PDA

Zobacz pełną wersję : Amatorskie zawody kulturystyczne



fryc08
08-01-11, 15:33
czesc
Ja mam takie pytanie do wszystkich ćwiczących czy chcielibyście sprawdzić się na lokalnych zawodach kulturystycznych? Porównać się do kolegów z okolic czy jesteście w tyle za nimi czy macie lepsze mięśnie niż oni. Chodzi mi o to czy bylibyście chętni jakby odbywały sie u was gdzieś w okolicy amatorskie zawody kulturystyczne? Gdy zajmiesz w danym przedziale wagowym miejsce 3,2lub1 przechodzisz do finału województwa. Takie zawody by były średnio robione w 5 miejscach w województwie + finał w stolicy województwa. Nagroda była by w postaci jakiegoś pucharu, dyplomu oraz w formie finansowej. A przede wszystkim wielka promocja swojej osoby a także dla każdego wielka mobilizacja do dalszych ciężkich ćwiczeń by nastepnym razem wygrać te zawody. Odbyło by sie to na jakieś hali widowiskowej przy obecności widzów. Wystartowalibyście? (wpiszcie tak lub nie, swój wiek oraz z jakiego miasta jesteście).
Dzięki wszystkim za udział a także uwagi mile widziane.

wd91
08-01-11, 16:37
W przyszłym roku z pewnością bo wtym to jeszcze nie ta forma ;P
Ale w rybniku było by zainteresowanie.

flutebox
08-01-11, 23:11
a masz tyle kasy żeby być organizatorem :) ?

Sosna91
08-01-11, 23:38
tak 19 kielce.

fryc08
09-01-11, 09:56
a masz tyle kasy żeby być organizatorem :) ?

Wiesz to jest taki biznes ze szybko sie zwraca choc kokosów sie na tym nie da dorobic. Przedewszystkim kocham ten sport i chcę wyciągnać chłopaków z piwnicy i żeby zaczeli z tego żyć a nie sprawdzać sie na zadymach.

Pumbas
09-01-11, 10:12
tak 17 Gdańsk
forma jeszcze nie ta, ale zanim by coś się ruszyło to może minąć spoooro więc się wpisuje :p

grochos
10-01-11, 14:14
jako organizator tak 24 Gdynia, jako zawodnik nie. robie to dla siebie, aby nie rdzewiec i nie tyc. duzo szybciej sprawdzilbym sie w boksie;)