PDA

Zobacz pełną wersję : Ból w lewym udzie



.Smile
31-01-11, 19:36
witam,
ostatnio na boksie tajskim gralismy w berka - tj okrag z okolu trzydziestu ludzi i kazdy kazdemu sobie kopal low kicki.
Od tego momentu fest mnie boli lewe udo, nie mam zadnej opuchlizny, siniakow, nic. Dopiero, jak tak sie mocniej pomacam po udzie, to czuje jakby takiego guza. Ogolnie to nie czuje bolu, dopiero jak zegne noge albo ja wyprostuje (co jest dla mnie uciazliwe, poniewaz lubie spac w takiej pozycji, ze te noge mam akurat zgieta :D). Tydzien temu byl trening i od tego momentu nie widze zadnej poprawy, przez tydzien z tego powodu nie bylem na zadnym treningu. A trzeba zapierdalac!
Dwa razy zastosowalem lioton 1000, ale jakos nie pomoglo.

Jakies porady?

Merkeni
31-01-11, 20:09
W zrodku cos ci sie zjeb*** zaczekaj moze przestanie a do tego czasu czyms zsmauj a jak nie pzejdzie to do lekarza idz

Pioter1994
31-01-11, 22:11
Od jak dawna trenujesz? Miałeś kiedyś problem z tym udem? Jakieś dawne urazy, operacje itp.?

Ja na Twoim miejscu bym zrobił prześwietlenie bo może masz pękniętą kość.

Keejdzi
01-02-11, 01:34
.Smile miałem podobnie tyle ze u mnie po 3-4 dniach zniknol prawie całkowicie

Smarowalem ketonalem i masowalem ten miesien i w sumie przechodzilo stopniowo.

A możesz określic czy to ból miesnia czy raczej cos powazniejszego ?

KowalX
01-02-11, 02:17
Jakies porady?
Kup altacet, przy low kick miałem podobnie i dobrze działał(stosuj regularnie według ulotki). Najlepszy w formie okładów. Możesz stosować ciepły prysznic w to miejsce. A jak dalej nic udaj się na wizytę.

.Smile
01-02-11, 15:00
Wczesniej nie mialem takich problemow, zazwyczaj udo pobolalo dzien-dwa i problem mijal. A teraz widze, ze od piatku praktycznie nie widze poprawy z tym. W dodatku "wypuklosc" w miesniu dalej jest, takze nie wiem. Zastosuje altacet i zobacze czy da rade.

dzieki

luo
01-02-11, 16:17
Smaruj czymś przeciwzapalnym, powinno pomóc. Na przyszłość dobrze by było jakbyś od razu po treningu polewał stłuczone miejsca zimną wodą, przyspieszy regenerację