PDA

Zobacz pełną wersję : Specjalny trening?



errol
04-03-07, 11:44
Witam.
Przeszukałem pół Internetu i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
Chodzi o trening dla początkującego, ale każdy jest inny, ma inną budowę ciała, wagę, wzrost i chce osiągnąć inne wyniki, dlatego zakładam ten temat i proszę o dokładną i szczegółową odpowiedź od znawcy.

Otóż zrobiłem sobie ławeczkę w domu, kupiłem hantle (8x2,5kg i 4x1,25kg + 2 małe gryfy) i duży gryf na sztangę. Mój wzrost to 169cm a ważę trochę za dużo ~70kg (lub więcej, już nie pamiętam). W każdym razie mam widoczny brzuszek. Moim głównym celem jest to, aby do lata schudnąć, nabrać trochę widocznych mięśni. Niekoniecznie być drugim Pudzianem, ale po prostu schudnąć i nabrać siły i kształtu ciała (brzuch, KLATA, ramiona, nogi). Nie biorę i nie chcę brać żadnych odżywek!
I tu pojawia się moje pytanie: jak z wykorzystaniem sprzętu który posiadam dokonać tego wszystkiego? Czyli schudnąć i nabrać ciała? Czasu mam około 3 miesiące. Potrzebuję po prostu dokładny plan ćwiczeń, co i jak, co jaki czas no i przydała by się dokładnie opisana dieta :)

Bardzo proszę o pomoc!
Pozdrawiam

arni01
04-03-07, 11:58
witaj
moge ci pomoc tylko powiedz mi jeszcze ,jaka masz przemiane materii ile masz lat to ci moge napisac program cwiczen i dobrana diete,ale wiesz masz 3 miesiace ,to oznacza scisła dieta noi cwiczenia i odpoczynek, dobra podaj mi a ja ci wszystko napisze :)

rocky_balboa
04-03-07, 12:02
aeroby+zwykły trening+dietka - szukanie nie boli

jonasz7
04-03-07, 15:16
Dieta+ACT+aeroby po treningu!!
Ale w trzy miesiące to tylko spalisz tłuszczyk za dużo mięsa nie nabierzesz.
pzdr.

errol
04-03-07, 15:50
Bardziej niż mięska potrzebuję chudszej figury :P

Przemianę materii mam normalną, jak większość ludzi. Po jedzeniu nie biegnę zaraz do WC :) Czysta norma. Wiek: 18 skończone :)

Wiem że szukanie nie boli i szukałem :) Ale takie zwykłe napisanie "dieta+aerobik" nic mi nie daje, ponieważ ja chciałbym swój własny plan ćwiczeń.

jonasz7
04-03-07, 16:06
Znajdź trening ACT w podwieszonym i sobie poczytaj!! Potym artyukuliku już powinieneś sobie ułożyć sam swój własny plan :twisted:
Diete to też sobie poczytaj wylicz i ułóż i już maszwszytko same dla siebie.
pzdr.