PDA

Zobacz pełną wersję : Activlab TCM



rafal92
07-01-11, 21:59
witam.
Chciałbym poznać Waszą opinie/zdanie na temat TCM z activlaba (jabłczan kreatyny).
Może ma ktoś doświadczenie z tym specyfikiem i może coś wiecej powiedziec na jego temat.

rafal92
07-01-11, 22:27
chodzi właśnie o ten w kapsułkach...tak tylko wlasnie mam jedno opakowanie 120k (dostałem) i zastanawiam sie czy kupować jeszcze jedno 300k zeby bylo na cały cykl czy odstawić i wziąść coś innego...dlatego pytam o opinie na temat tej kreatyny.

g-kick
07-01-11, 22:41
ja jakos dobrze wspominam japko z acitvlabu , z treca gorzej ale w sumie najlepsze i tak mono wg mnie

rafal92
07-01-11, 23:01
no tak tylko ze po mono moze mnie troszke przylac...to jablko to na 2 cykl by bylo bo na 1 bylo mono z vitalmaxa i z gainerem hi-teca po cyklu doszlo z 7-8kg juz nie pamietam dokladnie...nic nie spadlo po cyklu a nawet szkol w gore caly czas bo byl gainer i dietka...a teraz wlasnie chciale cos innego niz mono zeby budowac mocniejsza i stabilniejsza nase miesniowa do tego jablka by mial bialko z olimpa (system protein 80).

co o tym myslicie??

luo
08-01-11, 00:10
Nie wiem dlaczego ludzie boją się owego "efektu napełnienia" mięśni wodą. Przecież ma ona wpływ na ilość procesów biologicznych w tym syntezę białek czy ich rozpad no i oczywiście powiększa optycznie mięśnie

Jedno jest pewne, jednej puszki będzie za mało nawet na 6tyg cykl, więc albo kupujesz drugi jabłczan np owe cm3, albo monowodzian.
Serwatka to już swoją drogą

rafal92
08-01-11, 00:18
tak wiem ze bedzie to za malo na 6 tygodni...dlatego wlasnie szukam opini na temat tego TCM bo nie wiem czy oplaca sie kupowac jeszcze jedna puche czy cos innego w ogole szukac...a co do CM3 to tak slyszalem ze jest ok np na 2 cykl i ludzie to chwala...ale mam juz tak jakby gratis puszke tego activlaba wiec szukam info na jego temat:) bo szczerze na naszym forum prawie nic o nim nie pisze:(

a co do napelnienia miesni woda...hmm...nie boje sie tego ale przez ostatnie 3.5miesiaca doszlo mi jakies 12-13kg i troszke BF na brzuszku...nie jest strasznie ale chce utrzymac maly poziom bf dlatego nie chce sie zalac teraz przez mono:)

Globi
09-01-11, 21:51
Jestem właśnie na TCMie Activlabu ( jutro zaczynam 4 tydzień ) i jestem zadowolony . Po 3 tygodniach w bicepsie +1cm , +2cm w nogach i klatce i -2 w pasie ) . Do tej pory stosowałem mono ale jabłczan też fajna sprawa :) . Zakup 300 kap i będziesz miał po kłopocie ;)

rafal92
09-01-11, 22:45
widze ze temat sie rozwija...o to chodzi...

Globi- jesli to co piszesz to prawda to byloby ok. (http://www.e-gym.pl/member.php?18682-Globi)

ale moze ktos jeszcze siw wypowie na temat tego TCM-u:)

rafal92
09-01-11, 22:50
widze ze temat sie rozwija...i o to chodzi...
Globi-jesli to co piszesz to prawda to byloby ok.

a moze jeszcze ktos sie wypowie i doda cos od siebie na temat tego TCM:)

slim shady
09-01-11, 23:51
Stosowałem TCM z Activlaba i jest ok, dokup CM3 i będzie dobrze

Nie ma co tu bardziej rozkopywać tego tematu

rafal92
09-01-11, 23:57
no jest jakis konkret...dzieki;)

cykl bede zaczynac za tydzien...dam znac jakie byly efekty jak skoncze:)

stifler162
12-01-11, 21:04
Ja brałem biorę odżywki firmy Activlab i jestem zadowolony

MolderDist
14-01-11, 01:10
też biore suple Activlaba, więc jeżeli pytasz się czy firma jest ok to jak najbardziej jest ok

jeżeli pytasz o sam TCM to będą efekty takie same jak po innym produkcie z jabłczanem (tylko musi być to samo rozdrobnienie i ważne czy di, czy tri malate)

a Twoje myślenie, ze po mono się zalejesze a tcm nie jest głupie i śmieszne
jak wspomniał luo lepsze nawodnienie komórki to lepsze środowisko do przeprowadzania reakcji

jeżeli na cyklu z mono naciągniesz troche wody, to po cyklu ją stracisz
woda to nie tłuszcz!

rafal92
16-01-11, 12:36
to jest tri malate...

a co do tego zalewania to w sumie masz racje...a co do tego jabka byloby najlepszym dodatkiem??:)