PDA

Zobacz pełną wersję : profi whey mass



zk
04-01-11, 23:40
Witam co myslicie o odżywce profi whey mass (nie profi mass bo tez taka jest)miałaby to być moja pierwsza odzywka(do stosowania tylko po nocnym treningu gdzies do 23 24 w nocy no taka mam prace ze te ok 2 tygodnie w msc koncze 0 21) w kazdym razie polecona przez trenera a z drugiej strony ktos mi mowil ze "stara jest"
drugie pytnie :
w tych wszystkich gainerach sa duze roznice cenowe ilosci do ceny nie wiem czy one az tak roznia sie jkoscia ze takie roznice czy moze to zalezy od firmy w kazdym razie co ppolecacie brac drozsza liczac na to ze jest lepszej jakosci czy nie warto przepłacac
dzieki z ppodpowiedz pewnie bed rozne stanowiska w tej sprawie

LeBron23LBJ
06-01-11, 10:19
w tej odżywce stosunek węgli do białka jest taki samo (45 i 45 g na 100), więc to jest tzw. bulk. Stara nie stara, olimp robi dobre produkty od dawna. Z reguły jest tak, że im droższe tym lepsze, ale nie zawsze. W tym przypadku o jakość myślę ze możesz być spokojny. Jeśli jesteś przy kości to ten produkt to dobre rozwiązanie, a jak prezentujesz bardziej formę szkieleta to proponuje gainera. Ma więcej węglowodanów niż profi whey mass. Proponuję wtedy proporcję 20-30 gram białka do 60-70 g węglowodanow

luo
06-01-11, 11:58
Naprawdę dobry produkt jak na takie pieniądze, tylko wg mnie bulk bardziej nadaje się do picia w ciągu dnia niż po treningu, no chyba że jesteś endo i łatwo Cię zalewa tłuszczem. Po tren i tak wszystko zostanie dobrze spożytkowane, BB ma u siebie z sklepie fajny gainer, 8 żródeł białka, węgle stanowią głównie maltodekstryny z kukurydzy
http://www.********.com.pl/freak-huge-4536g-p-375.html