PDA

Zobacz pełną wersję : Dolne mięśnie brzucha



Dominik19941
28-01-11, 20:50
Witam mam 17 lat ważę 68 kilo przy 179 centymetrów wzrostu ,3 dni temu skończyłem a6w pojawiły się nawet fajne efekty ,jednak na dolnych partiach brzucha ( w okolicach pępka) została mi wredna oponka i tu pojawia się moje pytanie i zarazem prośba czy ktoś mógł by mi podać ćwiczenia ewentualnie link do artykułu na te właśnie partie?

maciej01035
28-01-11, 20:57
Wszelkiego rodzaju wznosy nóg. W leżeniu lub w zwisie...

Adamkrol
28-01-11, 21:08
Wszelkiego rodzaju wznosy nóg. W leżeniu lub w zwisie...

Do tego dobra dieta , i będą efekty .
Ale nawiasem mówiąc jest zima , powinieneś kończyc
okres treningów masowych , a nie a6w . Po samych
" współrzędnych " można powiedziec że brakuje ci masy.
Co z tego jeżeli będziesz miał 6pak , jak nie będzie masy
i będziesz wyglądał jak chucherko . Bierz się za siebie póki
jeszcze zimno i rób masę , potem martw się brzuchem .

Dominik19941
28-01-11, 21:17
Adamkrol ,nie wiem jak to robię ale jak chucherko raczej nie wyglądam :)
a coś konkretniej? jakieś instrukcje? opisy ćwiczeń? ,filmu instruktażowe ?:)

maciej01035
28-01-11, 21:21
http://www.youtube.com/watch?v=NKCdxs98wCE

Możesz sie trzymać drążka zamiast tych pasów. To samo możesz robić też na ziemii leżąc.

Adamkrol
28-01-11, 21:25
Dominik nie mówię że wyglądasz , chodzi o to że jak
dla mnie to powinieneś robic masę bo w lato pewnie
spadnie i będzie lipa . Dieta to podstawa , jeśli jej nie
masz to będzie ci ciężko .

Adamkrol
28-01-11, 21:26
Możesz jeszcze robic wzniosy nóg w podporze ,
nie koniecznie na drążku.

Dominik19941
28-01-11, 21:38
stosuje dietę proteinową
Adam, Maciej jakoś nie wyobrażam sobie tych ćwiczeń bez użycia drążka :)

Keejdzi
28-01-11, 21:53
rób 6 cwieczenie z a6w ..

Dominik19941
29-01-11, 19:05
Ok ,dzięki spróbuje wszystkiego :)
poleciały Sogi dla wszystkich :)

Szkapa
01-02-11, 13:15
Najlepsze ćwiczenie które znam na dolną partie brzucha to ćwiczenie wyglądające w ten sposób.

Niech kolega stanie za Tobą,a Ty leżąc na plecach złap go za kostki.
Unoś nogi prosto do momentu gdy on Ci je odepchnie. Nie dopuszczaj do tego aby nogi dotykały ziemi. Staraj się wykonywać to starannie i jednym tempem.


http://www.youtube.com/watch?v=HV4l71DI1cw

Tylko nie odrywaj pleców i nogi prosto. Bo to co oni prezentują to dla dzieci w wieku 10 lat.

Dominik19941
03-02-11, 11:45
Ok dzięki ,spróbuje wszystkiego ;)

rafi1703
03-02-11, 18:34
Jeśli masz jak piszesz oponkę to szczerze radzę Ci rozpocząć trening cardio bo tak naprawde to musisz spalić ten tłuszcz, a tylko ćwiczenia , które przyśpiesza spalenie tłuszczu Ci pomogą zadziałaja. I nie są to tak naprawdę ćwiczenia na siłowni typowo siłowe lecz musisz zacząć "owy" tłuszcz wypocić i dlatego tutaj najlepsze będą ćwiczenia aerobowe tj. takie przy których doprowadzisz swoje serce do mocniejszego bicia na poziomie 65-85% tętna maksymalnego Zrób 30 min treningu w tym 5 min rozgrzewki 20 min biegu lub innego wysiłku aerobowego z częstotliwościa owego 65-85% i ostatnie 5 min ostygnięcia Maksymalny poziom dla swojego serca obliczysz wzorem Od 220 odejmij swój wiek i wynik da Ci twój maksymalny wynik dla serca Nastepnie od tego wyniku oblicz 65-85% i to da Cio wynik tj liczbe uderzeń na min. Konioecznie wykonaj powolne ochłonięcie Nie przerywaj gwałtownie bo nagłe przerwanie towarzyszy zgromadzeniu sie nagle krwi w kończynach , a to przepis na zawał serca I yslę że od tego zacząć należy jak chcesz pozbyć się oponki Łatwo to sobie wyobrazić oglądając np strongmenów Oni posiadają silne mięśnie wybudowane na siłowni ale nie wykonując większych ćwiczeń aerobowych są zarośnięci tłuszczem.. Oczywiście nie wszyscy z szacunkiem dla nich.

madafaka
03-02-11, 20:08
http://www.youtube.com/watch?v=oyOv8RTd3Wo