PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl siłowy - Winstrol Brittish Dragon



Motor1950Lublin
17-01-11, 19:25
Witam,

Mam 25 lat, przygode z siłownią zacząłem ok 5-6 lat temu ale regularnie ćwiczę od ok 1,5 roku. Interesuję się kulturystyką więc pojęcie o diecie , treningach mam wydaje mi się niezłe. Jestem po cyklu kreatynowym i po 1,5 miesięcznym treningu na ubicie. Teraz przez 2 miesiące lecę z treningiem siłowym ze szczególnym naciskiem na klatę. Mam na stanie 100 tabsów winstrolu Brittish Dragon ( 10 mg/tab) które miały być użyte do poważniejszego cyklu ( odłożony został na przyszłłą zimę). Dodam że mam trochę fatu na brzuchu. Pytanie moje jest takie czy mogę teraz na trening siłowy zapodać ? Jakie dawki będą odpowiednie ? Po zakończeniu winka dałbym 6 tyg Attitude San ( mam 2 paczki) razem z Creatine Ethyl Ester i Aminokwasami ( Glutamina, BCAA). Jeżeli chodzi o odblok to po winie coś jest konieczne ? Pytam tutaj bo już kiedyś szybko i bez zbędnych (glupich) komentarzy ktoś mi pomógł. Dodam że w mojej karierze używałem tylko metanabol 1x. Jeżeli czegoś nie napisałem to uzupełnie wszystko.

Pozdrawiam

grzesiek k
17-01-11, 21:42
ten winstrol zamienił bym na cos innego,balkan bardzo chwalony i cena równiez niczego sobie.
i wino solo bym odpuscił,zrobił bym jakies combo...
i nie wiadomo jaka waga u ciebie

Motor1950Lublin
17-01-11, 21:44
waga 87 kg

Co do kombo to właśnie nie chcę jeszcze teraz. Na razie myślę o sile i żeby troszkę zgubić zapasu na brzuchu. Głównie chodzi mi o siłę...

johnyL
17-01-11, 23:08
Kolego z Lublina:Odpuść sobie wino solo,bo Ci to g... da. Mete brałeś,więc poleć: 1-6 propa 100mg EOD+ wino 20 mg ED.Tylko to na początek da ci silę i ładnie Cię porobi.Pozdro!

fallenursus
18-01-11, 01:24
Witam,

pojęcie o treningach mam wydaje mi się niezłe.
jestem po 1,5 miesięcznym treningu na ubicie.

spadlem z kanapy.

a zeby nie bylo nepotrzebnego spamu, to odpusc sobie wino solo.

ht
18-01-11, 07:18
jesli chcesz jeden srodek to daj propa. 100mg e2d. wino najlepiej szprzedaj i na przyszlosc inwestuj w sprawdzone firmy

lg team
18-01-11, 10:39
dorzuc propa lub nawet metke, watroba dostanie ale cykl ujdzie

Motor1950Lublin
19-01-11, 08:47
spadlem z kanapy.

a zeby nie bylo nepotrzebnego spamu, to odpusc sobie wino solo.


Mam na myśli, że nie jestem chłopaczkiem co ma 16 lat i ćwiczy od pół roku a treningi bierze sobie z internetu. Jeżeli coś cię śmieszy to powiedz co ? Sprawa druga... wszyscy piszecie że wino samo jest bez sensu... A ja tutaj na forum w podwieszonym temacie znalazłem , jako cykl dla początkujących ( cel : siła , rzeźba) właśnie sam winstrol. To jak to w końcu jest ? Moderator opisuje taki cykl a później pisze że to bez sensu ?

D3
19-01-11, 09:57
1-8(10) prop 100mg eod
2-8 wins 30mg eod

Polecam cykl, fajnie ubija i siła na duży + :)

Motor1950Lublin
19-01-11, 10:12
No chyba tak zrobię... A jeszcze jedno. Bo mam to wino Brittish Dragon 10mg/tab , dwie osoby co to jadły są bardzo zadowolone. Tu ktoś pisał że to lipa. Może się ktoś odnieść ? A jeszcze pytanie o Razak w tabsach ? To jest lepsze ?

ht
19-01-11, 10:14
razak w tab n apewno pewniejsze niz jakies bd. aczkolwiek jak mowisz ze u cieibe chwala tomoze dzialac...

