PDA

Zobacz pełną wersję : Oxandrolon



MAXIMUS 2
18-01-11, 21:00
Witam interesuje mnie ten suplement chciałbym poznać waszą opinie o nim i jaki najlepszy w PL na dzień dzisiejszy wszyscy piszą o propie ,winku i omce a mnie interesuje oxa może taki temat był ale proszę o jakieś info.

ht
18-01-11, 21:09
moje zdanie juz znasz. jadlem tylko oxe atoma i bylem zadowolony. u mnie chlopaki tez ja lykaja i kazdy sobie chwali.

lg team
18-01-11, 21:22
jesli szukasz dobrej oxy szukaj w zagranicznych bardzo duzych swiatowych labach,
wszystkie inne sobie odpusc i nie patrz na gadki typu jak wyzej kolega zmiescil

ht
18-01-11, 21:35
kolego Ig w PL juz niestety wszystko podrabiaja...tak ze nie zachwycaj sie tymi zagranicznymi labami... gdybym nie bral to bym sie nie wypowiadal.

lg team
18-01-11, 21:40
pisze wyraznie - szukaj, a nie kupuje
brac moze i brales cos co mialo na opakowaniu oxandrolon nadrukowane,
pl oxe mozna sobie darmowac,

vold
18-01-11, 23:08
opinie - świetny środek na siłe, fajny przy redukcji,

który najlepszy - niepowiem :)

fallenursus
18-01-11, 23:18
Bralem Synergy Labs i dzialal jak powinien.

karolak89
19-01-11, 03:14
Najlepiej chyba dzialają podjebki balkana robione przez alchemie.

ht
19-01-11, 08:21
to balkana juz tez podrabiaja??? no popatrz....:)

MAXIMUS 2
19-01-11, 11:52
Lg co to za światowe laby?

Ht wiem Atom chwalony na innych forach też.

Vold czemu nie powiesz zdradź tą tajemnice na pewno smakowałeś oxe .

Fallen nie znam tej firmy pewno dostępna za wielką wodą .

Interesują mnie wasze opinie bo ten suplement do tanich nie należy chwalić mi się tu kto łykał i jakie bo będzie dym.

lg team
19-01-11, 15:50
Lg co to za światowe laby?

Ht wiem Atom chwalony na innych forach też.

Vold czemu nie powiesz zdradź tą tajemnice na pewno smakowałeś oxe .

Fallen nie znam tej firmy pewno dostępna za wielką wodą .

Interesują mnie wasze opinie bo ten suplement do tanich nie należy chwalić mi się tu kto łykał i jakie bo będzie dym.

no wlasnie nie nalezy, wiec po co chesz placic kosmiczna cene za stanozolol w srodku? bo nic innego nie dostaniesz, roznic w dzialaniu i tak nie poznasz a dil bedzie ci macil glowe ze to co czujesz to oxa i jest git,

jak masz mozliwosc pogadaj z ciezarowcami na temat oxy to ci poweidza co i jak w temacie, a gadki w necie nt tego srodka zostaw samym sobie,



Najlepiej chyba dzialają podjebki balkana robione przez alchemie.

nr1 wsrod najglupszych plotek jak dotad heh

ht
19-01-11, 16:30
no wlasnie nie nalezy, wiec po co chesz placic kosmiczna cene za stanozolol w srodku? bo nic innego nie dostaniesz, roznic w dzialaniu i tak nie poznasz a dil bedzie ci macil glowe ze to co czujesz to oxa i jest git,



jak masz mozliwosc pogadaj z ciezarowcami na temat oxy to ci poweidza co i jak w temacie, a gadki w necie nt tego srodka zostaw samym sobie,




nr1 wsrod najglupszych plotek jak dotad heh

lg brales wogole oxe ?? bo piszesz straszne glupoty w tym temacie...

