PDA

Zobacz pełną wersję : możesz pomóc ...



olgaes
03-02-11, 23:00
Potrzebna mi Wasza pomoc

Piszę mgr na temat osobowości i temperamentu. Chciałabym poprosić Was o wypełnienie testów.

Deadline mam do końca lutego, także potrzebna jest nagła pomoc, zwłaszcza, że grupa musi liczyć min 30 osób a max 50 (najlepiej gdyby to było 50 osób)

Wypełnienie trwa ok. 1 godzinę. Jest ono w pełni anonimowe:) Wszystkie odpowiedzi są wymagane, inaczej nie puści Was dalej, no oprócz emaila. Dużo osób narzeka na "miejsce zamieszkania", dlatego jeśli komuś sprawia problem podanie miasta, to wpiszcie jakikolwiek znak, żeby pole nie było puste - ale tylko ta info jest mi mało przydatna. Umieściłam ją, bo była w pierwotnych testach.

Pytań jest ok. 350 - tak ,wiem że dużo, i z racji tak krótkiego deadline'u i dużej ilości pytań testy znalazły się na webankiecie, bo w taki sposób, mam nadzieję, się wyrobię. No i chciałabym prosić jednak o wytrwałość do końca, bo 3/4 osób zaczyna i nie kończy, a jeden test bez drugiego się nie liczy.


Mam nadzieję ,że okażecie się tak prospołeczni i wytrwali, jak jedna (i w sumie jedyna) grupa, która wypełniała ten test.

Dwa warunki: pełnoletni mężczyźni, mający do czynienia z kulturystyką dłużej niż 0,5 roku

Byłabym baaaardzo wdzięczna za włączenie się do tego badania

link: http://webankieta.pl/ankiety/w1hq0mvirj2o

Jeśli testy wypełni do końca wystarczająca liczba osób, to na pewno napiszę, że prośba jest nieaktualna.

Sosna91
03-02-11, 23:44
zacząłem, poświęciłem 20min doszedlem do 96stego pytania i odechciało mi sie, pytania są nużące, w ogóle nie wciągają, wiele jest bezsensownych i ciągłe klikanie


"całkowicie sie nie zgadzam"
"nie zgadzam sie"
"nie mam zdania"
zgadzam sie"
"całkowicie sie zgadzam"

juz lepiej zamiast 350pytan tego typu zadać 10sięc opisowych i by było okej.

olgaes
03-02-11, 23:57
gdyby była inna możliwość, to uwierz mi, że nie miałabym w sumie 350 pytań, ale "specyfika" mojego tematu narzuciła mi wybranie takich, a nie innych testów. i dlatego też trafiło to na webankietę, żeby każdy, kto chce pomóc, w domu na spokojnie sobie wypełnił i w razie czego wrócił do skończenia badania (bo taka opcja jest jak się wejdzie na link z tego samego komputera, a przynajmniej być powinna, bo ją ustawiałam).

pytania opisowe raczej nie wchodzą w grę podczas pisania mgr z psychologii, ilu ludzi, tyle było by odpowiedzi? Jak to połączyć i przeanalizować pod kątem swojego tematu? To nie jest wywiad psychologiczny, tylko testy, które pozwolą na wnikliwą analizę grupowych wyników i por. z innymi grupami.

Mimo wszystko nadal liczę na Waszą pomoc i wytrwałość do końca

Tomi!
04-02-11, 00:42
bon appetite, ale pytania z dupy prawde mowiac.