PDA

Zobacz pełną wersję : trec cm3



Steel92
19-01-11, 11:41
Mam zamiar kupić treca cm3 i mam pytanie.. czy jak wysypie zawartość kapsułki na łyżeczkę i bede w takiej formie zażywał tą kreatyne to czy będzie ona działać tak samo dobrze? No chyba że polecicie mi jakiś inny dobry jabłczan.. Btw lepiej popijac sokiem winogronowym czy woda wystarczy? ;)

luo
19-01-11, 11:54
Możesz wysypywać, nic się nie stanie. Co najwyżej rozsypiesz
Ciężko Ci jest połykać kapsy czy jak?

Steel92
19-01-11, 15:49
aha no to dobrze :] wlasnie wyglada na to ze mam chyba uczulenie na żelatynę bo kiedyś wysypywało mnie po wszelkiego rodzaju kapsułkach...
stosował ktos z was tego treca? bo słyszałem że to jeden z lepszych jabłczanów..

Steel92
19-01-11, 22:08
i jeszcze jedno pytanie... mam przepisany antybiotyk na trądzik tetralysal.. Moge razem z nim brać kreatyne?

Mieczu93
20-01-11, 01:11
nie polecam rozwalac kapsułki gdyż proszek jest tak kwaśny że nigdy go nie połkniesz ;>

Steel92
20-01-11, 12:58
dobra powiedzcie mi jeszcze czy dawkowanie podane przez producenta nie jest za duże?
tam pisze:
DT: 4 caps rano, 4 przed i 4 po treningu
DNT: 4 caps rano, 4 wieczorem
a czytałem że w DT 10 gram a w dni NT 5 g starczy...

luo
20-01-11, 13:37
Ilość kreatyny dobiera się pod masę ciała, ale zawsze lepiej brać trochę więcej niż za mało. Jeśli nie brałeś jeszcze krety to 5g DNT/10g DT powinno bć ok

Chesterxxxxx
20-01-11, 17:12
Też jestem przed jabłczanem i od razy bym się dowiedział czy tak samo jak z mono 1g/10kg masy ciała w DT?

I może mi ktoś odpowie czemu na jabłczanie cykl powinien trwać 6-7tyg? w 7-8tygodniu już nic nie daje czy jak?

Steel92
21-01-11, 20:02
5g DNT/10g DT powinno bć ok

Chester możesz tak stosować ten 1 g w tą czy w tą wielkiej różnicy nie robi ;)

na mono cykl też powinien trwac 6-7 tygodni

Steel92
29-01-11, 12:21
chłopaki sorka, że odświeżam temat ale mam dylemat :D
dzisiaj studniówka :D juz pewnie wiecie o co chodzi.. powiedzcie mi z wlasnego doswiadczenia lepiej udawać kierowcę czy można pozwolic sobie na 1-2 drinki? ;D

luo
29-01-11, 13:09
Swoją studniówkę ma się tylko raz w życiu, sam zdecyduj jak chcesz ją spędzić najlepiej. Ja piłem, nie jesteśmy przecież zawodowcami, no ale nie każdy lubi alkohttp://img831.imageshack.us/img831/4679/morda.gif

Steel92
29-01-11, 13:31
Problem w tym, że swoja studniówke juz mialem a teraz ide z kolezanka :D
chodzi mi o to żebyście z własnych doswiadczen powiedzieli mi czy taka dawka alko jak jedno piwo czy drink w tygodniu oslabi dzialanie kretki.
Nie naleze do tych co po pierwszym piwie musza wypic nastepne jedno do towarzystwa mi wystarczy :)
ale jesli to ma zaszkodzic to pic nie bede :)

Chesterxxxxx
29-01-11, 13:32
...no ale nie każdy lubi alko

Nie wierzę co czytam. Można nie lubić Wódki, Tequili, Whisky, Piwa, Wina, Szampana, Ginu. Rumu ale nie można tego wszystkiego na raz. Polak ma w genach inklinacje do Alkoholu. Trzeba by mieć traumatyczne przeżycie związane z nadużyciem % które skutkowało przynajmniej konsekwencjami nie tylko $$$ ale to i tak wtedy rozsądek bierze górę nad ochotą jeśli się nie pije.

