PDA

Zobacz pełną wersję : 19 Marzec KSW 15 / Rozpiska



KowalX
01-02-11, 12:29
Na obecną chwilę zestawienie walk zapowiada się w następujący sposób:

MMA:

1. Mamed Khalidov (21-4-2) - Matt Lindland (22-8-0) / Strikeforce

2. Jana Błachowicza (12-2-0) - Rameau Thierry Sokoudjou (10-8-0) / K-1, Dream, Strikeforce

3. Łukasz „Juras” Jurkowski (15-9-0) - Toni Valtonen (23-11-0)

4. Maciej „Highlander” Górski (10-4-0) - Niko Puhakka (20-11-0)

5. Antoni Chmielewski (20-7-0) - James Zikić (18-7-2)

6. Krzysztof Kułak (24-12-2) - Michał Materla (13-3-0)

Walka w stójce:

Marcin Różalski (K-1 Mistrz Świata/WKA, ISKA) - Paweł Słowiński

fight24.pl


Co mogę powiedzieć: podjarałem się http://www.otofotki.pl/img17/obrazki/pb8467_ddd.gif

No i zapowiedź oficjalna:


http://www.dailymotion.pl/video/xgsfg5_ksw-15-official-trailer_sport

kubaCK
01-02-11, 17:04
ty sie podjarales a ja juz doszedlem.

mtm
01-02-11, 17:05
Dobre walki , 4 i 6 najbardziej mnie ciekawi .

niewula
01-02-11, 17:36
ja najbardziej kibicuje Michalowi i Jasiowi ,

sts
01-02-11, 21:29
http://www.konfrontacja.com/index.php?s=video&dID=45

mtm
02-02-11, 00:47
http://www.youtube.com/watch?v=do2qsKGYfHg&feature=player_embedded

BoloYeung
02-02-11, 19:05
w koncu coś dla prawdziwych fanów MMA

wolnickee
02-02-11, 19:21
a co z pudzianem? nie bedzie walczył na ksw?

BoloYeung
02-02-11, 19:31
na KSW 15 nie będzie i dobrze bo to na nim by skupiała sie cała uwaga a nie na samym MMA

Chcę_być_wielki
02-02-11, 19:40
No bardzo ciekawe walki,wszystkie będzie co oglądać. Ile tam bileciki stoją?

DTX
02-02-11, 21:34
zalezy od tego jakie miejsca chcesz. masz na glownej stronie ksw

BoloYeung
09-02-11, 15:45
Paweł Słowiński nie wystąpi na KSW :( z przyczyn osobistych :(

Chesterxxxxx
09-02-11, 18:46
Paweł Słowiński nie wystąpi na KSW :( z przyczyn osobistych :(

Też przed chwilą przeczytałem, nie znam zawodnika, nie śledziłem ani jego kariery ani Różalskiego ale na pewno szkoda bo trailer fajnie to zapowiadał choć Pawła też tam nie było. Bardzo fajnie się zapowiada w ogóle gala dla fanów MMA z tym, że jak dla mnie KSW 15 = KSW Extra President Cup, też turniej, też "typowi" zawodnicy MMA, do tego nie wielka hala i jakiś/jakieś Extra Fight(y).

Cytując klasyka: "Mają rozmach Sk*rwysyny" bo w Maju już KSW 16 z Pudzianem, na razie rywal nieznany...a we wrześniu KSW 17 :O


P.S. Jak jeszcze podkręcą tempo to dogonią UFC;}}}

wolnickee
09-02-11, 19:12
noo, wreszcie pudzian na ksw ;d nie moge sie doczekac ;d

KowalX
09-02-11, 19:25
Po co komu Pudzian, to KSW(15) bije za łeb poprzednie edycję. W końcu coś co można oglądać,a nie gala maskotek typu Pudzian i Saleta. Poza tym zawodnicy ,których warto oglądać. Szkoda,że nie będzie Słowińskiego.

Gangsta Latino
09-02-11, 19:54
Kowal zrozum, że w polsce MMA jest na niskim poziomie ( jesli chodzi o popularność)... niestety, ale aby było coraz więcej kibiców to muszą w walkach uczestniczyć osoby, które są po prostu popularne w Polsce tak jak pudzian czy saleta i które przyciągną widzów. To oczywiste, że jak na razie dużo mniej osób w Polsce zainteresowało by się poprzednimi dwoma KSW jeśli nie było by tam pudziana. A tak pewna część osób, które obejrzało MMA tylko z powodu pudziana zainteresuje się tym sportem i zacznie doceniać naprawde dobrych zawodników a nie "gwiazdy" i showmanów...

