, 14:29
Nazwy ? linki z allegro ? :D

Szkapa
04-02-11, 14:43
Suple? Po co Tobie suple? Pamiętam jak zaczynałem przygodę z siłką to tak samo mi w głowie były suple. Teraz wiem że warto było ich nie brac! Czyste mięśnie zrobione w 5 miesięcy mnie jak narazie zadowalają. Powodzenia!

CRiG3N
04-02-11, 14:44
Obawiam się że bez 0% wspomagaczy nie podołam ;/

A to: http://allegro.pl/zestaw-dla-poczatkujacych-mass-xxl-hmb-kreatyna-i1440271499.html

Dodam że jakiś czas temu brat jechał na kreatynie i nic mu nie zaszkodziło .

seras666
04-02-11, 14:54
nie wydawaj kasy na proch, staraj sie jesc regularnie, obojetnie co, ale co 2-3h cos w siebie wrzucaj, z czasem sie przyzwyczaisz, na samym prochu nie urosniesz, MUSISZ ZACZAC WPIERDALAC! tak jak sosna pisze jesc jak chlop.

CRiG3N
04-02-11, 14:56
Chodzę do 2 szkół, i nie zawsze mam kiedy i gdzie zjeść
Staram się wpier*alać jak mogę, ale muszę do tego dodać jakieś prochy bo nie dam rady na samym żarciu ...

Geryon
04-02-11, 15:20
Oj chłopie chłopie, żal mi hmmm Ciebie jak Ty tak ciężko pojmujesz pewne rzeczy. Podstawowa sprawa to dieta wyliczyćnależy ile kcl potrzebujesz dziennie musisz dsotarczyćto co potrzebuje Twoj organizm do prawidłowego funkcjonowania to jest konieczne oraz dodatkowe kcl do budowania masy, na forum w podwieszonnych tematach są pieknie opisane takie diety oraz są zamieszczone kalkulatory do lizenia takowych rzeczy. Jeśli Twój czas ogranicza Cię i nie możesz dostarczyć pokarmu organizmowi to możesz sobie dopomóc GAINEREM tylko nie spodziewaj się , że po nim będziesz wielki to jest tylko suplement diety on tylko pomaga , sam nie jest budulcem Twoich mięśni. Będzie dieta, wtedy czas pomyśleć nad treningiem.
Jakieś inne suple tyku kreatyna to szkoda Twojej kasy bo Ci to nic nie da, po pierwsze jesteś za młody ( nie to że Ci fiut na czole wyrośnie bo jesteśza młody , tylko nie bedzie działała) a po drugie nie masz żadnego stażu na siłowni. Nie masz czym Ćwiczyć , brzuszkami ni zbudujesz łapy,barków,nóg it itd :P

CRiG3N
04-02-11, 15:24
Zaraz zajmę się ułożeniem diety. A co do gainera, co polecasz ?

aaa :D robiąc brzuszki miałem na myśli brzuch :D a nie łapę ;PP

Geryon
04-02-11, 15:30
Jeśli zrobisz dietę, to trzeab zobaczyć czego Ci brakuje białka,węgli ja osobiście używałem gain bolic, oraz mass XXL. Miałem przynajmniej dla mnie zadowalające efekty, tyle tylko, że miałem również dobrą dietę oraz profesjonalny trening.

CRiG3N
04-02-11, 15:32
hmm co do diety, ja mogę wpierdalać co tylko będzie trzeba żeby przytyć chociaż pare kilo, ale nie bardzo wiem jak ją ułożyć, mógł byś mi w tym pomóc ?

Geryon
04-02-11, 15:36
No stary nie przesadzaj co jest trudnego w ułożeniu diety?

Piszesz sobie:

Śniadanie

-i co jesz na śniadanie?

II Śniadanie ( powiedzmy w szkole)

- i tak samo

-Obiad

itp itd

Napiszco wg. Ciebie powinieneś jeść , lub co jadłeś przez ostatnie 3 dni:) i sie dowiemy co robisz,źle czego nie robisz:P

KowalX
04-02-11, 15:38
...ja mogę wpierdalać co tylko będzie trzeba żeby przytyć chociaż pare kilo,...

Wyrażaj się.




Dodam że jakiś czas temu brat jechał na kreatynie i nic mu nie zaszkodziło .

A co mu dało?

Geryon
04-02-11, 15:41
No jak to co? Kowal nie wiesz? Na pewno myślał,że przypakował bo brał krete no i co jeszcze? hmmm na pewno kilka zł mniej w kieszeni. Czytaj wyrzucone :P

CRiG3N
04-02-11, 19:43
OD GODZINY 7:30 - DO 14:00

6 jaja = Białko (http://www.suple.us/index.php?cmd=1&id=11) 31.68 Tłuszcz 14,88 kal. 760
majonez do jajek kal. 640
Chleb kal. 247
2 szklanki mleka = kal. 250
1 Gratka = kal. 90
10 plastrów sera kal. 390

OD GODZINIE 14:30
OBIAD RYŻ Z MIĘSEM ( dwa udka z kurczaka )

GODZINA 17:00
Talerz frytek lub jajecznica

GODZINA 20:00
2 talerze płatków z mlekiem + jogurt



WYSTARCZY ?

Szkapa
05-02-11, 21:50
OD GODZINY 7:30 - DO 14:00

6 jaja = Białko (http://www.suple.us/index.php?cmd=1&id=11) 31.68 Tłuszcz 14,88 kal. 760
majonez do jajek kal. 640
Chleb kal. 247
2 szklanki mleka = kal. 250
1 Gratka = kal. 90
10 plastrów sera kal. 390

OD GODZINIE 14:30
OBIAD RYŻ Z MIĘSEM ( dwa udka z kurczaka )


GODZINA 17:00
Talerz frytek lub jajecznica

GODZINA 20:00
2 talerze płatków z mlekiem + jogurt



WYSTARCZY ?

NIE WYSTARCZY!

Ja myślałem że Robert Barneika duże je. Ale byłem w błędzie:) Kolego wyliczyłeś sobie zapotrzebowanie?

fallenursus
05-02-11, 21:55
moim faworytem jest talerz frytek o 17.
dodac keczup,sol, pieprz i ocet i miazdzy.

luo
05-02-11, 21:56
moim faworytem jest talerz frytek o 17.
dodac keczup,sol, pieprz i ocet i miazdzy.
do tego jeszcze zimne piwohttp://img831.imageshack.us/img831/4679/morda.gif

Wiesz wogóle od czego są podwieszone tematy? Przeczytaj jutro wszystkie podwieszone artykuły z działu dieta i wtedy zadaj pytanie

Szkapa
05-02-11, 22:09
moim faworytem jest talerz frytek o 17.
dodac keczup,sol, pieprz i ocet i miazdzy.


Narobił żeś smaku Fallen:(

Chcę_być_wielki
05-02-11, 22:11
do tego jeszcze zimne piwohttp://img831.imageshack.us/img831/4679/morda.gif

Wiesz wogóle od czego są podwieszone tematy? Przeczytaj jutro wszystkie podwieszone artykuły z działu dieta i wtedy zadaj pytanie
ale chyba lepiej frytki z colą smakują ;d a piwko wieczorkiem z kumplami