PDA

Zobacz pełną wersję : Decadarabolin + ??? z minimum ginekomastii



AdamJPM
13-01-11, 19:13
Witam.


Przymierzam się do kolejnego cyklu z Decadurabolinem holenderskim lub greckim jeszcze podejmę decyzje z jakim, ale brakuje mi pomysłu jaki testosteron dla ochrony jąder lub coś innego co byście polecili, co nie powoduje ginekomastii, gdyż mam ją już bez stosowania SSA a ostatni cykl z testosteronem prolangatum ta ginekomastię nieco powiększył. Wniosek z tego taki, że jestem podatny na to schorzenie, a przed leczeniem farmakologicznym chcę jak najmniej mieć do leczenia i tego schorzenia nie powiększać.

ht
13-01-11, 23:40
deke holendra odpusc. na 999% fake. tesc enan do deczki + nolvadex przez caly cykl

AdamJPM
13-01-11, 23:44
deke holendra odpusc. na 999% fakel
Brałem i nie narzekam. Dlaczego mówisz że fake?

AdamJPM
13-01-11, 23:51
Jeszcze dodam, że chciałbym 20x decadurabolin c3d i odpowiednią ilość testy do tego.

artist
14-01-11, 01:09
bo wiekszosc tej deci to fejki na rynku :)

deca + enan / cypio

a nolve dalbym gdyby zaczynalo cos nawracac

ht
14-01-11, 09:04
calkiem mozeliwe ze byl tam testosteron i dlatego byles zadowlolony:)

AdamJPM
14-01-11, 09:35
Wszystko jest bezpośrednio z apteki, czy mogą sobie pozwolić na fejki?

Mastershammer
14-01-11, 09:45
Dlaczego deca e3d?????
1-10 dec e7d
1-11 cyp e7d

Hermann
14-01-11, 11:50
Troche dziwny ten temat. Ani nie napisałes ile masz lat, czy 12 czy 20, nie wypełniłes ankiety, nie napisałes tak naprawde o co Ci chodzi czyli jaki jest cel tego cyklu, nie zaproponowałes zadnych konkretnych dawek, nie piszesz który cykl, a do tego masz ginekomastie. Czarno to wszystko widze.

ht
14-01-11, 11:52
kolego holender juz ktorys rok nie jest produkowany tak ze w aptece go napewno nie dostaniesz...

D3
14-01-11, 12:25
Deka holenderska była produkowana przez firmę Organon (firma, która w Polsce zajmuje się produkcją i dystrybucją Pregnylu - HCG) i jeśli jesteś trochę ogarnięty to po prostu wejdziesz kolego na ich oficjalną stronę i sam sprawdzisz, że w swoim katalogu produktów nandrolonów już nie ma i to od bardzo dawna. A stuff ten trafiał do aptek. A to że miałeś nandro w dece to miałeś farta i tyle :)
Chociaż może być równie dobrze tak, że trafiłeś na sporą ilość teścia tak jak ht napisał.

fallenursus
14-01-11, 13:01
Witam.


ale brakuje mi pomysłu jaki testosteron dla ochrony jąder .

A ja bardzo chce zebys i to wytlumaczyl.

I wypelnil ankiete

vold
15-01-11, 19:08
Jeśli chodzi o dece organon, czy orginał czy nie, z tego co wiem targają obecnie z grecji i działa znakomicie,

wypełnij ankiete.