PDA

Zobacz pełną wersję : green magnitude+kofeina+?



poczatkujący
31-01-11, 20:16
wiek:18
waga:77
wzrost:186
staz:2 lata
cel:masa miesniowa i sila

Co polecacie dodac do tego cyklu? Chcialem dac AAKg ale ostanio bralem i nie za bardzo mi podeszlo mimo, ze bralem wieksze dawki. Jezeli ktos ma lepsze pomysly niz GM i kofeina to tez walcie smialo bo supli jeszcze nie zakupilem. Wczesniej byly juz cykle na krecie i do tego AAKG

KowalX
31-01-11, 20:21
Spoko cykl. A w jakim sensie AAKG Ci nie podeszło?

poczatkujący
31-01-11, 21:08
Spodziewalem sie po tym suplemencie lepszego dzialania. Bralem wieksze dawki niz zalecane ale odczuwalem slbae dzialanie, slyszalem duzo dobrych opinii ale wiadomo kazdy organizm jest inny i teraz chcialbym sprobowac sobie czegos innego:)

niewula
31-01-11, 21:50
jesli ty myslales , ze sie nawpierdalasz odrzywek i bedziesz rosl to sie nie dziw , do tego tez trzeba sie przylozyc ;]

ja proponuje dolozyc wfite flood

mtm
31-01-11, 22:01
ja proponuje dolozyc wfite flood

po co dokładać stack do stack'a ?

Jadłem takie połączenie gm+ kofa , ( z tym że mnie kofa nie klepie nic) a miarki gm'a pod koniec waliłem 3. Ale gm dobry produkt .
Do tego dołożył bym np. Creapure + GM +http://www.e-gym.pl/showthread.php?30807-Fusion-Geranamine-90-kap.

pozdro

niewula
31-01-11, 22:16
ooo kurde a ja mysalem , ze to booster , sooory ziomek.

KowalX
31-01-11, 22:31
@mtm
Po co GM brałeś 3miarki pod koniec? Jedna miarka na cały cykl starczy na porcję(jest wtedy 5g krety + dodatki). A White Flood to dobre połączenie.

mtm
31-01-11, 22:34
bo tak brałem .
Wiem kowal że zawsze musisz mieć inne zdanie od nas , zawsze musisz napomknąć , nie ujmuje nic twojej wiedzy , bo masz dużą i wiem o tym . Ale wracając do tego białka roślinnego (sory musiałem ) to nie masz racji moim zdaniem pozdrawiam :)

poczatkujący
31-01-11, 22:56
jesli ty myslales , ze sie nawpierdalasz odrzywek i bedziesz rosl to sie nie dziw , do tego tez trzeba sie przylozyc ;]

ja proponuje dolozyc wfite flood
Nie myslalem tak trzymalem diete do treningow sie przykladem i roznica w treningu z tym suplem i bez niego byla dla mnie dosc mala. Dzieki za rade panowie sprobuje w takim razie tego white flood. Dawkowac tak jak na opakowaniu czy polecacie jakos inaczej? I Ile polecacie mg kofy na dzien?

KowalX
01-02-11, 01:15
bo tak brałem .
Wiem kowal że zawsze musisz mieć inne zdanie od nas , zawsze musisz napomknąć , nie ujmuje nic twojej wiedzy , bo masz dużą i wiem o tym . Ale wracając do tego białka roślinnego (sory musiałem ) to nie masz racji moim zdaniem pozdrawiam :)

Bo tak brałem nie znaczy ,że to prawidłowo ;)I ubzdurałeś sobie z tym napomykaniem, udzieliłem wypowiedzi ,bo widzę,że ktoś inny udzielił błędnej. Brałeś 15gram kreatyny co jest zbędne ,bo GM to głównie kreta.Jeśli widzisz w tym jakiś ukryty sens to ok. ja nie. A co do White Flood mówisz,że coś napomykam ,a to właśnie Niewula miał rację i Ty stwierdziłeś ,że się myli,a nawet producent zaleca łączenie tych suplementów i wystarczy popatrzeć na skład obu.
Do do białka roślinnego przedstaw jakiś dowód, podeprzyj czymś,bo powiedzieć nie masz racji każdy potrafi :) Wiem,że jest teraz moda na rację niczym nie wspieraną ,ale czasami wykształconych ludzi w danej dziedzinie warto posłuchać. Jeśli masz w mięsie mniej np. waliny,a w danej roślinie więcej możesz w ten sposób wzbogacić jego profil aminokwasowy,a np tym mięsem roślinę, dzięki czemu nie trzeba się bać o ograniczony dostęp puli aminokwasów związanych z ograniczeniem jakiegoś aminokwasu ;)Nie musisz też spożywać nadmiernych ilości białka co wiąże się z dużym obciążeniem organizmu, jego zakwaszeniem. I nie musisz przepraszać traktuje to jako zwykłą konwersację jak zawsze :)