PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna TCM olimpa



HashMan
05-03-07, 00:07
witam kiedys zakupiłem kreatynę TCM mega caps Olimpa i skonczyłem cykl i później jakos zastępywałem tę kreatynę nowymi srodkami wchodzącymi na rynet tj.: X-pand oraz Animal Pump, wiec ta kreatyna stała otwarta przez długi okres czasu w szafce,

1) Chciałem sie dowiedziec jak długo taka kreatyna moze przeleżec w zamkniętym opakowaniu zeby była jeszcze do spożycia ??

2) Co sądzicie o sporzywaniu srodków suplementacyjnych po przeminięciu o kilka dni daty waznosci ??

marcinczwa
05-03-07, 07:12
HashMan, wszystko zależy jak było przechowywane, jeżeli było szczelnie i wilgoć się sie dostała to powinno być ok.
co do spożywania supli po terminie, hmm zależy również od tego jak było przechowywane itd. ale 3 miechy to max po terminie

HashMan
05-03-07, 07:54
a wiec tak jak mówie stało w szafce otwarte przez jakis rok moze i wiecej ale zamknięte szczelnie i nie było dostępu swiatła ani wilgoci

Arnik
05-03-07, 09:15
Ja też mam od niecałego roku napoczęte hmb i oczywiście będe je jadł za miesiąc, zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomoże.

marcinczwa
05-03-07, 10:21
wiec tak jak mówie stało w szafce otwarte przez jakis rok moze i wiecej ale zamknięte szczelnie i nie było dostępu swiatła ani wilgoci
kiedy mija termin waznosci?

Arnik, nie powinno zaszkodzic

HashMan
05-03-07, 21:26
termin waznosci mija 9 marca br

marcinczwa
06-03-07, 06:42
termin waznosci mija 9 marca br
możesz spokojnie jeść