PDA

Zobacz pełną wersję : Skakanka



jonasz7
04-03-07, 10:36
Witam!!
Od mies. zaczołem skakać na skakance dość namiętnie (tj. przed treningiem i po) i zauważyłem że przy każdym skakaniu odczuwam ból piszczela. Mój partner z siłki także go odczuwa. Czy któryś z was spotkał się z takim bólem także i jak sobie poradził??
pzdr.

woli23
04-03-07, 11:05
SPRóBUJ OWINąC PISZCZEL BANDAżEM ELASTYCZNUM WIDZIAłEM KIEDYś JAK TO ROBIą BOKSERZY PRZED SKAKANKą .MOżE POMOżE

Raskus
04-03-07, 13:38
Chodzisz na jakieś SW? Skakanka jets dobra na kondycję<yes>

jonasz7
04-03-07, 14:57
Raskus, a co to SW??
pzdr.

Raskus
04-03-07, 15:31
:roll:

SW - Sztuki Walki.

jonasz7
04-03-07, 16:23
Hehehe tylko uliczne i szkolne ale to tylko jak trzeba :wink:
pzdr.

Scott
04-03-07, 17:05
hmmmm tez to mam ale jak pobiegam intensywniej ale to tak na wf, jakas gra zespołowa i dynamika, tj pilka reczna (mialem to na poczatku roku bo teraz na wfie jak mamy takie bzdety to sie opierd...leniuchuje:D) chodzi o to ze kiedy staw w kostce pracuje i miesnie nad nim to sa przetrenowane, wyobraz to sobie na zasadzie przedramienia i nadgarstak, jak masz unoszeniesztangielek z supinacja czyli "przekrecasz" w nadarstku -pracuja miesnie przedramienia, jednak ręk uzywasz intensywniej i czesniej wiec nie odczuwasz tak czesto tego przetrenowania. mysle ze masc rozgrzewajaca moze pomoc, chociaz jezeli to stan zapalny (a tak moze byc!) nie uzywaj tej masci bo bol bedzie nie do zniesienia :) musisz wytrzymac, najlepiej owin noge bandazem (ale tak dosc mocno i nie na dlugo) i kicaj sobie:] tylko pamietaj zeby rozchodzic :D pozdrawiam Scott

jonasz7
05-03-07, 15:30
Scott, twoja rada dotyczy czegoś innego, to nie ten ból, choć wiem oe czyme piszesz.
Zobacze co da bandaż.
pzdr.