PDA

Zobacz pełną wersję : 15 latek



kaczek
04-03-07, 12:38
Witam. Jestem świezy na forum :wink: Wiek 15 lat, biceps 35, wzrost 180cm waga 76, wycisk na klate 78. Staż rok z zajebistymi przewami a z supli to dopiero 150 tab krety Olimp Mega Caps.

[ Dodano: 04-03-2007, 12:40 ]
Na ostatniej fotce jestem w 3 dzień cyklu na krecie :razz:

adrys
04-03-07, 13:00
Chudo, ale masz dopiero 15 lat

Robalo
04-03-07, 13:43
ładnie :D powiem ci że mi sie podoba napisałeś że już rok stażu wiec zaczynasz tak jak ja :P napisz jak wyglądałeś wcześniej może masz jakieś fotki z tamtego czasu :P pytam tak z ciekawości bo chce zobaczyć jakie są efekty :D

kaczek
04-03-07, 13:55
Wymiarów to nie pamiętam ale kupa sadła i nic więcej :mrgreen: no i fotek tez nie mam :sad:

Robalo
04-03-07, 15:49
Widać że spaliłeś tłuszcz teraz musisz nabrać masy :P i będzie dobrze :P :o

Dexter1900
04-03-07, 16:05
W miare okey :mrgreen:

(...)
06-03-07, 20:32
a mam pytanie suple Ci coś dały czy nie bardzo? bo osobiście jadę zupełnie na czysto (0), bo słyszałem że najlepiej na początku nic nie brać, a jak efekty zaczną maleć, to się czyms wspomoć. wieć powiedz mi przybyło Ci coś czy srednio?

kaczek
06-03-07, 20:47
No za załączyłęm krete to wyjebało mnie, ze szok na sucho cwiczyłęm długo i juz nie maiełm przyrostów doszedłem do 60kg na wycisk a po krece 78kg a tylko 150 tabletek ;D Wymiarów nie pamietam :razz:

pioteer
06-03-07, 20:49
Jeżeli będziesz dobrze ćwiczył i stosował diety to i na sucho wiele osiągniesz.

kaczek
06-03-07, 21:00
Nie che już mi się słuchać o dietach bo i tak nie moge jej utrzymać :wink:

bocion
06-03-07, 22:09
Nie che już mi się słuchać o dietach bo i tak nie moge jej utrzymać
Nie tylko ty masz ten problem. :cool:

Dexter1900
06-03-07, 22:35
Ja tak samo :razz: Ale staram sie jesc to co musze :razz: I omijam to czego nie moge :twisted:

(...)
07-03-07, 11:12
e tam, dieta to dieta, mus to mus, tak jak ze szkołą, nie chce, a muszę, zdrowsze to i tańcze od odżywek, po za tym nie mam problemów narazie z przyrostem masy.

adrys
07-03-07, 15:40
Nie che już mi się słuchać o dietach bo i tak nie moge jej utrzymać :wink:

Przykro mi to mówić ale jesli nie chcecie słuchać to nie słuchajcie to zobaczymy za 2 lata jak wy bedziecie wyglądać a jak bedzie wyglądac osoba trzymająca diete . Ja bynajmniej znam takie osoby i niestety niewiele się różnią od momentu zaczęcia treningów...

kaczek
15-03-07, 14:42
I tak jestem z siebie dumny :grin: Bo nawet rozstępny na plecach mi wyjebały :mrgreen: A teraz czeka na mnie 500g creatin Vitalmax zielonej i 150 Kaps Tauryny MegaCaps :wink: I moze 100 metki tajlandzkiej :mrgreen:

Dexter1900
15-03-07, 16:32
No to powodzenia... :neutral: :shock:

szperal
15-03-07, 17:29
jestes dumny z rozstepow??

Blakee
15-03-07, 18:39
[quote]na sucho cwiczyłęm długo[\quote]

Rok z przerwami to długo ..?! hehehe...raczej nie... :P

kaczek, rozstępy nie są powodem to dumy...nie mam pojęcia czym się chełpisz...

Dieta to podstawa, bez niej treningi nie są za bardzo efektywne...tak więc jeśli twierdzisz, że nie jest ważna i swoje miejsce ma na drugim planie to znaczy, że powinieneś zamiast machać żelastwem poczytać trochę o tym sporcie...

