PDA

Zobacz pełną wersję : Ból przedramienia przy wysiłku ...



puma007
14-01-11, 08:18
Witam,pisze ten temat za prosba kumpla...

A mianowicie,przy cwiczeniu bica sztanga najmocniej go boli przedramie,czym to moze bys powodowane??

dodam ze na tym przedramieniu zyla sie pokazala...:)

luo
14-01-11, 12:57
Bo przy bicepsie przedramiona są dosyć mocno obciążone. Niech robi biceps mniejszymi ciężarami z opaskami na nadgarstki, da odpocząć przedramionom i będzie ok. Jak ból będzie mijał niech dorzuci uginania przedramion ze sztangą, albo na wyciągu dolnym pionowym

DTX
14-01-11, 13:02
Też miałem taki okres, ale jak dobrze sie rozgrzałem to już było ok.

Ninja165
14-01-11, 13:20
Mnie też bolały ale odkąd zakladam opaski to juz tak tego nie czuć.

puma007
14-01-11, 17:01
hmm,jak te opaski wygladaja???

ale zeby jedno przedramie bolalo tylkO???

A i narazie ma zamienic sztange na hantelki,czy tylko mniejszy ciezar???

CIASTECZKOWY POTWOR
15-01-11, 00:50
sztange łaMANA NIECH DAJE
MA FELERNY NADGARSTEK TO GO BOLI
ZAWSZE COS BOLI TAKIE ZYCIE
A BOLI GO PRZEDRAMIE W KONCU CZY NADGARSTEK BO WLASCIWIE TO NIE WIADOMO
jAK SIE ZADAJE PYTANIE TO SIE PISZE KONKRETNIE BO PRZEDRAmie jest spore moze bolec przyczep przy bicu i wogole
Bełkot i tyle

puma007
15-01-11, 01:07
Potworku,nie belkot tylko zle ulozone pytanie w temacie xD

Dokladnie to blisko przy lokciu od strony zewnetrznej,wybila zyla,nie dosyc ze na jednej rece,to jeszcze jest troche dziwne bo nie ma nigdzie widocznych zyl bo jest zalany lekko...

Zyla przeskoczyla czy nadwyrezone czy co moze byc??

Zreszta jakby nadgarstek go bolal to bym napisal:)

CIASTECZKOWY POTWOR
15-01-11, 13:15
ok
skoro od zewnatrz to zapewne tzw łokiec tenisisty
zapewne nadwyrezyl przy jakims cwiczeniu czeste przy zlej technicy na modlitewniku
Kupic keto spray forte smarowac
znalezc cwiczenia i obciazenia przy ktorych nie boli i lekko cwiczyc
jezeli ruchomosc jest zachowana nic tam nie przeskakuje i nie boli bez ruszania ciezarem to nadwyrezenie jesli boli nawet jak reka nie rusza albo przy ruchu bez ciezarow to wskazany odpoczynek Mysle ze nic sie tam nie przestawilo gdyz wtedy bol by wystapil od razu po czynniku wywolujacym uraz
Reasumujac odpoczynek smarowanko eliminacje cwiczen ktore sprawiaja bol
Jesli po tygodniu nie bedzie poprawy wizyta u doktora nich usg trzasnie od tego jest

Chcę_być_wielki
15-01-11, 23:35
Musi przestać używać ręcznego :)

puma007
15-01-11, 23:56
ciasteczkowy,z przerwy wrocil dopiero 2 tyg he he takze przetrenowanie odpada,mysle ze cos poszlo bo ostro zaczol,chodz boli tylko przy jednym albo dwoch cwiczeniach na bica,teraz ostatnio jak robil unoszenie sztangi wzdluz tulowia tez go bolalo...usg chyba coraz blizej he he

SHARK79
19-01-11, 08:12
mnie tez bardzo przedramiona bolaly czulem bol w scegnach i koscach ,cwiczylem bizeps co drugi dzien,terz tylko 2 razy w tygodniu ,wiecej odpoczynku bol zniknal i wiecej sily^^

Chcę_być_wielki
24-01-11, 18:16
Ja też byłem dzisiaj u lekarze, 3 tygodnie przerwy . Zobaczymy mam nadzieję, że siła podrośnie bo już przy opieraniu sie na rękach ból występowął

puma007
24-01-11, 23:25
i co lekarz powiedzial????przetrenowanie???