PDA

Zobacz pełną wersję : Vadim Bielajew nie zyje[*]



ht
20-01-11, 13:58
mam dla was smutna wiadomosc. tej nocy zmarl vadim bielajew. szerzej znany jako bokito. jak dla mnie chodzaca encyklopedia na temat bb poczawszy od treningow ,doping, suplementacja. pisal dla muscular development . udzielal sie na forum animalpak.pl.

Jak dla mnie wielka strata dla BB...

luo
20-01-11, 14:33
Aż ciężko w to uwierzyć.. Imponował swoją ogromną wiedzą i zaangażowaniem w pomoc innym. Wielka strata;(

KowalX
20-01-11, 16:14
Ile miał lat, na co zmarł?

ht
20-01-11, 16:17
ponoc zapalenie pluc. nie przyjal antybiotykow na wlasne zyczenie...

luo
20-01-11, 16:25
31-32 lata o ile dobrze pamiętam. Do końca nie wiadomo dlaczego zmarł, ktoś pisał też, że lekarze nie potrafili dobrać dawek leku dla Vadima

mtm
20-01-11, 17:15
Niech spoczywa w pokoju .

mtm
20-01-11, 18:19
Chyba to że nie chcial przyjmować antybiotyków , mozna juz odesłąc w nie pamieć po tym co pisze jego partnerka .

flutebox
20-01-11, 18:28
32 lata jak na hardkorowego koksa to i tak długo pociągnął ale pokój jego duszy...

Fehu
20-01-11, 20:21
ktoś pisał też, że lekarze nie potrafili dobrać dawek leku dla Vadima

sory , ale w to akurat nie wierzę, że lekarze nie wiedzieli "jaką dawkę"
podać, nawet gdyby jeden lekarz nie wiedział to zwołał by "naradę" (choć to się jakoś zwie)

Sosna91
20-01-11, 20:55
no szczerze to jego nazwisko nie obiło mi się o uszy do tej pory i nigdy o nim nie słyszałem, szkoda go jako człowieka i to wszystko.

slim shady
20-01-11, 21:11
Nie raz zajrzałem do jego artów w MD, dobry fachowiec, szkoda.

luo
20-01-11, 22:37
sory , ale w to akurat nie wierzę, że lekarze nie wiedzieli "jaką dawkę"
podać, nawet gdyby jeden lekarz nie wiedział to zwołał by "naradę" (choć to się jakoś zwie)
To prawda Fehu, lekarze nie potrafili zbić mu poziomu cukru z 230, podali po 15 jedn. 2xdziennie. Nic nie dało więc lekarz zadecydował żeby Vadim sam spróbował, tak przynajmniej napisała jego partnerka..

sts
20-01-11, 22:48
no szczerze to jego nazwisko nie obiło mi się o uszy do tej pory i nigdy o nim nie słyszałem, szkoda go jako człowieka i to wszystko.
też nie znam

Fehu
20-01-11, 23:01
To prawda Fehu, lekarze nie potrafili zbić mu poziomu cukru z 230, podali po 15 jedn. 2xdziennie. Nic nie dało więc lekarz zadecydował żeby Vadim sam spróbował, tak przynajmniej napisała jego partnerka..

podaj link jak możesz.
niby mówili o zapaleniu płuc, teraz o "cukrzycy"
chyba gość za dużo insuliny zapodował i trzustką nie wytrzymała.
aczkolwiek na anatomii się nie znam.

P.S
który lekarz pozwoli samemu dawkować leki?
przecież to jego obciąża.
no nie wierze

KowalX
20-01-11, 23:18
Podawanie samemu sobie insuliny to norma ,nawet moja babcia to robi :)

flutebox
20-01-11, 23:29
ale bez przesady ze glikemia 230 go zabiła ^^

Fehu
20-01-11, 23:32
Podawanie samemu sobie insuliny to norma ,nawet moja babcia to robi :)

nie wyobrażam sobie sytuacji gdy koleś leży w szpitalu na intensywnej
i sobie sam zapodaje inslulinke! dla mnie to bajka.


ale bez przesady ze glikemia 230 go zabiła ^^
znasz się lepiej więc skoro tak mówisz to pewnie tak było musi chodzić o coś innego

KowalX
20-01-11, 23:35
nie wyobrażam sobie sytuacji gdy koleś leży w szpitalu na intensywnej
i sobie sam zapodaje inslulinke! dla mnie to bajka.

