PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze świete ciała nastepna nagonka na kulturystów?



Micek185
10-01-11, 21:58
Panowie jak ktoś ma HBO to 26 stycznia będzie można obejrzec dokumen nasze święte ciała,jak wiadomo HbO lubi naginac rzeczywistość więc pewnie i nam pakerom sie dostanie z resztą ostatni dokument z dyskoteką nokaut w roli głównej tez szokował.

oto link do zwiastunu:
http://www.hbo.pl/video/nasze-swiete-ciala_3467

mysle że bedzie to nastepna bzdura na temat kulturystyki w którą uwierza nasi rodzice i znajomi:)

Sosna91
10-01-11, 22:52
nie mam HBO ;<

nagrajcie i wrzućcie na cos.

Micek185
10-01-11, 23:32
pewnie po emisji na YT bedzie można zobaczyć trzeba czekac chyba że Fallen zobaczy temat i znajdzie gdzies film w sieci maniak filmowy:P

mtm
12-01-11, 00:33
Co do Dyskoteki nokaut , w pociągu spotkałem typa wracał z tamtąd(sylwester) nie potrafił sie dobrze wysłowić , zapytałem sie "dobrze było" to powiedział "JA PIERDOLE moc" wyryzaany jak po kokainie z Peru .

Co do dokumentów hbo widzieliście "Wojownik" z Markiem Piotrowskim ? dobry dokument

KowalX
12-01-11, 02:43
Panowie jak ktoś ma HBO to 26 stycznia będzie można obejrzec dokumen nasze święte ciała,jak wiadomo HbO lubi naginac rzeczywistość więc pewnie i nam pakerom sie dostanie z resztą ostatni dokument z dyskoteką nokaut w roli głównej tez szokował.

oto link do zwiastunu:
http://www.hbo.pl/video/nasze-swiete-ciala_3467

mysle że bedzie to nastepna bzdura na temat kulturystyki w którą uwierza nasi rodzice i znajomi:)

Czemu zaraz nagonka ,pokazuje cześć tego świata i tyle. A dokument Morawskich nie był żadnym jechaniem ,a pokazaniem części świata gdzie ludzie żyją, bez komentarza. Poza tym niczym nie różniącego się od tego u miejskich bogaczy,bo czy ktoś będzie pił na przystanku czy obracał dziwki ,bo dawaniu w nosa w 5giazdkowym hotelu wiele się nie będzie różnił. Poza tym można tam zobaczyć co się dzieję gdy nie ma pracy, perspektyw i chęci. A i to ,że są i tacy co by coś jednak chcieli.

AKRO
29-01-11, 19:31
Ktoś wie czy mozna to juz gdzies na necie obejrzeć?

Mosin
30-01-11, 21:16
Oglądałem w piątek wieczorem na HBO2, w sumie nie mam tam zbyt dużo głupot bo generalnie 95% filmu to wypowiedzi czeskich kulturystów i kulturystek ,a główny temat to doping.