BoloYeung
09-02-11, 21:41
Dla mnie wielka strata z tym wypadnięciem Słowińskiego , chciałem go w końcu zobaczyc w Polsce , jeden z najlepszych zawodników w K1 który zawsze wychodził z białym orzełkiem na koszulce . Dla tych co nie znają tego zawodnika tu jego dokonania :


2010: K-1 GP Oceanii w Canberze − 2. miejsce
2009: Mistrz magazynu International Kickboxer w wadze superciężkiej
2007: K-1 World Grand Prix w Amsterdamie (GP Europy)
2007: Mistrz Świata WMC w wadze superciężkiej
2006: K-1 World Grand Prix w Auckland (GP Oceanii)
2005: Mistrz Świata WMC w wadze ciężkiej
2003: Mistrz Świata WMC w wadze ciężkiej
2002: Mistrz Świata WMC w wadze juniorciężkiej
2001: Mistrz Świata WMC w wadze półciężkiej
1999: Mistrz Australii IAMTF w wadze superpółciężkiej
1999: King's Birthday Cup Amateur Champion

Co do KSW , Pudzian nie jest dlamnie żadną atrakcją i ciesze się na te zbliżające KSW że w koncu zobacze u nas coś na poziomie - jeśli chodzi o MMA

KowalX
10-02-11, 00:44
@Gangsta Latino
Jedyne komu potrzebny Pudzian to KSW,a nie polskiemu mma ;)

Chesterxxxxx
10-02-11, 03:45
Nie jestem fanem MMA od zarania dziejów, kiedyś oglądałem 2h film z walk wtedy nic mi nie mówiącego UFC, gale od 1 do 8 chyba, bez rękawic ani niczego a tak to od 8 edycji KSW dopiero i to głównie dlatego, że kumpel brał dział w eliminacjach do 9 edycji, śmiesznie bo 2 walkę przegrał z Jankiem Błachowiczem który jest teraz "kimś" ale do sedna...

...niech mi ktoś powie co Mariusz Pudzianowski musi zrobić żeby zaczął być uważany za zawodnika Mieszanych Sztuk Walki bo staje/stał się tym zawodnikiem ale w/g opinii kibiców/widzów i opinii publicznej jest celebrytą i...już byłym StrongMan`em więc kim jest teraz? To, że Mamed czy Kułak nie mają znajomych w showbiznesie i nie tańczyli z gwiazdami to znaczy, że są bardziej zawodnikami niż on? 99% z nich nie miało do czynienia z żadnych zawodnikiem UFC a Pudzian z byłym Mistrzem UFC, królem 4-rundówek i Mistrzem organizacji Deep dużo bogatszej i bardziej rozpoznawalnej federacji tam gdzie trzeba niż KSW...

Mosin
10-02-11, 12:32
Osobiście dla mnie stanie się zawodnikiem MMA gdy zacznie walczyć w pojedynkach o wartości sportowej, zauważ ,że nawet organizatorzy KSW z góry zakładają ,iż jego walki nie będą miały odpowiedniego poziomu sportowego więc muszą sztucznie podnosić ich rangę dając kontrowersyjnych przeciwników, robiąc z nich fight of the night itd. Po za tym zauważ ,że każdy z tych " wielkich " przeciwników Pudziana, owszem kiedyś brylował na ringach świata ale obecnie jest "wybrakowany" ,a to już podstarzały ,a to nie w formie itd. Dla mnie Pudzian zyskał by większy szacunek wygrywając walki z naszymi zawodnikami ,których nie brakuje nawet w jego wadze np. Damian Grabowski niż walcząc z podstarzałymi przebrzmiałymi gwiazdami MMA.

KowalX
10-02-11, 13:54
@Chesterxxxxx

Musi mieć umiejętności, musi walczyć. Wielu zawodników ,których warto oglądać nikt nie widzi,a jego biorą ze względu na nazwisko i cele marketingowe,nie umiejętności więc nikt się nim nie będzie podniecał poza tłumem złotówek dla KSW. :)
Jeśli zdobędzie umiejętności, zacznie "machać" jak należy zostanie doceniany, proste. Nikt mu nic nie odejmuje.