Wracając do tematu: Jeśli to Twoja 100dniówka to masz obowiązek się wprowadzić w stan wskazujący...na dalsze spożycie;];];] Jutro odchorujesz, w pon dojdziesz do siebie i od wtorku możesz zaczynać. Wybąbluj tylko przed snem powerade`a albo 1,5L wody jak dasz rady i jedz dużo w trakcie, bardzo dużo. To nie wesele więc nie wypijesz więcej niż 0,5-0,7 bo poloneza trzeba odtańcować w miare i siary przed rodzicami/nauczycielami nie odwalić...

Udanej zabawy w trakcie i po:D

Jak idziesz z koleżanką to jeśli jest ładna Twoim zadaniem jest rozłożyć alkohol w stosunku 10/90, dla Ciebie 10% a dla niej 90% a po studniówce wiesz co masz robić...niektórym udaje się już w trakcie ale to zależy od koleżanki;D

luo
29-01-11, 13:47
Chester uwierz mi że można;) W liceum w klasie miałem kolegę, który nawet piwa do ust nie wziął. Teraz na uczelni znajomy rok starszy odemnie jak od czasu to czasu jest jakaś grubsza impreza w akademiku to pije mleko kiedy reszta alkohttp://img831.imageshack.us/img831/4679/morda.gif ale za to nie opierdala się na siłowni jak co po niektórzy;)

Wracając do tematu, gdzieś czytałem artykuł, że jedno piwo jak najbardziej można wypić, przy dwóch stężenie alko będzie już powodowało odwodnienie komórek. Tylko niewiem na ile to prawda bo przecież każdy ma inny org=inna tolerancja na alkohol

opalinho
29-01-11, 14:12
Na tego typu imprach jak studniówka parę kobli możesz walnąć jak najbardziej. Dużo jedz, do tego trzasnij przed/w trakcie/po wit.C, dużo wody/powerade jak pisał kolega wyżej. Wytańczysz też trochę w trakcie balu(lub po z koleżanką). Niedzielę przeleżysz i w poniedziałek marsz na trening.

Steel92
29-01-11, 14:44
Widze, że macie zdrowe podejście do sprawy ;D Chester z tym rozłożeniem alkoholu to raczej bedzie 100% dla mnie bo kolezanka kierowca jest i ogolnie nie pije.. ale dobra rada na przyszlosc :D dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

Chcę_być_wielki
29-01-11, 15:04
jedz dużo i pij nic sie nie stanie .

Chesterxxxxx
29-01-11, 15:33
"Nie ma co brać życia zbyt poważnie bo i tak nikt nie wyjdzie z niego żywy" - tak ktoś kiedyś powiedział i tego się trzymajmy. Nie startujemy na Mr.Olympia, 99% tego forum to trenujący rekreacyjnie więc możemy sobie czasem odpuścić w wyjątkowych sytuacjach. Na cyklu kreatynowym trzymam pełną abstynencję, ani kropli przez te 6-8tyg i nie mam z tym problemu, złotym środkiem jest omijanie sytuacji/miejsc gdzie alko się może pojawić. Oczywiście w świetle znajomych wychodzimy na zamuleńców przez ten okres ale później na wakacjach bawimy się równo na imprezach a to My nie wstydzimy się zdjąć koszulki czy założyć na miasto podkoszulki. Na cyklach bezkreatynowych tylko bro się zdarza dosłownie pare razy po 2-3szt. ale żadnych nocnych eskapad i klubbingu nie ma, coś za coś.

Mówisz, że koleżanka prowadzi to powiedz, że Ty będziesz prowadził a ona niech się napije. 100dniówka to jak własne Wesele tylko lepiej bo jesteś młody i wolny, lepszy to już tylko chyba kawalerski jest i to najlepiej czyjś:D