PDA

Zobacz pełną wersję : Meta+++



emilio91estevez
05-03-07, 16:38
siemka kupilem sobie 100 tab mety, gainera firmy Weider mega mass 4000, kre-alkalyn olimpa 2500. jak to spozywac?? z gory dzieki

brodawid
05-03-07, 17:41
A ile masz lat?

[ Dodano: 05-03-2007, 17:49 ]
uzupelnij profil to troche malo informacji o sobie podalas a pomyslimy :wink:

emilio91estevez
05-03-07, 21:05
mam 15 lat
wymiary:
-waga 58kg
-biceps28cm
-klatka 87cm
-brzuch 65cm

vold
05-03-07, 21:24
kupilem sobie 100 tab mety zrobiłeś największą głupote w swoim życiu chodz jeszcze możesz to odwołać , w tym wieku żadnych sterydów, z twoimi parametrami poprostu zacznij jeść a nie koksy które nic Ci nie pomogą poza tym że zniszczą twoje zdrowie.

bartus91
05-03-07, 21:27
stary po co ci ta meta

emilio91estevez
05-03-07, 21:33
Moim najwiekszym mazeniej jest to aby byc wielkim!!!Pragne tego a taki pakiecik jest w stanie mi to zapewnic. Jesli meta ma mi zaszkodzic i mam zyc pare lat krocej to wole umrzec wczesniej ale przynajmiej bede jakos wygladal.

bartus91
05-03-07, 21:38
dobrze powiedziane :D:D

brodawid
05-03-07, 22:22
Ziom ogarnij sie tez kiedys tak myslalem i wiesz co wzielem mete razem z kolega ..efekt byl tak mizerny ze sobie dalismy spokoj a dieta wszystko na najwyzszym lewelu po prostu mlody organizm produkuje ogromne ilosci wlasnego testoteronu i w tym wieku jest bardzo silny co za tym idzie bardzo mocno potrafi sie przeciwstawic srodkom z zewnatrz.
Metanabol to bardzo silny i toxyczny steryd w tym wieku zrobil by ogromne spustoszenie w twojej gospodarce hormonalnej odpowiedzialnej z proces doraztania i dojzewania .W tym wieku cialo sie jeszcze ksztaltuje i nikt nie moze przewidziec co sie stanie slyszales o gino czy potrafisz sobie wyobrazic taki problem w okresie dorastania???!!!!
Dokladnie sobie to przemysl kolego i nie zakladaj takich tematow bo tutaj nikt ci nie pomoze i nie powinien

Zyczy wytrwlosci i dobrego pilnowania miski kolego pozdrawim

emilio91estevez
06-03-07, 14:54
Jedni mowia tak inni jeszcze inaczej. Ja po prostu mysle, ze to 100 tabletek mety przy odpowiedniej diecie i z tymi gainerami i creatyna jesli bede dawal z siebie 100% na silce to efekty beda kapitalne!!! Przy takim podejsciu mowia ze mozna zbudowac czysta mase miesniowa. Bede sie tego trzymal i dązyl do doskonalosci, bo moim celm jest byc wielkim.

bartus91
06-03-07, 15:10
stary jestes zajebisty :D:D:D

vold
06-03-07, 19:55
bo moim celm jest byc wielkim to rób wszystko aby być wielkim a nie głupim bo narazie robisz to drugie.

brodawid
06-03-07, 21:13
to rób wszystko aby być wielkim a nie głupim bo narazie robisz to drugie

dobre hi hi hi bo prawdziwe!!!!!!!

technics
07-03-07, 23:06
Kolego dobrze zrobiłes kupująć Kreatyne, Gainera, itp. dorzuć do tego dietkę odpowiedni trening poćwicz chociaż 2M-C na suplach a zobaczysz efekty i nie potrzeba ci do tego koksu KOKSY TO NIE ZABAWKA do wakacji jeszcze masz czas w tych czasach produkują wystarczające mocne suple że nie warto żreć KOKSóW Meta nie pomoże ci się stać WIELKIM to nie jest tabletka CUD która zrobi z ciebie BYKA kuracja na Mecie też nie jest taka tania nie wystarczy Kupić Mety za 40zł i byc czortem gdyby tak było wszyscy żarli by samą metę Naprawdę nie warto sie śpieszyć Zainwestuj w Suple kolego Taka moja Rada Pozdrawiam :cool:

emilio91estevez
08-03-07, 17:42
spoko dzieki za rade!!! Postanowilem ze wywale ta mete. Ale mam jeszcze jedna prosbe. Mianowicie co byscie mi radzili kupic Jak juz to zjem i zrobie przerwe??

brodawid
08-03-07, 19:54
Dzieki bogu stary ta meta to naprawde byl glupi pomysl a w twoim wieku odzywki odpowiednio dobrane zdzialaja cuda musisz tylko byc wytrwaly i konsekwetnie dazyc do celu -to jest recepta do sukcesu-bycia wielkim a od gainerow i bialkowych odzywek przerwy nie musisz robic ,co innego z kreatyna ale to bedziesz mial na etykiecie do wakacji zdazysz zrobic pare cykli po ktorych przynajmniej bedzie widac ze cwiczysz na silce

zycze ci powodzenia napewno ci sie uda!!

emilio91estevez
09-03-07, 15:05
Dzieki, ale mam jeeszcze jedna prosbe. Napisz mi konkretnie co mam sobie \kupic jak juz to zjem.Myslalem nad h-bomb4 co wy na to??