Motor1950Lublin
19-01-11, 10:19
chwalą sobie.. Ale znowu inne źródełko bardzo ale to bardzo dobrze wypowiada się o Razaku. Chyba sobie poczekam i zrobię już coś z teściem. Panowie a po takim cyklu prop + wino / prolo + deca + wino potrzebne do odbloku jest HCG ? Pytam bo jeżeli chodzi o doping to nie mam pojęcia

D3
19-01-11, 10:53
No chyba tak zrobię... A jeszcze jedno. Bo mam to wino Brittish Dragon 10mg/tab , dwie osoby co to jadły są bardzo zadowolone. Tu ktoś pisał że to lipa. Może się ktoś odnieść ? A jeszcze pytanie o Razak w tabsach ? To jest lepsze ?

Jak chwalą i działa to nie ma co kombinować i sprzedawać. Dokup prop'a i zrób ten powyższy cykl.

D3
19-01-11, 10:54
chwalą sobie.. Ale znowu inne źródełko bardzo ale to bardzo dobrze wypowiada się o Razaku. Chyba sobie poczekam i zrobię już coś z teściem. Panowie a po takim cyklu prop + wino / prolo + deca + wino potrzebne do odbloku jest HCG ? Pytam bo jeżeli chodzi o doping to nie mam pojęcia

po prop+ wino clomid z nolva wystarczy, aczkolwiek HCG jednak to jest "pobudzacz" jąder i odblok jest bardziej agresywny :)

Motor1950Lublin
21-01-11, 01:36
dorzuc propa lub nawet metke, watroba dostanie ale cykl ujdzie

A możesz mi podpowiedzieć jak złożyć cykl z mety i winka ? Dawki itd. Na odblok Clomid i silny booster teścia (np. Attitude SAN) wystarczy ?

fallenursus
21-01-11, 01:40
odpusc sobie kolego te tikatki solo.
dobrze radze.

Motor1950Lublin
21-01-11, 15:03
odpusc sobie kolego te tikatki solo.
dobrze radze.

Nie odbierz mnie źle. Ja nie podjąłem decyzji czy będę się raczył tymi cukierkami czy nie, na pewno posłucham Waszych rad bo zielony jestem. Ale odpowiedź odpuść sobie nie jest za bardzo interesująca. Rozważam wszelki za i przeciw dlatego jakby ktoś mógł się obszerniej wypowiedzieć byłoby miło. Ktoś pisał wcześniej o połączeniu z metą dlatego pytam. Na chwilę obecną nie chcę brać się za lepszy towar bo do tego muszę sie odpowiednio przygotować ( suple, osłonki, odblok, geinerki, białka). Teraz zależy mi bardzo na poprawieniu siły a że mam na sanie takie cukierasy to rozważam różne opcje i zasięgam opinii. Druga sprawa, że na tym forum znalazłem cykle nawet z samego winka dlatego też myślałem że wśród Was są odmienne opinie na stosowanie tego środka solo.

Pozdrawiam

fallenursus
21-01-11, 15:06
jest tyle samo opini co dziur w dupie.
poczytaj podwieszone archiwum, sa tematy o winie,propie,mecie.

Motor1950Lublin
21-01-11, 15:17
Czytałem. Założyłem temat żeby posłuchać opinii między innymi Twojej. Dziwne, że w tej kwestii są takie rozbieżności , pytając o propa lub prolo dostałem super odpowiedzi od 3 speców , pomogli, doradzili, rozpisali nawet to co ja chciałem choć mówili że nie polecają takiej kuracji i jest ok. Tutaj jedynie : nie bierz, dodaj propa itd.

fallenursus
21-01-11, 15:33
Dlaczego warto do kazdego cyklu dodac testosteron?conajmniej dawke zastepcza, bo istnieje mozliwosc bloka. Ludzi nawet metanabol blokuje. A jesli ci ktos inaczej mowi to go nie sluchaj bo wsumie gowno wie. Dostaniesz bloka w plolowie tiktakowego cyklona to zyc ci sie odechce i zmarnujesz towari cykl. Nieraz widzialem to z pierwszej reki lub nawetkilka przypadkow przewinelo sie tutaj na forum. . Dla to mozesz nawet wbijacdeke z trenem jesli jestes przytomny sajdow i ci to nie przeszkadza:)ja ci jedynie mogedoradzic co i jak najlepiej zrobic zeby sie kupy trzymalo i zebys wyszedl
Z tego na plusie.