Nie sądzę by mu tak ktoś zalecał jakby nie wiedział w jakim jest stanie, insa już nawet w strzykawkach nabita wystarczy ukłuć się w brzuch. Pewnie zresztą stać go było na nietanich lekarzy.

flutebox
20-01-11, 23:36
no na intensywnej to sobie nie zapodaje bo tam zwykle są ludzie z zamkniętymi oczkami :) ale dużo ludzi w zależności od tego jak jedzą i badają stężenie cukru we krwi dobierają dawki insuliny :)

Fehu
20-01-11, 23:40
No poczytałem co pisała jego Kobieta.
Cóż szkoda faceta jakby nie patrzeć młody był -życie przed nim było.

szkoda i współczuje rodzinie

ht
22-01-11, 17:26
dla tych co nie kojarza:
http://www.youtube.com/user/vadimb11#p/u/13/aaC-eDJuGjY

g-kick
22-01-11, 18:46
32 lata jak na hardkorowego koksa to i tak długo pociągnął ale pokój jego duszy...
jak masz pisać takie rzeczy to zamilcz głupcze !

t0mas
22-01-11, 21:44
ogromna wiedza.. tyle postów na apaku, rubryka w MD.. tragedia wielka

KowalX
22-01-11, 21:47
jak masz pisać takie rzeczy to zamilcz głupcze !

Może i mieć rację, tego się nie dowiesz. A żeby nazywać kogoś głupcem ,bo coś tam powiedział w kierunku obcej osoby, po co? ;)
I tak niedługo będzie tutaj większe poruszenie niż po katastrofie smoleńskiej.

Fehu
22-01-11, 23:32
jak masz pisać takie rzeczy to zamilcz głupcze !

kolego flutebox nie jest moim przyjacielem, ale nie pozwolę Ci nazywać go głupcem, bo nic nie napisał co by świadczyło o jego głopocie.
1 pkt ostrzeżenia

slim shady
23-01-11, 01:57
I tak niedługo będzie tutaj większe poruszenie niż po katastrofie smoleńskiej.
Nie będzie, bo temat będzie close jak zaczną się głupie gadki

g-kick
23-01-11, 09:45
napisalem głupcze a nie głupku - jak wy nie widziecie róznicy to pogratulowac , a dwa ze w obliczu smierci pisac takie bzdury chociazby miały jakies odzwierciedlenie w rzeczywistości to - jarek k. żywcem skopiowany

Fehu
23-01-11, 11:21
napisalem głupcze a nie głupku - jak wy nie widziecie róznicy to pogratulowac , a dwa ze w obliczu smierci pisac takie bzdury chociazby miały jakies odzwierciedlenie w rzeczywistości to - jarek k. żywcem skopiowany

zawsze, możesz napisać na mnie skargę.
Nasze struktury nie przypominają tych PiS-owskich.
A ostrzeżenie Ci ściągnę -gdyż faktycznie zbyt ostra zareagowałem

g-kick
23-01-11, 11:47
trzeba było zareagowac na post tego "kolegi" bo jest on tutaj zupełnie nie na miejscu a jarek k. to było w stosunku do jego wypowiedzi a nie do ciebie - mnie ostrzeżenia nie zniechęca nigdy do reagowania na takie "smieciowe" traktowanie drugiego człowieka

flutebox
23-01-11, 12:37
Kolejny bohater forum, fan S. Niesiołowskiego | każdego życia szkoda, nikogo nie obraziłem. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę to są inne tematy, w których możesz to zrobić. Uważam więc, że te inwektywy są nie na miejscu. Pozdrawiam

g-kick
23-01-11, 12:43
akurat nie trafiłes a jeżeli uważasz ze nie obraziłes to żal mi ciebie

MolderDist
24-01-11, 18:06
flutebox - on nie był hardkorowym koksem, bo co to znaczy? hardkorowy koksu moze oznaczac ze gosciu laduje w siebie nie wiadomo co i w jakich ilosciach

akurat Vadim doskonale wiedział ile mu potrzeba i co najwazniejsze jak to wszystko "działa"

mtm
24-01-11, 21:11
Wiedział chyba najwięcej w kraju , odwiedzałem apaka przeważnie tylko po to by sprawdzic co on pisze . Charakter wypowiedzi mówił sam za siebie . Niewątpliwie wielka strata dla polskiej Kulturystyki .