lg team
19-01-11, 17:07
no ja pisze glupoty ale ty zerknij w lustro ziomus a odezwie sie sumienie jesli posiadasz,

jeszcze kilka slow do autora - chcesz znac opinie nt dzialania oxy to podpytaj w 4 oczy, najlepiej ciezarowcow jak masz mozliwosc niech ci powiedza co i jak z oxa, szukaj gosci tak w granicach 40stki, ktorzy mieli do czynienia z realem a nie sciema, ludzi ktorzy nie maja zadnego interesu aby cie sciemniac w temacie,

potem zainwestuj w to co chcesz - twoj wybor, i sie przekonasz na co trafiles,

MAXIMUS 2
19-01-11, 17:34
No troszkę mam temat na naświetlony pytałem nawet żony sprawdzała w aptece nawet w PL to jest nie dostępne można by sprowadzić przez NFZ ale to ciężka sprawa LG znałem 2 ciężarowców ale jeden dostał kosą i go nima a drugi za granicą popytam na siłce troszkę może chłopaki co wiedzą ale nie rezygnuje jeszcze temat otwarty Aruś DB nawet ni wchodzi w grę jakoś nie mam przekonania do tego.

lg team
19-01-11, 17:56
nie do konca zrozumiales moja mysl :)

wiek jaki podalem to minimalna granica wieku ludzi z jakimi powinienes rozmawiacnt oxy, zakladajac ze zaczynali treningi jako nastolatkowie to mieli stycznosc z legit oxa SPA, i to co opowiedza o dzialaniu/wrazeniach to dla ciebie bedzie kluczowa informacja, wytyczna i mozliwoscia porownania do tego co nabedziesz i wezmiesz,

to ze bedzie pytal ludzi z silki, ale ludzi z naszych czasow to to samo co czytasz w necie - bralem oxe atomica, bralem oxe razaka, bralem oxe alchemii czy kazda inna i dzialala ksiazkowo to wiesz... :)

ht - nie, do tej pory nie bralem oxy, ale ty tez nie brales wiec o co chodzi? tzn myslisz ze brales ale zaplaciles za etykiete a dostales feler,

ht
19-01-11, 18:20
widzisz lg roznica jest miedzy nami taka ze ja mam wiedze na temat oxy praktyczna, a ty naczytales sie w necie... :) (wiem wiem zapozyczylem ten tekst od cieibie ale nie moglem sie powstrzymac:)
skoro uwazasz ze nie odczuje sie roznicy miedzy oxa a winkiem to proponuje zaglebic wiedze....

lg team
19-01-11, 18:34
tak tak masz praktyke masz :) ok, ja poczytam sobie moze cos sie doucze, pozniej moze kupie polska oxe i napisze ze tez mam praktyczna wiedze,

MAXIMUS 2
19-01-11, 19:59
Spoko Lg popytam ludzi w swoim wieku a nawet starszych bo mi do 40 to parę dni brakuje mam pare autorytetów w siłowni gdzie chodzę np Radek Słodkiewicz ale mi jakoś głupio podejść i zapytać się w sprawie saa o sprawy treningu to się podpytam dla tego uderzyłem we forum i cenie sobie wasze wypowiedzi razem coś uklepiemy pozdro.

Dawidhardcore
19-01-11, 22:32
ale napinka widze;p wyluzujcie;p

D3
19-01-11, 22:42
Kiedyś oxa była dostępna w PL, chyba z Włoch o ile się nie mylę, ale to były czasy kiedy kulturystyką jeszcze się nie interesowałem ;). Na chwilę obecną nie wiem jakie jest info nt oxy czy w ogóle jeszcze jakaś apteczna w EU istnieje, a jeśli faktycznie da się sprowadzić przez NFZ to jest to niesamowite piekło i żaden lekarz nie zaryzykuje wystawienia recepty na nią, chyba, że rzeczywiście jest zdrowotna podstawa.

fallenursus
19-01-11, 23:42
odp bym na temat ale spelniam tylko dwa warunki ktore pozwalaja na opinie o anavarze.
prawie 40
i bralem
:(
jak peknie 100 na klate to wyraze swoja opinie obiecuje.

