PDA

Zobacz pełną wersję : Split do oceny



wolnickee
25-01-11, 00:36
A wiec rok trenowalem splitem, od ok 2 miesiecy mam przestój - nic nie rosnie i postanowilem ulozyc nowy trening. Niemam zbyt duzej wiedzy na ten temat wiec licze na jakies porady i ewentualna poprawe splita. Sprzet jakim dysponuje to hantle, ławka ze skosem + i - , gryf łamany i prosty.

1. KLATA + BARKI
Klata;
Wyciskanie hantli skos + (hantle stykaja sie ze soba)
Wyciskanie sztangi skos -
Rozpietki skos +
Wyciskanie sztangi skos +
Barki
Wyciskanie hantli na siedzaco
Unoszenie sztangi do brody
Unoszenie hantli na boki stojąc
Unoszenie hantli na boki w opadzie tułowia

W obu partiach bede robil po 4 serie

2. BIC + TRIC (ss)

Unoszenie hantli stojac z supinacją / wyciskanie sztangi wąsko
Unoszenie sztangi stojac - prosta/lekko łamana (bede zmienial) / pompki tyłem z obciazeniem

Tutaj bede musial robic po 6 serii, chyba ze ktos ma pomysł na 3 cwiczenie na triceps? francuz odpada bo przy tym cwiczeniu bola mnie lokcie

3.
PLECY + PRZEDRAMIE

Wiosło nachwyt
Wiosło hantlą
Unoszenie konca sztangi
Good morning!

Uginanie nadgarstków podchwyt - sztanga
Uginanie nadgarstków nachwyt - hantle

Wszystko po 4 serie

szycha77
26-01-11, 22:34
Wyżerka jest? Nogi? Tric - wyciskanie sztangielki siedząc/leżąc

wolnickee
26-01-11, 23:42
Nooo, dzieki wielkie z podsuniecia pomyslu na triceps, skorzystam w 100%. Na cwiczenie nog niestety zdrowie nie pozwala ;/. Rozlozenie partii byc moze nie jest idealne, wczesniej trenowałem;
1 - klata,bic
2 - plecy,tric
3 - barki,przedramie
Teraz przy klacie i barkach pewnie barki dostaną bardziej po dupie ,ale zobaczymy co z tego bedzie.
Ręce polaczylem w super serie majac nadzieje ,ze dalej beda sie rozrastac bo jak juz pisalem - zastój ;[
Co do pleców - to bedzie moj priorytet, dlatego polaczylem je z przedramieniem. Oczywiscie zapomnialem do plecow dopisac szrugsów na kaptury.
Co do diety to przez ferie zrobiłem sobie odpoczynek i od diety i od treningów. Od przyszlego tygodnia jade z koksem.