Kreatyna w Twoim wieku to nie był dobry pomysł szczerze mówiąc...jesteś jeszcze młody, Twój organizm szybko rośnie, a do tego procesu nie są wymagane żadne suple...wystarczy samo jedzenie, wiara, dobre chęci i systematyczne treningi by osiągnąć sukces :)

Piszesz, że planujesz już następny cykl na krecie i metanabolu..hmm..świadczy to jedynie o Twojej niedojrzałości, braku cierpliwości, słabej psychice i głupocie...ale cóż, może kiedyś przejrzysz na oczy czego Ci życzę...

reman
17-03-07, 12:46
Oj dziecko dziecko poczytaj sobie lepiej pare dzialow na forum....
Cieszysz sie ze masz rozstepy?? NIe utrzymujesz diety to po tej masie ktora zrobiles na crecie nic Ci nie zostanie no moze minimmalnie..:]

jeszcze meta..

Mysllisz ze bedziesz "chodzil szeroko"?

kaczek
17-03-07, 17:12
Dokładnie tak myśle, no jakos spadków po krecie nie mam :mrgreen: przeliczyłeś się :neutral:

Kakashi
18-03-07, 22:48
Dokładnie tak myśle
aleś ty jeszcze niedojrzały...gówniarz jestes...i jeszcze Ci gile z nosa zwisaja...heh...

Prezydent_1c
18-03-07, 23:15
j/w. Nic dodać nic ująć.

kaczek
19-03-07, 07:28
Wy wogule wiece jak metka wyglada?? :mrgreen: Zachowujecie sie jak by to była trutka na szczury :mrgreen: Albo was mama z suplem do domu neie wpuszcza i na masie z kaszką jedziecie, puźniej się zachowujecie tak a nie inaczej :mrgreen: To co się dzieje na tym forum to zazdrosc albo prostactwo. :neutral:

gangster
19-03-07, 12:29
Jesli ktos bardziej doswiadczony w temacie mowi Tobie,ze bardziej Ci to zaszkodzi niz pomoze to moze jednak nie warto?

Czy wszyscy jestesmy pojebani i Cie oklamujemy?

Dostajesz rade zeby tego nie jesc w tym wieku,a Ty chociaz nie masz pojecia na ten temat klucisz sie z nami.Pomysl,uczysz sie chyba w szkole nie? Powinienes umiec chociaz troche logicznie rozumowac.

kaczek
19-03-07, 13:44
Ale u mnie w mieście wszyscy to wpierdalają, nie ma takie przypadku ze ktoś miał jakies skutki uboczne po mecie, długo sie wachałem ale nie ma takiego przypadku :wink: kuzyn zjadł pierwszy raz mete w 6 klasie szkoły podstawowej 70 tabletek i nic mu nie było dzis ma 18 lat i też nic mu nie jest chociaz ma za soba 4 cylke na tym. I jest zdrów jak ryba :mrgreen: Wy nei jedliscie tego w takim wieku albo wogule a juz jakies filozofie stawiacie tżeba sprubowac zeby móc cos powedzić albo widziec na zywo :neutral:

Robalo
19-03-07, 14:39
Dobra zobaczymy później. Zobaczysz jak będzie i wstawisz fotki i wszystko nie ma co się długo nad tym rozwodzić. Twoje życie.

Kakashi
19-03-07, 15:23
kaczek, jestes chuj*m a z takimi nie gadam truj sie cwoku!!

kaczek
19-03-07, 16:16
Ty radar kurwa Bogiem jesteś do huja? Co ty kurwa milion ton koksu wjebałeś ze tak kurwa cwaniakujesz?

kociolcyk
19-03-07, 16:20
moze bogiem nie jest debilu ale wie co sei z tobą będzie działo z kilka lat-ja ci tylko moge życzyc dużych spadków,pryszczy wielkosci kraterów,rozstępów na całym ciele i wiszącego kutasa-zobaczymy za kilka lat...

kaczek
19-03-07, 16:30
Ok zrozumiałem, ze Arnold który koksował od 14 roku życia taki teraz jest <hahaha>

Sobian
19-03-07, 17:08
15 lat i juz po cyklu z meta? Czlowieku!! Czy ty zdajesz sobie sprawe ze gdy dojdziesz do momentu stagnacji to nic cie nie ruszy? Ty po prostu zmarnowales sobie zycie... I co ci to da ze w tym wieku niezle wygladasz jak w wieku 18 lat nic cie nie bedzie w stanie ruszyc i po prostu staniesz w miejscu?

