PDA

Zobacz pełną wersję : TESTował ktoś produkty marki Revenge?



Chesterxxxxx
29-01-11, 18:37
Jestem bardzo ciekawy tej marki ktorą Spimpowany Hardcore`owy Koksu Robert Burneika aka "Nie ma opier*alanja sje" lansuje. Rocket Fuel, Double Blast itp.

Jest to chyba jedyna albo jedna z niewielu firm która zrobiła suple przed i potreningowe w 2 wersjach, bez kreatyny i z kreatyną. Dla mnie pomysł rewelacyjny, chciałbym widzieć więcej tego typu inicjatyw a szczególnie stacki, booster itp bez i z kofeiną, mnie wymiata po 100mg przez co muszę szukać nowych rozwiązań a na razie wpadł na to tylko Revenge i Dymatize w Xpand Xtreme Pump`ie który występuje w 2 wersjach "kofeinowych".

g-kick
29-01-11, 18:53
pomysł to moze rewelacyjny i marketing ale produkty same w sobie NIJAKIE - ze składu są po prostu słabe tam nie ma nic hardkorowego - przeciętność za wysoką cenę , i ol ile znając cybera to wątpiłbym jeszcze ze tam jest nawet to co na opakowaniu

Chesterxxxxx
29-01-11, 19:12
No nie ma nic hardcore`owego na etykiecie no bo co może być chociaż 2 składniki od góry nic mi nie mówią bez Googlowania.


Rocket Fuel:

Waxy Maize .....................................20,000 mg
Karbolyn® ......................................20,000 mg
Kre-Alkalyn® Creatine ......................5,000 mg
Glicerol ............................................2,000 mg
Glutamine AKG .................................2,000 mg
L-Leucine .........................................2,000 mg
L-Isoleucine ......................................1,000 mg
L-Valine ...........................................1,000 mg
Acai Berry (ekstrakt 4:1) ......................500 mg
L-Taurine ............................................500 mg
K-r-ALA ..............................................100 mg

g-kick
29-01-11, 19:46
węgle ;)

sts
29-01-11, 20:28
a kto to ten cyber?

Chesterxxxxx
29-01-11, 23:45
Osoba związana choć nie wiem w jakim stopniu z firmą Revenge. Na Vimeo wszystkie filmiki jakie wyszły z Robertem są sygnowane "by Cyber".

bullet77
15-02-11, 17:20
a ktos juz to testowal??