[ Dodano: 09-03-2007, 15:08 ]
http://allegro.pl/item172008753_nowosc_ph_z_usa_h_bomb_4_sci_fit_wys lka_o_zl.html
ZOBACZCIE

brodawid
09-03-07, 16:33
widze ze naprawde ci zalezy determinacja w odpowiedniej dawce!!! jest bardzo dobrym bodzcem.To bardzo wazne zeby z uporem dazyc do celu ale nie przesadzac bo najczesciej popelnianym przez mlodych bledem jest kojazenie rozwoju wylacznie z intesywnym treningiem.
polece ci srodek ktory jest w dzialaniu podobny do mety ale nie jest toxsyczny ani szkodliwy mozna go w niektorych aptekach kupic bez recepty jesli w twoim miescie go nie kupisz to idz do lekarza i popros o "PROTAGEN" Lecz pamietaj zeby przestrzegac dawek zalecanych na ultce niech cie reka boga broni zeby cos zwiekszyc bo to jest silny srodek .

pozdrawiam ps. co do tych odzywek to jest tu na tym forum taki dzial tam ci powinni doradzic.

P4l4d7n
09-03-07, 17:20
Przy takich wymiarach koks? 28 cm w bicepsie?? Czlowieku... mi sie cos wydaje za na kreatyne nawet za wczesnie. Ile cwiczysz? Tydzien?

Ja 100 mety walnalem jako 16latek ale przynajmniej juz jakie takie wymiary mialem i troche na odzywianiu sie znalem.

Po drugie jezeli chcesz laczyc kreatyne z meta to juz widac ze nie masz bladego pojecia o sterydach. Pierwsze troche poczytaj o sterydach a dopiero potem zastanawiaj sie nad ich wzieciem. Nie rob tego samego bledu co wiekszosc nastolatkow siegajacych po koks ktorzy po kilku tygodniach treningu, braku diety, doswiadczenia, nawet nie opanowanej technice cwiczen siegaja po koks myslac ze w miesiac stana sie tacy jak inni wokół ktorzy trenuja juz latami.

Protagenu nie bierz. Kup sobie lepiej gainera : P

grzesiek k
09-03-07, 17:55
Masz rację i masz SOGA!!

brodawid
09-03-07, 19:02
Kreatyny ma nie brac?? no przestan a co to takiego ?? nie robcie z nirgo cioty!! to ze ma takie a nie inne wymiary to normalne w tym wieku koles chce to zmienic, z mety zrezygnowal - i dobrze ale niby na czym ma ja zrobic na marchewce z groszkiem.bez przesady !!!

P4l4d7n
09-03-07, 19:49
po tygodniu cwiczen nie wwala sie kreatyny... to niech sobie od razu strzeli jakis stack kreatynow i tribusteron...

On na razie ma Dobrze jesc, podkreslam dobrze po bez tego nawet koksy nic nie dadza i jakis gainer lub carbo i odzywka bialkowa + witaminy.

brodawid
09-03-07, 23:21
Ja po prostu mysle ze odzywki nie sa niebezpieczne i nawet jesli zje puszke kreatyny po miesiacu treningow od tego napewnie nie umrze ani nic sobie nie uszkodzi ale to moje zdanie !!!!

emilio91estevez
10-03-07, 12:22
Ja zanim kupilem te odzywki cwiczylem juz rok na sucho, ale efekty byly takie ze schudlem 9kg a nic mi nie przybylo. Moze to przez zla diete?? Terazzjadlem juz 2kg gainera i przytylem 2kg. Co wy na to??Powiedzcie mi konkretnie nazwy co mam sobie kupic aby nabrac konkretnej masy.Dodam jeszcze ze gainera jeszcze mam. Moze H_BOMB4

brodawid
10-03-07, 14:22
Odsylam do dzialu "odzywki"

emilio91estevez
10-03-07, 14:30
ok a moze tohttp://allegro.pl/item170150561_biogenix_pro_longatum_3_5_kg_prioryt et_opln_od_ss.html#photo

[ Dodano: 10-03-2007, 14:31 ]
http://allegro.pl/item170150561_biogenix_pro_longatum_3_5_kg_prioryt et_opln_od_ss.html#photo

brodawid
10-03-07, 14:40
widze ze jestes strasznie uparty ja tego nie jadlem mam male pojecie o odzywkach wiec ci nie pomoge Gainery jadlem z olimpa -b.dobry i jego moge polecic i nic wiecej!!!