Do czego dochodzi na tym świecie...

szymak333
19-03-07, 19:29
Kaczek ma racje też znam ludzi którzy koksują od 14 lat i teraz nic im nie jest a wy nie wiecie nawet jak to wygląda a filozofujecie tutaj jak byscie byli nie wiem kim najpierw sie troche o tym dowiedzcie a potem mozecie coś stwierdzać z nie!!! :lol:

Dexter1900
19-03-07, 20:13
Tumany jak koksuja w tym wieku!! Was zwykly Gainer by lepiej rozsadzil niz ta meta <lol2>

:evil:

Kakashi
19-03-07, 20:49
kociolcyk, nie kłóć sie juz bo tylko osta przez to dostaniesz...z tym juz nic nie zrobisz...nie mozna komus pomóc na siłe...bywa...pozdro

Sobian
19-03-07, 22:07
Na miejscu moderatora wywaliłbym ten temat zanim następni "pakerzy 14-latkowie" do niego się dobiorą....

Dexter1900
20-03-07, 12:35
Sobian racja :D

Ale nie wszyscy sa tak glupi :razz:

octagen
22-03-07, 19:08
Może i ja się wypowiem. Znam kolesia, co zjadł 700 tabletek mety. Parę cykli. Zaczynał od 15 lat. Żadnego odbloku. Teraz ma 20 i jakoś żyje bez żadnych problemów :!: I żeby nie było ma swoją kobietę i jakoś na brak wzwodu nie narzeka. Nie tyrajcie tak ludzi, bo wszystko zależy od organizmu.

(...)
22-03-07, 20:28
tak ale jak się bierzę sterydy które są ostatecznością (powinno sie je brać jak przy suplach nie ma efektów) to po tem nic Cię nie ruszy tak jak napisali wyżej

grzesiek k
22-03-07, 21:03
kaczek,Kurwa tyś to jest ładny po pierdolec w wieku 14 lat meta ! zgadzam się z wami RADAR i Kociołcyk a zwłaszcza z Radarem szkoda się kłucić z takim tumanem ! a zresztą niech robi co chce to w końcu jego życie jak masz tu zakładać takie tematy o koksowaniu w wieku 14 lat to lepiej tego nie rób

Prezydent_1c
22-03-07, 21:40
Ja mam kolegów co na metce jadą ... Szczerze mówiąc skutków ubocznych dużych nie widze ... (pryszczy maja troche więcej i sa bardziej agresywni i porysowani). Ale jak przyszli ostatnio na siłownie to dużej różnicy chociaż ja tylko na suplach jade nie było. A jak pozniej zrobiliśmy sparing na zasadach MMA (niektórzy wiedzą co to jest) to po kilku minutach byli spompowaniu i juz siły nie mieli więc nie wiem na h.u.j im to było jak w efekcie są głupsi i mniej wytrzymali od zdrowo ćwiczących ludzi.

kociolcyk
23-03-07, 07:19
po mojemu to bedzei teraz seria opowiastek typu :
"Może i ja się wypowiem. Znam kolesia, co zjadł 700 tabletek mety. Parę cykli. Zaczynał od 15 lat. Żadnego odbloku. Teraz ma 20 i jakoś żyje bez żadnych problemów :!: I żeby nie było ma swoją kobietę i jakoś na brak wzwodu nie narzeka. Nie tyrajcie tak ludzi, bo wszystko zależy od organizmu."

abo go jeszcze bardziej zmobilizować...
tak jak octagen -udowodnij to jakoś.... :lol: :lol: :lol:
każdy jest mądry takie opowiastki to se do łóżka czytaj ze np w wieku 14 lat wcinasz mete a za 5-10 lat jesteś zdrów jak ryba....
oj boże...

[ Dodano: 23-03-2007, 07:19 ]
po mojemu to bedzei teraz seria opowiastek typu :
"Może i ja się wypowiem. Znam kolesia, co zjadł 700 tabletek mety. Parę cykli. Zaczynał od 15 lat. Żadnego odbloku. Teraz ma 20 i jakoś żyje bez żadnych problemów :!: I żeby nie było ma swoją kobietę i jakoś na brak wzwodu nie narzeka. Nie tyrajcie tak ludzi, bo wszystko zależy od organizmu."

abo go jeszcze bardziej zmobilizować...
tak jak octagen -udowodnij to jakoś.... :lol: :lol: :lol:
każdy jest mądry takie opowiastki to se do łóżka czytaj ze np w wieku 14 lat wcinasz mete a za 5-10 lat jesteś zdrów jak ryba....
oj boże...