vold
19-01-11, 23:50
brałm 3 różne oxandrolony, ostatni DB i nie nazkałem a nawet byłem zadowolony, zapewniam że nikt w chu... mnie nie zrobi jak wezme wino a nie oxe, za stary jestem na to :)

PS, widze że lg teraz szarpie się z ht obrał nową ofiare, przed tem byłem ja ale jak zmieniłem nik to sie bojiiiii jak ch.... :)

fallenursus
20-01-11, 02:56
za dlugo na offie i majaczyhttp://img153.imageshack.us/img153/9674/44258467.gif

Mastershammer
20-01-11, 08:47
Bo głupoty pisze,a Alchemia tak jak Atoma frajerzy wałkowali to teraz się za Balkan wzieli.I ludzie zaczynaja się skarżyć.

D3
20-01-11, 10:09
odp bym na temat ale spelniam tylko dwa warunki ktore pozwalaja na opinie o anavarze.
prawie 40
i bralem
:(


To trochę za mało nasz drogi kanadyjski kolego :-D

joh1964
20-01-11, 11:18
dajcie sobie siana z tą oxą dalej istnieje mit jakie to cudo lepiej kupić dobre winko taniej i efektywniej ja po częsci zgadzam sięz LG
za to cenę możesz mieć desmę a efekt dużo lepszy niz oxy.
Co oxandrolonu z db diil gadał że siedzi tam oxa ale steżenie jest nieco zaniżone ja tam ogólnie, sam nie testowałem to sie nie wypowiadam
biore poprawkę na oxandrolon ktoś chce mało s.u bez zalania się nich kupi metke jelfy osłonki 20 mg + 50mg provironu taniej i pewniej i lepiej

ht
20-01-11, 11:26
tylko ze desme legit w pl ciezko jak cholera. dostaniesz dzialajaca desme ale czy to legit to bym sie klucil...

joh1964
20-01-11, 11:32
wiem zgadza sie jako miec desmę za okolo 16zl i wiem że to jest dobrze działająca podróba

MAXIMUS 2
20-01-11, 16:50
Wiem co chciałem wiedzieć chłopaki i proszę się nie kłócić bo nie oto mi chodziło dzięki za wypowiedzi Fallen zamkni temat pozdro.

lg team
20-01-11, 16:59
faktycznie OFF spory juz, ale jakos sobie radze z tym,

ja sie szarpie... ht czy ja z toba czy ty sie ze mna szarpiesz...? pisze swoje ty robisz to samo, dla was chlopaki to szarpanie sie :) jak tak to trzeba zamknac forum bo sie wszyscy szarpiemy dyskutujac o tym czy o tamtym,

fallen nie zakumales, chodzi o to zeby autor dostal opinie od goscia ktory mial kontakt z apteczna oxa o ktora w tamtych czasach nie bylo trudno, teraz wiadomo jak jest,

fallenursus
20-01-11, 17:04
Ty nie zakumaales ze tylko ten temat chcialem rozluznic:)

MAXIMUS 2
20-01-11, 17:33
no dobra jak już się troszku rozluźniło to mi powiedzcie czy Włoska oxa apteczna jest do kupienia w Pl na czarnym rynku czy raczej zwykli zjadacze supli są zkazani na undery

lg team
21-01-11, 18:42
watpie bo chyba nawet juz nie jest pdorukowana,
podrobke pewnie nie trudno dostac,

ht
21-01-11, 20:26
a ja sie szarpe. mam rozjeb**e kolano a wszystko ju czeka na wbicie.. i nie moge. jestem mega wkurwio**y i szukam zaczepki z lg:)

a tak na powaznie bez cisinien;)

lg team
21-01-11, 20:33
bedziesz leczyl normalnie czy npp profilaktycznie dojdzie do cyklu?

ht
21-01-11, 20:50
z trego co wiem bede szedl pod noz. tak ze narazie cyklon schodzi na dalszy plan

fallenursus
21-01-11, 21:40
ja kolekcjonuje noze
jak cos to moge cie pociac