PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki Stack na początek? Co polecacie?



Chesterxxxxx
15-01-11, 02:49
Siemanko,

Siedze, czytam, szukam i nie mogę się zdecydować. Mam za sobą 3 cykle kreatynowe w kolejności: Mono(Vitalmax Zielony) -> Kre-Alkalyn(All American EFX) -> Mono(Golden Lion Series) i każdy cykl był dobry lecz na KA najlepszy. Teraz chcialbym spróbować jakiś stack, nie jest to do końca takie proste bo potrzebuję taki bez pobudzaczy typu kofeina, synefryna, guarana itp. (po 1 kap TSE tak mnie wytrzepało, że witałem się z Bogiem).

Brałem pod uwagę na razie Nowy Storm i Nowy Xpand Xtreme Pump(wersja bez kofeiny), może Amped albo jeszcze dostępny stary Xpand w tabsach.

Mam jeszcze trochę Mono ok.200g i FA Xtreme Pump ok. 70tab.(Booster NO) i chętnie to dorzuce. Wiem, że w DT: Mono na czczo(5g), Stack przed treningiem, w DNT: Mono na czczo(5g), Stack w porze treningu albo wcale.

Głównym celem jest Masa/Obwody aby tylko się utrzymały trochę. Do tego BCAA Xtra no i oczywiste oczywistości jak Wit+Min i Izo do Treningu.


Z góry Dzięki za pomoc i Pozdro!

fallenursus
15-01-11, 02:57
http://www.buildingbrawn.com/product_images/VPX_Sports/Pics/990972.jpg
http://www.buildingbrawn.com/product_images/Controlled_Labs/Pics/5812.jpg

Chesterxxxxx
15-01-11, 03:28
Jestem mile rozczarowany taką odpowiedzią, bałem się postów z propozycjami Olimpu, Trec`a itp. a tu 2 ciekawe i spełniające oczekiwania produkty, mały minus to cena ale coś za coś.

Chesterxxxxx
15-01-11, 14:14
Wszystko ładnie pięknie ale 119PLN za 20 porcji co daje 20 treningów a w cyklu 8tyg są 24 treningi a poza tym kreatyna powinna mieć działanie anaboliczne długofalowo a nie tylko doraźnie czyli przed albo po treningu. Nie opłacalne krótko mówiąc. NO SyntheSize jest ok.20zł droższe ale zawiera chociaż 28 porcji, natomiast Green Mgnitude jest opracowane perfekcyjnie pod względem wydajnościowym bo nie dość, że starcza idealnie co do grama na 8tyg to jeszcze bierze się ten stack w DT i DNT. Jedyne co to, że nie znam firmy Controlled Labs i jej produktów ale skoro fallenursus polecił to chyba zaufam...

KowalX
15-01-11, 14:52
Bierz to co Fallen polecił, ewentualnie możesz do green magnitude dodać jakieś AAKG.

slim shady
15-01-11, 15:01
Chłopaki są zadowolone z tego nowego xtenda xtreme pump, podobno fajnie ich pompuje, green magnitude możesz śmiało wrzucić

Chesterxxxxx
15-01-11, 17:26
Bierz to co Fallen polecił, ewentualnie możesz do green magnitude dodać jakieś AAKG.

Mam po ostatnim cyklu FA Xtreme Pump (AAKG, tauryna, tyrozyna, NAD itp.) normalnie 3tab przed i po ale w tym wypadku będę brał tylko przed i styknie idealnie co do tab na 24treningi.

Skoro Green Magnitude bierze się również w DNT i 2 razy w DT to Mono już sobie odpuszczę.

Sporo o nim czytałem i głównie się przewijają takie wnioski:

- lepszy niż Storm
- smak rewelacyjny
- rozpuszczalność wypas
- świetne efekty
- jeden z naj jak nie najlepszy stack na rynku
- ekonomiczny

to z plusów a z minusów to biegunka zaraz po spożyciu na pusty żołądek związana z duża ilością magnezu, podobno wystarczy wziąć po sniadaniu a nie przed na czczo i po posiłku/białku/gainerze potreningowym żeby nie było takich rewelacji i to wystarczy a na działaniu nie straci się na pewno.

KowalX
15-01-11, 18:05
Ja tam żadnej biegunki nie miałem,a smak kwestia gustu :)

mtm
15-01-11, 18:42
- lepszy niż Storm
- smak rewelacyjny
- rozpuszczalność wypas
- świetne efekty
- jeden z naj jak nie najlepszy stack na rynku
- ekonomiczny


Smak najgorszy z jakim (splami) miałem styczność . Pod koniec jadłem 3 miarki , ale to nie ma smakować to ma klepać , ocena bdb .

Warto dodać kofeinę czy geranium ;>

fallenursus
15-01-11, 19:04
tez po tym sraki nie mam. srake sie ma po superpumpie:)
smak zielone jablko bdb

g-kick
15-01-11, 21:01
a jak akurat super pumpa wspominam dobrze ale najlepiej no-xtreme z kaizena - szkoda ze juz nie produkują bo dla mnie to był przekozak stack

Chesterxxxxx
19-01-11, 17:37
No i Panowie znów muszę Was prosić o radę.

Troszkę się przeliczyłem z $$$ i Stack nie wchodzi w rachubę. Potrzebuję na cykl Kreatynę, Białko(chociaż 1 pudło), Wit&Min i BCAA. Muszę gdzieś zrobić cięcia więc padlo na Kreatynę z resztą nie ma co już obciąć:

- BCAA będzie standardowo Xtra Activlab bo mam tanie dojście
- Bialko Elite, jest teraz po 119PLN więc trzeba korzystać
- Wit&Min standardowo Olimp bo po tych Met-Rx wciąż sikałem na neonowy żółty

Więc brałem już 2 x Mono i 1 x KA, teraz sprobuję jabłczan(tcm), na razie wiem tyle, że cykl taki powinien trwać 6-7tyg i dawkowanie wygląda tak:

DT: 5g rano na czczo albo po śniadaniu w razie problemów żołądkowych i 5g po treningu
DNT: 5g rano -||- -||-

Mnóstwo dobrych opinii zbiera CellPump Biogenixa(Olimpa) i tcm3 Trec`a ale ponieważ Trec wychodzi mniej ekonomicznie i do tego nie mam do nich zaufania to wolałbym CellPump z tym, że pewnym znanym portalu aukcyjnym tylko 1 osoba ma w prochu bo tabletki w odświeżonej wersji wychodzą koorewsko drogo. Czy Biogenix odchodzi od prochu żeby nie było akcji, że data ważności to 01.02.2011r.

Natomiast z zaufania do firmy BioTech, niegdyś MLO czyli na tamten czas obok Inkospor`u jedynej licencjonowanej firmy przez zachodnich trenerów kupiłbym ich TCM bo za 300g jest 35PLN i przy dorbych wiatrach nie trzeba by kupić 2 puchy a nawet jakby to spoko bo dopiero po 4tyg. Do tego kumpel to brał, zjadł 1 puchę i 7kg+ w 2m-ce jedząc gainera i trzymając dietę ale z 67 do 74kg przy 179cm to nie aż taki skok(chociaż).

Proszę o radę co wybrać no chyba, że znacie inne tcm w cenie ok.70PLN który przy dawkach 10g w DT i 5g w DNT starczy na 6-7tyg.

bartosz111
20-01-11, 15:26
no właśnie , ja tez się zastanawiam nad cell pumpem , mono skonczylem 2 tyg temu