Miskowiec
12-02-11, 14:30
A ja na tą gale ksw nie czekam wogóle. Dla mnie ktoś kto wychodzi na ring 10 minut wyjeżdzając wozem pancernym jest żałosny.(patrz Kułak) Gdy włączam TV w celu oglądnięcia walki to chcę oglądnąc walkę a nie show. Oczywiście to "show" jest częscią gal MMA ale w przypadku KSW tego show jest więcej niż walki.

I taka dygresja ... Wielcy zawodnicy UFC czy Strikeforce potrafią wyjść na ring normalnie ,bez pychy , a polskie "gwiazdy" mma które mogły by im czyścic buty wchodzą na ring wielominutowym ceremoniałem. To mnie zniechęca w polskim MMA i o ile Khalidova zawsze chętnie oglądne reszta polskiej sceny mma jest mi totalnie obojętna.

Może to tylko moje odczucia ale ja uważam że o ile taki geniusz jak Prince Naseem Hamed (boks) mógł sobie pozwalać na takie długie wejścia na ring i zapracował sobie na to , to w przypadku kogoś mało utytułowanego wygląda to śmiesznie :P

KowalX
12-02-11, 17:32
Gale są wzorowane na przepychu jaki był w "Pride" może dlatego. Ja tam ogólnie czekam ,bo będzie to akurat dobra gala.

zapytajnik
16-03-11, 23:21
wie ktoś może o ktorej zaczyna transmisja z gali?? wiem ze na polsacie jest o 21:30 ale czy pokaża tam wszystkie walki? wie ktos?

KowalX
17-03-11, 00:28
Pewnie jeśli już będzie transmisja to cała.

P.S.

NIE PODAWAJCIE WYNIKÓW W TYM TEMACIE. JEŚLI KTOŚ BARDZO CHCE NIECH UTWORZY OSOBNY TEMAT Z NAPISEM "KWS 15 SPOILER" czy coś w tym stylu.

BoloYeung
17-03-11, 13:43
posty z wynikami będą usuwane ja niestety nie będe mógł na żywo obejrzeć a emocje muszą być

da.niel
17-03-11, 21:17
Myślę, że ta gala zaskoczy mnie i was, potężnymi umiejętnościami zawodników, którzy zrobią wszystko by wygrać. Bardzo mi się podoba styl walki Mameda, o tym Jurku nie słyszałem, a w esce trąbią o nim dłuższy czas "powrót gwiazdy", skoro gwiazda, to czemu o niej nie słyszałem, no cóż. Wy tam parę postów wyżej nie musicie napinać, kisicie dupę przed komputerami i udajecie wielkich zawodników, nie lubię takich osób. Pozdrawiam was.

# Cd. pd.

Co do pudziana, to nie jest zawodnik godny mma. z tego, że ma siłę, jak bić się nie umie. Zero technik, te bicie z "kodżaka" to najlepsze ciosy jakie widziałem hahaha. Człowiek nie ma pojęcia w co wchodzi, porzucając stary sport. Był siłaczem to niech będzie, a nie zmienia swoje powołania. Za mało może pieniążków? Cóż w moich oczach zawsze będzie nikim. cu

BoloYeung
17-03-11, 21:28
daniel bez wulgaryzmów bo Cie punktami pokaram , najbardziej liczyłem na Słowińskiego no to w tą noc została jeszcze najciekawsza walka czyli Shogun vs Jones , na szczescie nie w KSW

KowalX
18-03-11, 00:20
Myślę, że ta gala zaskoczy mnie i was, potężnymi umiejętnościami zawodników, którzy zrobią wszystko by wygrać. Bardzo mi się podoba styl walki Mameda, o tym Jurku nie słyszałem, a w esce trąbią o nim dłuższy czas "powrót gwiazdy", skoro gwiazda, to czemu o niej nie słyszałem, no cóż. Wy tam parę postów wyżej nie musicie napinać, kisicie dupę przed komputerami i udajecie wielkich zawodników, nie lubię takich osób. Pozdrawiam was.



Jasne, jak ja zaczynałem trenować to Ciebie na świecie jeszcze nie było ;) Nucz się szanować ludzi, do których się zwracasz. I nikt tutaj się nie napisana. Nie każdy ogląda na żywo i dlatego nie każdy chce znać wyniki.

