PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon II



Maciek15
24-01-11, 22:13
Witam, czy pucha nitrobolonu II 1100g starczy mi na pelny 6 tygodniowy cykl? Jak go dawkowac?

sts
24-01-11, 22:16
ile jeszcze o tym nitroboolonie toć to gówno jest tak starczy ci 2 razy 15 g .

Reklama robi swoje nadal...

Pucia
22-10-12, 14:21
Przepraszam za odswiezanie starych tematów, ale zdanie "ile jeszcze o tym nitroboolonie toć to gówno jest tak starczy ci 2 razy 15 g ." wprowadza ludzi w bląd a sa ludzie ktorzy czytaja stare tematy (np ja)... Otoz to nie jest gowno, bo na mnie dziala zajeb***ie. Po prostu na kazdego dziala inaczej. Gownem nie jest prawie zaden suplement, bo nie robi sie ich od tak sobie tylko po to aby pomagaly, wiec gownem nie sa a napewno nie Nitro po ktorym mam zawsze sile na +, mase na + i to mase czysta bez tluszczu do tego pompe i motywacje, spadki po cyklu w MOIM powtarzam, W MOIM przypadku sa tak male, ze prawie nie widoczne. Dziekuje za uwage

luzakkk
23-10-12, 13:52
prosze bardzo :), a teraz wypusc powietrze pozdro


p.s.
stosowales moze S.A.W.? wedlug mnie duzo lepszy od nitro

ErWeider
23-10-12, 16:01
Nitrobolon kiedyś był b.dobry, ale po zmianach w składzie dużo się pogorszył... Wiem to z własnego doświadczenia. Pierwszy raz jak brałem jakieś 3 lata temu to ładnie klepał, po roku pauzy prawie zero efektów nawet po zwiększeniu dawki...

yaro09
23-10-12, 21:34
ja pamietam brałem pierwszy raz nitrobolon jakies 6 lat temu to niezle klepał :D ale ten zwykły, czerwony, potem niebieski był ale juz troche gorzej działał. teraz juz bym go nie kupil

HuGsoN
24-10-12, 04:36
Nitrobolon i SAW to jak dla mnie dziadostwo.
NoxPump.

luzakkk
24-10-12, 19:13
Nitrobolon i SAW to jak dla mnie dziadostwo.
NoxPump.

noxpump (geramina) to juz aktualnie doping wsrod sportowcow takze tak samo moglbys napisac amfetamina

kkicker
03-11-12, 10:17
zamiast nitro przywal Universal Storm . A jak juz nitro to w dt 30 min przed treningiem 20g , po treningu 10g , w dnt bierz 2 razy po 10g najlepiej pierwsza porcja przed posilkiem a druga tak z 5h po