PDA

Zobacz pełną wersję : wegle po treningu



tommy_mm
01-02-11, 21:45
jaka odzywke weglowodanowo - biakowo polecacie po trenigu. Na co zwrocic uwage podczas wyboru? Czy warto wyrzucac kase na wegle typu vitargo?

Ostatnio wpadl mi w oko gainerator olimpa. Ktos moze mial z nia stycznosc?

luo
01-02-11, 21:59
vitargo jest bardzo dobre, jeśli szkoda Ci $$ to zostaje carbo/rozgotowany biały ryż i do tego jakiś izolat.

tommy_mm
01-02-11, 23:11
ktos moze wie czy jest jakas roznica pomiedzy vitargo a vextrago?

hubi1910
01-02-11, 23:28
Po treningu chyba najlepsze będzie :
Białko: Ostrowia WPC
Węgle: Carbo

fallenursus
02-02-11, 04:15
ktos moze wie czy jest jakas roznica pomiedzy vitargo a vextrago?

to moge sie grubo mylic bo w dupie mam ww w szejku potreningowym ale na moj rozum to to samo. poprostu dwie rozne zastrzezone nazwy tego samego cukru.
ale napewno Molder wie.
kiedys prubowalem waxymaize, roznica byla taka ze 9$ w plecy.

tommy_mm
02-02-11, 07:51
to moge sie grubo mylic bo w dupie mam ww w szejku potreningowym

nie uzupelniasz glikogenu po treningu weglami?

Keejdzi
02-02-11, 11:44
pucha tuny+cola

fallenursus
02-02-11, 14:23
nie uzupelniasz glikogenu po treningu weglami?

uzupelnianie glikogenu to proces calodzienny

tommy_mm
02-02-11, 15:17
uzupelnianie glikogenu to proces calodzienny
z pewnoscia calodzienny, ale z tego co sie powszechnie uwaza to czas po treningu jest najlepszy do przywrocenia zaburzonej rownowagi glikokenu w miesniach. No chyba, ze wyszly jakies nowosci, ktorych nie jestem swiadom i podwazaja ta teorie.

luo
02-02-11, 15:27
z pewnoscia calodzienny, ale z tego co sie powszechnie uwaza to czas po treningu jest najlepszy do przywrocenia zaburzonej rownowagi glikokenu w miesniach. No chyba, ze wyszly jakies nowosci, ktorych nie jestem swiadom i podwazaja ta teorie.

Poziom glikogenu w mięśniach po jednym treningu nie spadnie do jakiejś szczególnie niskiej granicy to raz, no i tak jak napisał Fallen proces odbudowy trwa znacznie dłużej, dlatego ważne jest co się je po tren. Spożywając wcześniej węgle, wcześniej zapoczątkujemy te reakcje

g-kick
02-02-11, 18:33
wal zwykle carbo po treningu i tyle - dla mnie te vitarga to sciema zeby kase wyciągnac i tyle - moze dla wytrzymałościowców (kolarze,biegacze) dobre ale dla BB,TS,WL i tym podobne - po co ?

slim shady
02-02-11, 21:58
vitargo/vextargo/waxy maize - jeśli jesteś zwolennikiem węgli po treningu to możesz stosować te produkty ;)

niektórzy żeby oszczędzić wcinają kisiel :P

KowalX
03-02-11, 18:57
Maltodekstryna wystarczy :)

madafaka
03-02-11, 20:17
dgsggtheytju7jnujhyh

KowalX
03-02-11, 22:59
Niech jakiś mod edytuję tą reklamę :)

slim shady
03-02-11, 23:12
Niech jakiś mod edytuję tą reklamę :)
czemu, bardzo ładna :D

KowalX
04-02-11, 01:45
czemu, bardzo ładna :D

Hehe zawsze można zrobić masowy spam na tamtym forum :P

mtm
04-02-11, 12:01
Hehe zawsze można zrobić masowy spam na tamtym forum :P
jestem na tak :>

MolderDist
05-02-11, 21:23
ktos moze wie czy jest jakas roznica pomiedzy vitargo a vextrago?

Jakaś tam jest.
Kiedyś tam się bardziej tym interesowałem. Podobno vextargo jeszcze szybicje opuszcza żołądek ze względu na osmolalność itd

Ogólnie jak ktoś nie jest "pro" to brałbym zwykłe carbo i gitara
na wyższym poziomie wszyscy zawodnicy jak i mój trener kategorycznie mówi, że lepiej Vitargo i tak tez robie.