PDA

Zobacz pełną wersję : Gainer + Bcaa + Kreatyna



Orzel93
03-01-11, 14:18
Witam , chodzę na siłke już troszke czasu i mam zamiar zainwestować w jakieś dobre suplementy mozecie doradzic ? Mam już niektóre na oku ale nieznam sie za dobrze powiedzcie czy jedno z drugim moze isc w parze. A jeśli nie to podajcie takie które waszym zdaniem by były dla mnie najlepsze. Mam 17 lat 180wzrostu i 70kg.

MEGA MUTANT MASS XXL 5,8kg Czy TREC Mass XXL 4800g ?
CYTOSPORT MONSTER AMINO 1,2kg AMINOKWASY BCAA

Może jakąś kreatyne do tego jak sądzicie ? Dzieki.

luo
03-01-11, 17:34
Zamiast bcaa kup izolat serwatki, a zamiast gainera 10 kg mięsa
Kreatynę śmiało możesz kupić, zwykły monowodzian

MAXIMUS 2
03-01-11, 17:57
Wiadomo że żarcie najlepsze ale czasami są takie sytuacje że trzeba się gainerem wspomóc bo nie każdy ma czas cały dzień w garach siedzieć ja się wspomagam gainerami jak mam czas to robię sobie sam a jak czasu niema to wale gotowca z tego co podałeś to ten mega będzie lepszy i jak masz kaes to kupuj bcaa nie słuchaj głupot że to nie potrzebne.

Orzel93
03-01-11, 18:15
No właśnie a ja akurat do szkoły chodze i mi ciężko bedzie robić codziennie takie jedzenie do szkoly i sie zastanawiam jakiego Gainera kupic :S i do tego Kreatyne bym chciał . :S

luo
03-01-11, 18:58
IMO bcaa jest dla niego zbędne. W zupełności wystarczy dobry izolat i przy okazji dostarczy organizmowi większość potrzebnych amino, w bcaa są tylko rozgałęzione. Zamiast wydawać 100zł na bcaa niech sobie kupi lepszy izolat

Podstawa to dobre jedzenie, dużo mięsa, jaj, węgli złożonych, warzyw, zdrowych tłuszczy, wody. Gainera może sobie wypić jedną porcję po treningu, w ciągu dnia jak np jest w szkole, czy coś mu wypadło. Zresztą znacznie lepsze będzie coś takiego
http://www.********.com.pl/olimp-profi-whey-mass-28kg-p-168.html


Żeby zrobić sobie jedzenie na cały dzień wystarczy poświęcić godzinę wieczorem, albo wstać rano pół godziny wcześniej, ugotować, popakować w pojemniki i do lodówki.

sts
03-01-11, 19:13
Witam , chodzę na siłke już troszke czasu i mam zamiar zainwestować w jakieś dobre suplementy mozecie doradzic ? Mam już niektóre na oku ale nieznam sie za dobrze powiedzcie czy jedno z drugim moze isc w parze. A jeśli nie to podajcie takie które waszym zdaniem by były dla mnie najlepsze. Mam 17 lat 180wzrostu i 70kg.

MEGA MUTANT MASS XXL 5,8kg Czy TREC Mass XXL 4800g ?
CYTOSPORT MONSTER AMINO 1,2kg AMINOKWASY BCAA

Może jakąś kreatyne do tego jak sądzicie ? Dzieki.

toć to jest to samo jak wpisuje na allegro .

luo
03-01-11, 19:22
toć to jest to samo jak wpisuje na allegro .

Jemu pewnie chodziło o mutanta pvl'a. Chociaż teraz to już sam niewiemhttp://img831.imageshack.us/img831/4679/morda.gif

Orzel93
03-01-11, 22:21
A jeżeli bym chciał brać tylko gainera to jakiego mi radzicie ? (cena za bardzo niegra roli)