KowalX
18-03-11, 00:38
I sorry za błąd,ale nie mogłem edytować, miało być " nikt się nie napina" :)

Miskowiec
19-03-11, 11:58
Różalski: "prawdziwa walka barbarzyńców tak jak to bywało w średniowieczu , gdzie wchodziło się na arenę , schodził tylko jeden " - NIEUK ! :D

@Da.niel
Po co ktoś kto nie wie kto to Jurkowski piszę w ogóle w temacie KSW ? :D WTF? :D
Tak na marginesie , co do kiszenia dupy przed kompem. Żebyś trenował tyle co ja musiałbyś zacząć w wieku 6 lat. pozdrawiam.

mtm
19-03-11, 21:26
Pora odpalić !

mtm
20-03-11, 01:16
DOBRA GALA

A ten piłkarzyk Świerczewski niech sie zamknie w domu w szafie i połknie kluczyk .

Miskowiec
20-03-11, 09:44
Mtm i niech mi ktoś nie powie że KSW to poważna federacja. świerczewski zrobił z siebie błazna ale to chyba bardziej wina organizatorów że w ogóle ktoś bierze pod uwagę taką walkę . To jest żenada po prostu. Na KSW 20 pewnie zobaczymy Doda vs Cichopek.

da.niel
20-03-11, 10:24
Różalski: "prawdziwa walka barbarzyńców tak jak to bywało w średniowieczu , gdzie wchodziło się na arenę , schodził tylko jeden " - NIEUK ! :D

@Da.niel
Po co ktoś kto nie wie kto to Jurkowski piszę w ogóle w temacie KSW ? :D WTF? :D
Tak na marginesie , co do kiszenia dupy przed kompem. Żebyś trenował tyle co ja musiałbyś zacząć w wieku 6 lat. pozdrawiam.

A ty dalej z tym kiszeniem dupy.

Żebyś trenował tyle co ja musiałbyś zacząć w wieku 6 lat. pozdrawiam.
Wiesz, można trenować mniej i się lepiej napierdalać, w wieku 6 do 12 lat na pewno nie łapałeś jeszcze ocb, life is brutal ; ) I skończ pierdolić o tym kiszeniu dupy, bo to się nudne robi, tylko w szkole nie opowiadaj, że do Ciebie tak powiedziałem!

Miskowiec
20-03-11, 10:36
Można ale ty chłopczyno masz 17 lat. Nie zaśmiecaj tematu, chcesz mnie pobluzgać to pisz na pw - ten temat jest od czegoś innego.

KowalX
20-03-11, 12:17
Wiesz, można trenować mniej i się lepiej napierdalać, w wieku 6 do 12 lat na pewno nie łapałeś jeszcze ocb, life is brutal ; ) I skończ pierdolić o tym kiszeniu dupy, bo to się nudne robi, tylko w szkole nie opowiadaj, że do Ciebie tak powiedziałem!

W Tajlandii zwykle 13latki już walczą, więc nie wiem czemu miałby nie łapać. Poza tym można się i lepiej bić krócej trenując i co z tego, ma ktoś dzięki temu większą wiedzę, czuję się mądrzejszy. A tak poza tym ledwo z podstawówki wyszedłeś ,a wyrażasz jakbyś zjadł już sporo życia,a wiesz o nim mało ;) Mógłbyś trochę ze słownictwem też przystopować.

BoloYeung
20-03-11, 13:28
małolacie nie spinaj sie tak bo i tak o niczym nie masz pojęcia a spinasz sie jakbys posiadał pas UFC , dostałeś karne pkt następnie będzie ban , łagodnie potraktowałem Cie ze względu na Twoj młody wiek - dzieci często popełniają błędy pózniej to zrozumiesz . I nie zabieraj głosu jak o niczym nie masz pojęcia bo piaskownica to nie oktagon ani ring

mtm
20-03-11, 17:15
DOBRA . Chyba już każdy oglądnął .

http://www.sporty-walki.org/content/2011/03/20/160945/index.jsp


Cipek co jak co ale walke w sf ma obcykaną na maxa , Bagiński chciał nie chciał coś go wyuczył .

reszta polaków porwała sie z motyką na księżyc .

Mamed kot straszny , wielki respect .

Błachowicz pośmiewisko , szanuje gościa ale nic nie pokazał a zjazd na noszach ... Ikona polskiego mma zmieszana z błotem przez wydalonego z ufc mudzina na emeryturze .

Górski jaka ściema że nie chciał klepnąć ...

Chmielewski gorszy , ale dobry występ miał przebłyski . ponoć noga mu yebła tak ?