PDA

Zobacz pełną wersję : Podczas zrzucania wagi



moherowy_beret
06-03-07, 18:25
Jestem w trakcie tracenia kg, na dzień dzisiejszy od rozpoczęcia ćwiczeń schudłem 8 kg (od grudnia). I mam takie pytanie - praktycznie moje napoje ograniczam do różnorakich pysiów, kubusiów i innych tego typu soczków (wyłączając siłkę bo tam to kranówa :mrgreen: ). Taki cuda mają ok 12 g węgli w 100 ml. Zakładając, że piję jakieś 2 litry takich soków (choć to zależy od dnia czasami mniej, czasami trochę więcej) daje to 240 g węgli dziennie a to połowa mojego zapotrzebowania na węgle (500 g / 14 lat, 185 cm, 76 kg/).
Bo poza tymi sokami to praktycznie jem zero słodyczy, zero jakiś fastfoodów (cola, hamburgery) czy innych słodkości. Więc na dobrą sprawę poza tymi soczkami to inne węgle w większych ilościach pobieram tylko w owocach.
Odstawić te soki i zmusić się do picia wody mineralnej, czy mogę je spokojnie pić ?

tom
07-03-07, 22:45
ja bym pil soczki...
ale 4x mniej :mrgreen:

Scott
08-03-07, 00:05
chyba lepiej by było gdybys ograniczyl te soczki...ogolnie to ja bym je wy...eliminowal. najlepiej chyba pic wode mineralna, tak z 3-3,5l dziennie z czego na silce z 1,5. niema bialka niema wegli...niema problemu :)