Motor1950Lublin
21-01-11, 15:42
O widzisz , i teraz można coś się dowiedzieć. Okej , teraz wiem o co chodzi. A powiedz mi jeszcze coś takiego. Jeżeli uparcie bym się trzymał tego winka solo ( z metka to tak pytałem ale nie miałem zamiaru walić 2 środków tak toksycznych w tabsach) w celu uzyskania jedynie wyników siłowych ( mogę przesłać plan jakim będę leciał od poniedziałku ) to czy w tym celu , nie patrząc na masę i takie tam jest to sensowne ? A jak możesz to napisz jeszcze jakbyś widział rozpisany cykl z propem + odblok itd. Dzięki

MAXIMUS 2
21-01-11, 15:59
Posłuchaj Fallena cykl solo winko to porażka tęż tak zrobiłem bo nie chciałem się kłuć i to był mój błąd daj tego propka do wina i będziesz zadowolony a jak nie jesteś gotów to se odpuść na razie bo tak jak Fallen pisze poryjesz flaki samymi tikitakami i co ci po tym po konsultacjach z Fallenem sam se wbijam i już doszedłem do perfekcji.

Motor1950Lublin
21-01-11, 16:02
jak to z propem ( dawki ) łączyłeś ? Co na odblok ? Jakiego propa na chwilę obecną polecacie ?

MAXIMUS 2
21-01-11, 16:04
Fallen ci napisze ale jak masz kasę to polecam propa Testolic lub Testovis apteczne smakołyki a jak nie to dobrego underka

Motor1950Lublin
21-01-11, 16:08
Fallen ci napisze ale jak masz kasę to polecam propa Testolic lub Testovis apteczne smakołyki a jak nie to dobrego underka

Myślę że tutaj o kasę nie chodzi... Według mnie jak jest dostępny orginał ale droższy to trzeba brać orginał i nie patrzeć na cenę. To nie zabawa

MAXIMUS 2
21-01-11, 16:14
No wiesz czytałem że ktoś tam chciał zrobić cykl za 200 zeta za tyle to se witamin można kupić to celuj w dobre rzeczy a będziesz zadowolony myśle że dla ciebie cykl
1-8 prop apteka 100mg c2d
3-9 winko oral 40mg cd
no ale to niech chłopaki z większym stażem zdecydują to tylko sugestia

Motor1950Lublin
21-01-11, 16:21
No wiesz czytałem że ktoś tam chciał zrobić cykl za 200 zeta za tyle to se witamin można kupić to celuj w dobre rzeczy a będziesz zadowolony myśle że dla ciebie cykl
1-8 prop apteka 100mg c2d
3-9 winko oral 40mg cd
no ale to niech chłopaki z większym stażem zdecydują to tylko sugestia

A co na odblok brałeś ? Clomid + booster teścia wystarczy ?

I uwaga !! Pytanie żółtodzioba... Propa strzały bolesne ? :-)

MAXIMUS 2
21-01-11, 16:26
A co na odblok brałeś ? Clomid + booster teścia wystarczy ?

I uwaga !! Pytanie żółtodzioba... Propa strzały bolesne ? :-)

Clom + Nolva + bosster i gitara czy prop boli na początku potem włazi malinowo ale to nie jest bul

Motor1950Lublin
21-01-11, 16:31
Clom + Nolva + bosster i gitara czy prop boli na początku potem włazi malinowo ale to nie jest bul

Czyli wychodzi że potrzeba ok 30 strzałów + 170 winka to może być ciekawe. A jak to mówią... No Pain, No Gain, hehehehe

grzechu-82
21-01-11, 17:21
Chcesz być duży to musi boleć:)) a poza tym jak brać coś solo to najlepiej teścia ( propek rulez!!! ;)

Motor1950Lublin
21-01-11, 17:28
Chcesz być duży to musi boleć:)) a poza tym jak brać coś solo to najlepiej teścia ( propek rulez!!! ;)


Ja nie bólu się boję, na widok igły mam shizy jakieś

Motor1950Lublin
21-01-11, 19:48
A taki propek ?

niestetywstawianietakichlinkowzabronione

fallenursus
21-01-11, 20:09
A taki propek ?

niestetywstawianietakichlinkowzabronione

:)
Ale poczekaj to ci koledzy poleca dobrego propa.
Testovis
Testolic
Malay
Apx
Atomic

Byly testowane przez znajomych grubasow i dzialaja b.dobrze
Z. Lyka labs to nie wiem u nas tego nie ma.

ht
21-01-11, 20:23
propow masz szeroki wybor. co jak co ale tego i metek to u nas w pl dostatek:)